SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu on mu strzelał w bok do którego bramkarz miał blizej ?
1
Karny ! Dobra i tak po kuponie będzie, jechac z Żabojadami
0
I po co on sie po tym podnosil ?
1
@PiotrR eee ale Duglasza to ty szanuj
0
Didier jaki obsrany, boi sie juz tych tłumaczeń przed Makaronem
0
@LeoMessiah i jeszcze mogl zaliczyć asystę jak probowal nabić rywala na aut ;)
0
Ale jak to bez Klemątynki na 2 ?
5
@zodiak_10 grajac na Lągle to moglby nawet o ZP powalczyć
6
Dobra, taktyka Didiera w przerwie to wpadający Ymbappe do szatni Szwajcarów, wybijający ich tam wszystkich z 1 składu na ulicy i wychodzą rezerwy na druga polowe.
4
Klemątyna mogl zaliczyć piękna asystę gdyby ktos tam stał ze Szwajcarii obok Rafika ;)
0
Grizi skillsy do nikogo ;)
2
Kurde jakbym ja wbiegł na boisko to bym poleciał do Klemątyny i sprzedał mu liścia, zeby sie w koncu obudził i ogarnal bo od conajmniej 2 sezonów gra totalne kupsko
3
O moj Boże ! Oglądając tego Rabiota i Pavarda na wahadłach to jak wsadzić sobie mikser w oczy…
1
Rafik Barane tez w formie ;) ależ zaliczyli zjazd stoperzy Francji od MŚ18
11
Ymbappe / Euro 2020 / No goals, no skills / Kanikuły
YouTube będzie pękał w szwach ;)
1
@Gomess ja bym tylko Albę widział chociaz to i tak mega naciągana wizja bo nie ma nikogo innego
2
Everton musisz ! Dżerry i Klemą to będzie banglać !
0
@BarcaInfo chyba do kosza wyrzucił bo żadnych ofert nie będzie
2
Dramat, przeciez nikt od nas nie kupi ani jednej francuskiej bagiety ;)
1
Lągle cały czas w formie ;) Didiera ta decyzja będzie kosztować głowę ;)
0
@Gaucho kombinuje Didier ;) oby nie kosztowało go to głowy
0
O nie wierze Lągle w trudnej sytuacji przeciął piłkę, w Barcy rywal miałby juz sete w polu karnym
1
Ale kombinuje Deschamps, oby sie na tym nie przejechał.
0
Jakis buk na szybko, ze Lągle zawali Euro Francji ?
1
O jpdl co za Euro… wyjeżdżałem z domu w 80 min przy 3-1 dla Hiszpanii i sobie mysle sprawdze potem ile sie skonczylo a teraz wchodze i patrze ze trwa cały czas ;)
4
@Stagiryta jestem identycznego zdania
2
Brawo Belgia ! Krysia do budy, napij sie kolki ;)
1
Ja to lepiej wyłącze bo wcisną zaraz… a Belgia bez Hazarda i Kevina w dogrywce to będzie lipa
1
Hazard łapie sie za udo po raz pierwszy ;)
1
@Gomess jeszcze jak !