1

@Encore Mbappe to by głupi był odchodząc teraz z PSG gdy Ci budują takiego potwora pod przyzwoleniem uEFY…

0

@horang no bo nie będzie juz transferów. Jeszcze nawet Depaya, Aguero i Garcie nie mozemy zarejestrować nie mówiąc o przedłużeniu Leo. Przeciez po to wypychamy wychowanków zeby ciułać chociaz po mln z wynagrodzenia.
Naszych stoperów nikt nie chce wiec nawet pozbywając sie Lengleta i Umtitiego nie uzbieramy na 1 kozaka. Na Gaye kasy nie będzie.
Do pomocy żaden kozak za wymianę nie przyjdzie. A szklanka Dembele zbiła sie w najważniejszym momencie gdy grał chyba najdłużej w swojej karierze w Barcy i mozna było sprobowac go komus wcisnąć na piękne oczy.

2

To dlaczego nie uruchomi wsparcia jak Wisła Krakow ? Nawet mniej zamożni kibice by sie dorzucili nie mówiąc juz o tych bogatszych.

0

Czy mnie flashscore w uja robi czy Lyon dzisiaj 2 mecze towarzyskie w jeden dzien grał ?

0

@BarcaInfo złoto ;)

0

Pytanie bo mi uciekło. Dzis sa kwalifikacje do sprintu a sprint będzie kwalifikacja do niedzielnego wyścigu F1 czy jak to wyglada ?

0

Ogląda ktos Konrada w OM ?

0

@zadafcb spoko, powoli zagłębiam sie w nocne wydarzenia sportowe odkad dopadła mnie bezsennosc ;)
Ty ogladasz na zywo czy jakies powtórki, skróty ?

0

@zadafcb a jak pkt moze to dzis byc ? Lepiej na obu czy konkretny pułap Boston ?

1

Nocny baseball, ktos cos jakies typy ?

0

@Lordzi wez mi z oczu tego Berardiego… przeciętniak jakich wielu. To jakie okazje marnował z Hiszpania i dalej to wola o pomstę do nieba.

1

@adambądkowski93 o tym samym dzisiaj pomyślałem w pracy ;)

1

Na fortunie kurs prawie 5 na awans Norwegów. Myślicie ze Legia moze dac jeszcze pupska ?

5

Prezydent Uefy cos nie w humorze. Cos poszło nie tak ?

0

Cos pięknego ! Niech Wembley płacze !

0

Pięknie Gigi ! Kończymy Makarony !

1

Bronisz teraz Gigi !

2

Ale śmiechem, chyba na cała okolice
Makarony dawac !

0

Ehh blisko Gigi

17

Mam nadzieje ze Sterling sie wywali przy karnym bo on inaczej nie potrafi wbiec w pole karne

0

Bydło będzie świecić laserami…

0

Wolałbym rozstrzygnięcie w dogrywce. Karne to zawsze loteria. Niekoniecznie najlepszy wygrywa według mnie :/

0

Nie chce karnych, Makarony konczyc to teraz

5

Anglicy po takiej ręce by mieli karnego

0

Obaj jednocześnie trafili w piłkę…

9

Kielini cholerny szef

0

Locatelli mogl isc sam ze strzałem ehh

12

@norbi77 albo jest po prostu głupi

2

W przerwie dogrywki ktos tam będzie musiał podjeść do Holendra bo ewidentnie nie jest tak jak powinno byc ;)

0

@korolocik ty cały czas trolujesz ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?