0

Czemu on mu strzelał w bok do którego bramkarz miał blizej ?

1

Karny ! Dobra i tak po kuponie będzie, jechac z Żabojadami

0

I po co on sie po tym podnosil ?

1

@PiotrR eee ale Duglasza to ty szanuj

0

Didier jaki obsrany, boi sie juz tych tłumaczeń przed Makaronem

0

@LeoMessiah i jeszcze mogl zaliczyć asystę jak probowal nabić rywala na aut ;)

0

Ale jak to bez Klemątynki na 2 ?

5

@zodiak_10 grajac na Lągle to moglby nawet o ZP powalczyć

6

Dobra, taktyka Didiera w przerwie to wpadający Ymbappe do szatni Szwajcarów, wybijający ich tam wszystkich z 1 składu na ulicy i wychodzą rezerwy na druga polowe.

4

Klemątyna mogl zaliczyć piękna asystę gdyby ktos tam stał ze Szwajcarii obok Rafika ;)

0

Grizi skillsy do nikogo ;)

2

Kurde jakbym ja wbiegł na boisko to bym poleciał do Klemątyny i sprzedał mu liścia, zeby sie w koncu obudził i ogarnal bo od conajmniej 2 sezonów gra totalne kupsko

3

O moj Boże ! Oglądając tego Rabiota i Pavarda na wahadłach to jak wsadzić sobie mikser w oczy…

1

Rafik Barane tez w formie ;) ależ zaliczyli zjazd stoperzy Francji od MŚ18

11

Ymbappe / Euro 2020 / No goals, no skills / Kanikuły
YouTube będzie pękał w szwach ;)

1

@Gomess ja bym tylko Albę widział chociaz to i tak mega naciągana wizja bo nie ma nikogo innego

2

Everton musisz ! Dżerry i Klemą to będzie banglać !

0

@BarcaInfo chyba do kosza wyrzucił bo żadnych ofert nie będzie

2

Dramat, przeciez nikt od nas nie kupi ani jednej francuskiej bagiety ;)

1

Lągle cały czas w formie ;) Didiera ta decyzja będzie kosztować głowę ;)

0

@Gaucho kombinuje Didier ;) oby nie kosztowało go to głowy

0

O nie wierze Lągle w trudnej sytuacji przeciął piłkę, w Barcy rywal miałby juz sete w polu karnym

1

Ale kombinuje Deschamps, oby sie na tym nie przejechał.

0

Jakis buk na szybko, ze Lągle zawali Euro Francji ?

1

O jpdl co za Euro… wyjeżdżałem z domu w 80 min przy 3-1 dla Hiszpanii i sobie mysle sprawdze potem ile sie skonczylo a teraz wchodze i patrze ze trwa cały czas ;)

4

@Stagiryta jestem identycznego zdania

2

Brawo Belgia ! Krysia do budy, napij sie kolki ;)

1

Ja to lepiej wyłącze bo wcisną zaraz… a Belgia bez Hazarda i Kevina w dogrywce to będzie lipa

1

Hazard łapie sie za udo po raz pierwszy ;)

1

@Gomess jeszcze jak !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?