SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Frankowi sie Zizou włączył ;) spokojnie nie chodzi o główkę ;)
5
@zeko0 wezmą za rok za darmo…
1
Żadnej operacji, niech ********** nawet na jednej nodze i leczy się na francuski NFZ…
9
@wojopancer jak sobie zapali to jest wręcz oaza spokoju ;)
1
Sędziowanie w Hiszpanii to jeden wielki cyrk i to bez różnicy która liga. A potem wyjdą i Ci powiedzą, że kolegium sędziowskie trzeba szanować i ze przecież każdy się może pomylić. Tylko, że oni mylą sie najczęściej
0
Jeden gol da Gironie dogrywkę ?
1
@skubi99
0
@Messibestplayerintheworld
Ale ta interwencje pamiętać będziemy długo
1
I dla tego wole procesje na Monaco niz procesje na innych torach bo tam przy kazdym błędzie cie czeka pocałowanie bariery. A tutaj sobie przestrzeliwuja zakręty, wyjeżdżają szeroko itd
Max 1 ale bez DRS a za nim 2 Mercedesy
0
Max i Charles ogień !
1
@Senyer od kilku lat zadaje to pytanie, ja bym za niego nawet euro nie zapłacił a gość co chwila transfer za 60/70 mln
0
Pytanie. Styloweczki Sousy czy Nawalki ?
0
Ktos wie czemu w okolicach północy nie ma powtórki kwalifikacji F1 na Eleven ? Zawsze była…
0
@tobiasson92 nie wcale nie było, gość od tylu probuje wyłuskać piłkę ale trafia na stopę Polaka
0
Ehh karny w 2 min i ta akcja Lewego po strzale Swiderskiego. Mogliśmy sprawic sensacje
0
Pierwszy raz prosze o to zeby nasi wytrzymali
Będą emocje w 3 meczu
2
Ale Kozłowski to zmascil, od razu było puszczać Lewego
0
Szczerze ? Nie chce takiego Pedriego w Barcy. Az szkoda za ten Moneynaldum wybrał P$G bo Koeman na pewno grałby 4231 i z nim i Frankiem na pivocie.
0
Gdzie jest karny z 2 min i druga karta dla Torresa ?
2
Beres nie moze chociaz raz wybić do przodu albo na aut tylko zawsze pod nogi rywala ?
4
Ależ Hiszpanie sa nieskuteczni buhaha
0
Jakbym rodzinna okręgówkę widział
1
Co oni odwalają ?
5
Narobił w gacie, mozna sie śmiać ale w Bayernie miałby dograne na nos
7
Pedri cieniutki. Koeman go zajechal a gorzej jak wycisnął wszystko juz z niego. Gość sie zatrzymał w rozwoju.
Nawet ja tak bym mogl zagrać w Hiszpanii, podawać do najbliższego i odgrywać do tylu
0
I po co Lewy do tego ruszał ? Dobrze widział ze jest na spalonym
0
Morata buhahahahah
0
Czemu pajac na Zielinskim nie sprawdzał ?
0
Jezu jak oni tego nie wykorzystali ?
11
Czemu Świderski nie leciał głowa na ta piłkę ?