SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cvzx a takie 2 w 1 ;)
0
Lucho pozmieniał troche, lepiej dochodzą do sytuacji strzeleckich ale nadal nie ma kto konczyc. O ironio gdyby na boisku był dzisiaj Morata z Moreno to takie piłki by siedziały ale znow z nimi na boisku nie zrobiliby takich akcji ;)
20
Busi sobie cofa piłkę podeszwa na własnej połowie a za nim 3 Włochów gotowych przejąć piłkę. Uwielbiam te jego skillsy zawaly w Barcy…
0
Busi juz smialo moglby byc pomarańczowy… błąd i trzymanie Barelli, teraz stepel
0
Biegł tyle i nic z tego, było uruchomić któregokolwiek…
0
@Encore
Filmik stary jak swiat ;)
5
Jakim cudem Juve nie ruszyło po Dollarume ? Przeciez Jojtek to juz ma zjazd do bazy.
2
@Debfc bo od sytuacji z faxem Realu zapomniał jak sie broni ;)
2
Barella-Franek-Pedri ale by to mogła byc pomoc i powrót do 433.
Szkoda, ze dziad barto sprawił ze mozemy na wiele lat zapomniec o takiej pomocy.
0
Ależ to zmascili Włosi… a Simon juz 2 raz zostawia bramkę odkryta
0
Zwinniejszy pomocnik by jeszcze wygrał ten pojedynek z Barella i to czysto. Niestety powoli czeka zjazd do bazy panie Busi.
0
Zacznij rzucać takie piłki w Barcy Pedri to odszczekam wszystko co pisywałem ;)
0
Wrocilem na mecz na sam styk i dopiero ogarnalem skład Hiszpanów. Ale Lucho kombinuje, to zle wróży
0
Myślicie, ze Verratti dzisiaj przyczerwieni ?
1
Jeszcze raz zapytam bo kiedyś temat się nie przebił.
W związku z trudna sytuacja klubu jakby to z prawnego punktu wyglądało gdyby Laporta odpalił jakąś zbiórkę w stylu krakowskich Socios ?
Żeby podreperować budżet klubu + wytoczyć potężna sprawe barto za obecna sytuacje klubu.
Mysle, ze na swiecie jest wielu bogatych kibiców Barcy, ktorzy z checia by pomogli a i my szarzy Kowalscy bysmy cos dołożyli…
Jakos musimy walczyć z tymi klubami-państwami…
0
@JarekS dzięki za wyczerpująca odp ;)
1
@doc przeciez to będzie drugi Lenglet. Dobry sezon a potem zjazd.
0
@normasubiektywna pisało gdzies tam wczesniej, ze jak Pjanic odejdzie za darmo to Barca straci niezamortyzowane 45 mln za niego…
0
@JarekS Verratti, Wijnaldum, Paredes, Gueye i pewnie jeszcze o kims zapomniałem bo to tak na szybko wymienione i gdzie on chce miec miejsce w PSG które najczęściej gra 4231 ?
0
@Encore ubiegles mnie bo wlasnie miałem pisac posta do @JarekS czy cos wie bo EryczekP$G podawał cos dalej o Eduardo i ze Man Utd chce wyjsc na prowadzenie z oferta za niego.
0
@RobiS „bo tutaj jes jak jes po prostu… i ty dobrze o tym wiesz.” ;)
7
Ja przypomnę tylko, że za jego cenę można było mieć Ferrana Torresa…
0
Kimi idz juz na emeryturę na prawde…
1
@zadafcb zwyzywał inżyniera ;)
0
Nie dał rady George :/ jak go nie lubie tak mi sie go szkoda zrobiło
0
Max musi to dzisiaj wykorzystac ;)
3
@adambądkowski93 szkoła Barto ;)
0
Hahah Mercedes zakazuje wyprzedzenia Hamiltona ;) oby Lando wzial ich obu
0
Koszmarny wyscig Pereza… chyba Albon mu kibicuje ze takie bledy popełnia
1
@Xxxbarca4ever niestety głupota, widać, ze nie rozumie jeszcze tego ze juz nie jeździ różowym tylko najlepszym bolidem w stawce.
Kiedys musial atakowac od razu zeby cokolwiek zdziałać a teraz moglby spokojnie poczekac.
Ehh :/