SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Trener Francuzow przekombinował. Tolisso na skrzydle, w obronie 4 środkowych obrońców
2
Przeciez trafił w piłkę najpierw…
0
Trzymamy kciuki za naszych Węgierskich braci, ze odprawili kolejnego sąsiada do domu ;)
A Niemcom zdecydowanie ładniej by było w takich kolorach ;)
https://www.google.pl/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fwww.szarmant.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2015%2F08%2Ftom-cruise.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.szarmant.pl%2Fmundury-iii-rzeszy&tbnid=Ew34Fk5mI3CHDM&vet=12ahUKEwjz9ueDva7xAhXlkcMKHXukAAQQMygGegUIARC5AQ..i&docid=_-ZVv_JzQwoaIM&w=450&h=566&q=niemieckie%20mundury%20ss&client=safari&ved=2ahUKEwjz9ueDva7xAhXlkcMKHXukAAQQMygGegUIARC5AQ
0
Co wymyślił trener Francuzow ? Tolliso na skrzydle i 4 nominalnych ŚO a obronie ?
1
Peszko poleciał do Rosji zeby moc świętować ewentualny awans ? ;)
0
Dobra panowie teraz szybko pod prysznic i od razu w samolot i to ekonomiczna bo podatnicy juz wystarczajaco opłacili występ na tym turnieju ;)
0
Placheta świeży nie pokrył wchodzącego gościa…
1
A jednak adios…
3
Lewy nie wrzucaj tylko wchodź sam ze strzałem w pole karne
2
No dawaj Robert, jak 2 raz w zyciu ci kibicuje to dawaj !
0
Ale będzie plucie w brodę za te główki Roberta w 1 połowie
0
A było grać tylko lagę na Roberta ;)
1
@IronSanHybrid Sami ze soba na konsoli
0
Na meczu Hiszpanii „ole” a na meczu Polaków „adios” ;)
0
Ciekawe czy to Euro będzie tym z największa ilością bramek samobójczych ;)
2
Była szansa przelamac Szwedow tymi główkami Roberta w 1 ale teraz to juz tylko chociaz zremisować i do domu chłopaki bo to wszystko nasze wspolne wydatki ;)
Nie oszukujmy sie 2-3 dla Polski tu nie będzie…
0
Standardowy mecz Szwedow, strzelić szybko gola i zamurować. Lewy juz lepszej nie będzie miał na przełamanie…
2
5 minuta a Glik juz wyglada jak po maratonie.
Zeby ich Szwedzi dzis nie upokorzyli…
4
Szybko poszło, brawo Jozwiak za machnięcie ;)
0
Ruski poza Euro !
0
Verminator gol ! W formie top obrońca niestety szklany bardziej niz Bale, Hazard i Dembele razem wzięci
0
Na 2 mruczą na 1 znow darcie ryja no nie idzie głośności dobrać ;)
0
@Irmscher10 najlepsza była wczoraj reka w meczu Girona-Rayo
0
Ale to Depay miał byc królem strzelców
Nie ma co płakać za Moneydumem bo w reprezentacji gra mega ofensywnie i mało broni. W PSG sie ukisi w pomocy ;)
21
Fajnie było zobaczyc Holandię, Włochy i Belgię jak najwyżej ;) wole ich niz Niemców, Francuzów czy Anglików
0
Uboższa w drybling wersja Neya ale ja sie cieszę ;)
0
Ale ile Ney meczów opuścił ;)
1
@kamilop przyjdzie jeszcze na niego czas kiedys
0
Macedończycy blokuja strzał Depaya lecący prawie ze do pustej bramki :/
0
Z tego co ja widze to Moneynaldum jest praktycznie caly czas z przodu a nie w odbiorze.
Gdybysmy mieli grać 4231 tak jak na poczatku chciał Koeman a przy bogactwie z przodu i słabej pomocy teraz to wychodzi na to, ze przy Franku idealnie na pivota siadłby Kante do odbiorow… Jezu jaka szkoda, ze nawet pomimo naszej sytuacji jest nie do wyciagnięcia (chyba ze do kiedy ma kontrakt ?).
Jeszcze jak były ostatnio informacje, ze Kante był oferowany Barcy przed transferem cracka Andre Gomesa to az sie płakać chce.
PS. Depay znowu ukąsił !