SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Odcięli środek Włochom i nie pozwalają im podejść blisko pod bramkę tym środkiem.
Będzie ciezko Włochom
2
To jest dramat jaka oni maja autostradę do tego trofeum…
Do tego stopnia ze jedna z lepszych defensyw wpuszcza babola juz w 3’ meczu i nawet pogoda jest „ich” :/
Włochy budźcie sie…
2
Forza Italia ! Skopcie te pyszałkowate dupska angolow
0
@monsterrize Hmm ?
5
Dopiero teraz nadrabiam zaległości z nocy.
W oczy mi wpadł widok Neymara ściskającego Leo…
I mimowolnie gdzies poleciała łza.
Po cos ty chłopie odchodził ? Mogliście we 2 tworzyć cuda w Barcy i zostać obaj legendami…
0
Zbrzydło mi to Euro… Duńczycy zasłużyli na ten finał po takiej drodze.
4
Wstydziliby sie krzyczeć to Ole jak nic wielkiego nie grali
0
Wiele razy pisałem ze nawet mimo Varu jak będą chcieli to i tak zrobią wałek.
0
A Boras dalej o wcześniejszym karnym buhaha
1
Za uszy do finału ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ładować bo puściłem 2-0 w dogrywce ;)
1
Sterling chyba juz 4 koszmarny strzał z 16-nastki
2
Wątpię, ze Dania wytrzyma dogrywkę. Obawiam sie, ze będzie 3-1 dla Anglii
2
Pol składu zmienili a stoja wszyscy :/
0
Dawac Duńczycy… musicie zrobic jakis zryw na koniec.
Anglia ma zmiany i mocniejsza lawke.
0
@koziar Anglia ma zmiany i mocniejsza ławkę
Musza zrobic jakis zryw na koniec
1
Co ten Borek pieprzy z karnym. Popili wczoraj z Kaziem ?
0
@Kapsel12 za te wylewy na własnej połowie ?
0
Schmeichel dobry bramkarz bo Polska krew ;)
1
@szela1899 https://www.google.pl/amp/s/www.sport.pl/pilka/7,64946,27290713,wielki-pech-rewelacji-euro-zaraz-beda-o-niego-walczyc-najwieksze.amp
Chłop ma pecha w zyciu. Okradł go nawet kolega z szatni XD
0
@szela1899 tylko szklany
Gdyby było inaczej to Ajax by go za gruby hajs wytransferowal a tymczasem wypchnęli go do Francji
6
Nazario kreci nimi jak lassem ;)
7
Co Nazario sie bawi tam z nimi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czekam az ta cięciwa z nr 9 w Danii zaśpiewa tango ;)
1
Jazda Olsen-Banden !
0
Juz myslalem ze Nazario ukąsi to jak Chiesa
0
Ale sie podpalają Duńczycy
A to trzeba na spokojnie
0
Ale Sterling farfocla puscil