3

Odcięli środek Włochom i nie pozwalają im podejść blisko pod bramkę tym środkiem.
Będzie ciezko Włochom

2

To jest dramat jaka oni maja autostradę do tego trofeum…
Do tego stopnia ze jedna z lepszych defensyw wpuszcza babola juz w 3’ meczu i nawet pogoda jest „ich” :/
Włochy budźcie sie…

2

Forza Italia ! Skopcie te pyszałkowate dupska angolow

0

@monsterrize Hmm ?

5

Dopiero teraz nadrabiam zaległości z nocy.
W oczy mi wpadł widok Neymara ściskającego Leo…
I mimowolnie gdzies poleciała łza.
Po cos ty chłopie odchodził ? Mogliście we 2 tworzyć cuda w Barcy i zostać obaj legendami…

0

Zbrzydło mi to Euro… Duńczycy zasłużyli na ten finał po takiej drodze.

4

Wstydziliby sie krzyczeć to Ole jak nic wielkiego nie grali

0

Wiele razy pisałem ze nawet mimo Varu jak będą chcieli to i tak zrobią wałek.

0

A Boras dalej o wcześniejszym karnym buhaha

1

Za uszy do finału ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ładować bo puściłem 2-0 w dogrywce ;)

1

Sterling chyba juz 4 koszmarny strzał z 16-nastki

2

Wątpię, ze Dania wytrzyma dogrywkę. Obawiam sie, ze będzie 3-1 dla Anglii

2

Pol składu zmienili a stoja wszyscy :/

0

Dawac Duńczycy… musicie zrobic jakis zryw na koniec.
Anglia ma zmiany i mocniejsza lawke.

0

@koziar Anglia ma zmiany i mocniejsza ławkę
Musza zrobic jakis zryw na koniec

1

Co ten Borek pieprzy z karnym. Popili wczoraj z Kaziem ?

0

@Kapsel12 za te wylewy na własnej połowie ?

0

Schmeichel dobry bramkarz bo Polska krew ;)

0

@szela1899 tylko szklany
Gdyby było inaczej to Ajax by go za gruby hajs wytransferowal a tymczasem wypchnęli go do Francji

6

Nazario kreci nimi jak lassem ;)

7

Co Nazario sie bawi tam z nimi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czekam az ta cięciwa z nr 9 w Danii zaśpiewa tango ;)

1

Jazda Olsen-Banden !

0

Juz myslalem ze Nazario ukąsi to jak Chiesa

0

Ale sie podpalają Duńczycy
A to trzeba na spokojnie

0

Ale Sterling farfocla puscil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?