0

@Cvzx a takie 2 w 1 ;)

0

Lucho pozmieniał troche, lepiej dochodzą do sytuacji strzeleckich ale nadal nie ma kto konczyc. O ironio gdyby na boisku był dzisiaj Morata z Moreno to takie piłki by siedziały ale znow z nimi na boisku nie zrobiliby takich akcji ;)

20

Busi sobie cofa piłkę podeszwa na własnej połowie a za nim 3 Włochów gotowych przejąć piłkę. Uwielbiam te jego skillsy zawaly w Barcy…

0

Busi juz smialo moglby byc pomarańczowy… błąd i trzymanie Barelli, teraz stepel

0

Biegł tyle i nic z tego, było uruchomić któregokolwiek…

0

@Encore



Filmik stary jak swiat ;)

5

Jakim cudem Juve nie ruszyło po Dollarume ? Przeciez Jojtek to juz ma zjazd do bazy.

2

@Debfc bo od sytuacji z faxem Realu zapomniał jak sie broni ;)

2

Barella-Franek-Pedri ale by to mogła byc pomoc i powrót do 433.
Szkoda, ze dziad barto sprawił ze mozemy na wiele lat zapomniec o takiej pomocy.

0

Ależ to zmascili Włosi… a Simon juz 2 raz zostawia bramkę odkryta

0

Zwinniejszy pomocnik by jeszcze wygrał ten pojedynek z Barella i to czysto. Niestety powoli czeka zjazd do bazy panie Busi.

0

Zacznij rzucać takie piłki w Barcy Pedri to odszczekam wszystko co pisywałem ;)

0

Wrocilem na mecz na sam styk i dopiero ogarnalem skład Hiszpanów. Ale Lucho kombinuje, to zle wróży

0

Myślicie, ze Verratti dzisiaj przyczerwieni ?

1

Jeszcze raz zapytam bo kiedyś temat się nie przebił.
W związku z trudna sytuacja klubu jakby to z prawnego punktu wyglądało gdyby Laporta odpalił jakąś zbiórkę w stylu krakowskich Socios ?
Żeby podreperować budżet klubu + wytoczyć potężna sprawe barto za obecna sytuacje klubu.
Mysle, ze na swiecie jest wielu bogatych kibiców Barcy, ktorzy z checia by pomogli a i my szarzy Kowalscy bysmy cos dołożyli…
Jakos musimy walczyć z tymi klubami-państwami…

0

@JarekS dzięki za wyczerpująca odp ;)

1

@doc przeciez to będzie drugi Lenglet. Dobry sezon a potem zjazd.

0

@normasubiektywna pisało gdzies tam wczesniej, ze jak Pjanic odejdzie za darmo to Barca straci niezamortyzowane 45 mln za niego…

0

@JarekS Verratti, Wijnaldum, Paredes, Gueye i pewnie jeszcze o kims zapomniałem bo to tak na szybko wymienione i gdzie on chce miec miejsce w PSG które najczęściej gra 4231 ?

0

@Encore ubiegles mnie bo wlasnie miałem pisac posta do @JarekS czy cos wie bo EryczekP$G podawał cos dalej o Eduardo i ze Man Utd chce wyjsc na prowadzenie z oferta za niego.

0

@RobiS „bo tutaj jes jak jes po prostu… i ty dobrze o tym wiesz.” ;)

7

Ja przypomnę tylko, że za jego cenę można było mieć Ferrana Torresa…

0

Kimi idz juz na emeryturę na prawde…

1

@zadafcb zwyzywał inżyniera ;)

0

Nie dał rady George :/ jak go nie lubie tak mi sie go szkoda zrobiło

0

Max musi to dzisiaj wykorzystac ;)

3

@adambądkowski93 szkoła Barto ;)

0

Hahah Mercedes zakazuje wyprzedzenia Hamiltona ;) oby Lando wzial ich obu

0

Koszmarny wyscig Pereza… chyba Albon mu kibicuje ze takie bledy popełnia

1

@Xxxbarca4ever niestety głupota, widać, ze nie rozumie jeszcze tego ze juz nie jeździ różowym tylko najlepszym bolidem w stawce.
Kiedys musial atakowac od razu zeby cokolwiek zdziałać a teraz moglby spokojnie poczekac.
Ehh :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?