SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Emhyr nikogo bo nie mamy kasy
3
Max, Sharletto, Perez jazda !
2
Co za atmosfera na Red Bull Ring ;) Petarda !
0
@koziar No nie siadł, ostatnie byly te ofermy i Argentyna…
1
Wyłączam to dziadostwo w cholerę. Niech juz sobie awansuje byle kto.
Poczekam tylko na finał bo tak to szkoda czasu.
Ehh kiedys to było Copa…
0
Ale lipny mecz +1,5 gola sie oddala… jak zwykle będzie 0-0 w 90 minut a człowiek sie łudził ze postrzelają
3
https://www.instagram.com/p/CQ3y2bOIXl0/?utm_medium=copy_link
O kurde ;)
0
@barcelonaLM jak widać działa bo o tym gadacie ;)
0
Do tej pory nie moge zrozumiec jak ta Holandia mogła odpaść z Czechami…
Dramat po prostu.
3
Aj Nazario prawie +5 mln do wartości…
Genialny Maehle, od początku Euro go obserwuje.
Takich grajków powinnismy kupowac…
Gdybysmy byli normalnie zarządzani to po takim Euro by sie kupiło Maehle czy Barelle a tak kasy nie ma na nic.
Czuje ze to koniec naszych transferów bo ze sprzedażą i odejsciami tez będzie ciezko. Teraz w cenie będą rewelacje turnieju.
2
W Williamsie po staremu… taśma i trytka ;)
0
Skąd się wziął Tomorrowland na McLarenie ?
0
Chłop wszedł na boisko i postał za długo obok Vermy ;)
0
Gdzie Karaśco ?
1
Partidazo, mecz godny finału… szkoda, ze tak wcześnie
0
Nic nie gra Belgia. Przeciez strata Hazarda to żadna strata…
4
Barella moje nowe marzenie do Barcy.
Obserwuje go od meczów Interu z Realem juz jakis czas temu.
Ehh szkoda, ze nie mamy kasy.
Chociaz Cou tez był 1/2 marzeniem i nie wypalił a Eriksen 2/2 nigdy do nas nie trafił :/
0
Jakby Pedri w Barcy grał takie pily jak Kevin w 1 minucie..
4
Sztanga 1 ? Co oni zwariowali
0
@Dertinho uj z bramkarzem jak oni karnych strzelać nie potrafią
0
Moze zamiast podan to potrenowali by strzały ? Dzieci lepiej uderzają…
1
@Transu96 skad my to znamy ?
0
Tak, nie spieszcie sie jak Barca a odpadniecie w karnych ;)
3
Lucho wejdź ze na to boisko i strzel za nich…
4
Jak Zegarki awansują to dla mnie juz sa mistrzami ;)
3
Co za gosc… ma Traore na ławce… od razu na dogrywkę bym wpuszczał takiego dzika
0
Ale pudło Moreno. Przeciez jakby Hiszpania miała Lewego…
2
Szkoda, ze nie mamy kasy bo by zbierał manatki juz ;)
0
Ramos do nich tez pisał ?
3
Pedri nie ma asyst bo ma kolegow strzelców do bani