8

@Emhyr nikogo bo nie mamy kasy

3

Max, Sharletto, Perez jazda !

2

Co za atmosfera na Red Bull Ring ;) Petarda !

0

@koziar No nie siadł, ostatnie byly te ofermy i Argentyna…

1

Wyłączam to dziadostwo w cholerę. Niech juz sobie awansuje byle kto.
Poczekam tylko na finał bo tak to szkoda czasu.
Ehh kiedys to było Copa…

0

Ale lipny mecz +1,5 gola sie oddala… jak zwykle będzie 0-0 w 90 minut a człowiek sie łudził ze postrzelają

0

@barcelonaLM jak widać działa bo o tym gadacie ;)

0

Do tej pory nie moge zrozumiec jak ta Holandia mogła odpaść z Czechami…
Dramat po prostu.

3

Aj Nazario prawie +5 mln do wartości…
Genialny Maehle, od początku Euro go obserwuje.
Takich grajków powinnismy kupowac…
Gdybysmy byli normalnie zarządzani to po takim Euro by sie kupiło Maehle czy Barelle a tak kasy nie ma na nic.
Czuje ze to koniec naszych transferów bo ze sprzedażą i odejsciami tez będzie ciezko. Teraz w cenie będą rewelacje turnieju.

2

W Williamsie po staremu… taśma i trytka ;)

0

Skąd się wziął Tomorrowland na McLarenie ?

0

Chłop wszedł na boisko i postał za długo obok Vermy ;)

0

Gdzie Karaśco ?

1

Partidazo, mecz godny finału… szkoda, ze tak wcześnie

0

Nic nie gra Belgia. Przeciez strata Hazarda to żadna strata…

4

Barella moje nowe marzenie do Barcy.
Obserwuje go od meczów Interu z Realem juz jakis czas temu.
Ehh szkoda, ze nie mamy kasy.

Chociaz Cou tez był 1/2 marzeniem i nie wypalił a Eriksen 2/2 nigdy do nas nie trafił :/

0

Jakby Pedri w Barcy grał takie pily jak Kevin w 1 minucie..

4

Sztanga 1 ? Co oni zwariowali

0

@Dertinho uj z bramkarzem jak oni karnych strzelać nie potrafią

0

Moze zamiast podan to potrenowali by strzały ? Dzieci lepiej uderzają…

1

@Transu96 skad my to znamy ?

0

Tak, nie spieszcie sie jak Barca a odpadniecie w karnych ;)

3

Lucho wejdź ze na to boisko i strzel za nich…

4

Jak Zegarki awansują to dla mnie juz sa mistrzami ;)

3

Co za gosc… ma Traore na ławce… od razu na dogrywkę bym wpuszczał takiego dzika

0

Ale pudło Moreno. Przeciez jakby Hiszpania miała Lewego…

2

Szkoda, ze nie mamy kasy bo by zbierał manatki juz ;)

0

Ramos do nich tez pisał ?

3

Pedri nie ma asyst bo ma kolegow strzelców do bani

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?