SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Mbappe to by głupi był odchodząc teraz z PSG gdy Ci budują takiego potwora pod przyzwoleniem uEFY…
0
@horang no bo nie będzie juz transferów. Jeszcze nawet Depaya, Aguero i Garcie nie mozemy zarejestrować nie mówiąc o przedłużeniu Leo. Przeciez po to wypychamy wychowanków zeby ciułać chociaz po mln z wynagrodzenia.
Naszych stoperów nikt nie chce wiec nawet pozbywając sie Lengleta i Umtitiego nie uzbieramy na 1 kozaka. Na Gaye kasy nie będzie.
Do pomocy żaden kozak za wymianę nie przyjdzie. A szklanka Dembele zbiła sie w najważniejszym momencie gdy grał chyba najdłużej w swojej karierze w Barcy i mozna było sprobowac go komus wcisnąć na piękne oczy.
2
To dlaczego nie uruchomi wsparcia jak Wisła Krakow ? Nawet mniej zamożni kibice by sie dorzucili nie mówiąc juz o tych bogatszych.
0
Czy mnie flashscore w uja robi czy Lyon dzisiaj 2 mecze towarzyskie w jeden dzien grał ?
0
@BarcaInfo złoto ;)
0
Pytanie bo mi uciekło. Dzis sa kwalifikacje do sprintu a sprint będzie kwalifikacja do niedzielnego wyścigu F1 czy jak to wyglada ?
0
Ogląda ktos Konrada w OM ?
0
@zadafcb spoko, powoli zagłębiam sie w nocne wydarzenia sportowe odkad dopadła mnie bezsennosc ;)
Ty ogladasz na zywo czy jakies powtórki, skróty ?
0
@zadafcb a jak pkt moze to dzis byc ? Lepiej na obu czy konkretny pułap Boston ?
1
Nocny baseball, ktos cos jakies typy ?
0
@Lordzi wez mi z oczu tego Berardiego… przeciętniak jakich wielu. To jakie okazje marnował z Hiszpania i dalej to wola o pomstę do nieba.
1
@adambądkowski93 o tym samym dzisiaj pomyślałem w pracy ;)
1
Na fortunie kurs prawie 5 na awans Norwegów. Myślicie ze Legia moze dac jeszcze pupska ?
5
Prezydent Uefy cos nie w humorze. Cos poszło nie tak ?
0
Cos pięknego ! Niech Wembley płacze !
0
Pięknie Gigi ! Kończymy Makarony !
1
Bronisz teraz Gigi !
2
Ale śmiechem, chyba na cała okolice
Makarony dawac !
0
Ehh blisko Gigi
17
Mam nadzieje ze Sterling sie wywali przy karnym bo on inaczej nie potrafi wbiec w pole karne
0
Bydło będzie świecić laserami…
0
Wolałbym rozstrzygnięcie w dogrywce. Karne to zawsze loteria. Niekoniecznie najlepszy wygrywa według mnie :/
0
Nie chce karnych, Makarony konczyc to teraz
5
Anglicy po takiej ręce by mieli karnego
0
Obaj jednocześnie trafili w piłkę…
9
Kielini cholerny szef
0
Locatelli mogl isc sam ze strzałem ehh
12
@norbi77 albo jest po prostu głupi
2
W przerwie dogrywki ktos tam będzie musiał podjeść do Holendra bo ewidentnie nie jest tak jak powinno byc ;)
0
@korolocik ty cały czas trolujesz ?