0

Frankowi sie Zizou włączył ;) spokojnie nie chodzi o główkę ;)

5

@zeko0 wezmą za rok za darmo…

1

Żadnej operacji, niech ********** nawet na jednej nodze i leczy się na francuski NFZ…

9

@wojopancer jak sobie zapali to jest wręcz oaza spokoju ;)

1

Sędziowanie w Hiszpanii to jeden wielki cyrk i to bez różnicy która liga. A potem wyjdą i Ci powiedzą, że kolegium sędziowskie trzeba szanować i ze przecież każdy się może pomylić. Tylko, że oni mylą sie najczęściej

0

Jeden gol da Gironie dogrywkę ?

1

0

@Messibestplayerintheworld


Ale ta interwencje pamiętać będziemy długo

1

I dla tego wole procesje na Monaco niz procesje na innych torach bo tam przy kazdym błędzie cie czeka pocałowanie bariery. A tutaj sobie przestrzeliwuja zakręty, wyjeżdżają szeroko itd


Max 1 ale bez DRS a za nim 2 Mercedesy

0

Max i Charles ogień !

1

@Senyer od kilku lat zadaje to pytanie, ja bym za niego nawet euro nie zapłacił a gość co chwila transfer za 60/70 mln

0

Pytanie. Styloweczki Sousy czy Nawalki ?

0

Ktos wie czemu w okolicach północy nie ma powtórki kwalifikacji F1 na Eleven ? Zawsze była…

0

@tobiasson92 nie wcale nie było, gość od tylu probuje wyłuskać piłkę ale trafia na stopę Polaka

0

Ehh karny w 2 min i ta akcja Lewego po strzale Swiderskiego. Mogliśmy sprawic sensacje

0

Pierwszy raz prosze o to zeby nasi wytrzymali
Będą emocje w 3 meczu

2

Ale Kozłowski to zmascil, od razu było puszczać Lewego

0

Szczerze ? Nie chce takiego Pedriego w Barcy. Az szkoda za ten Moneynaldum wybrał P$G bo Koeman na pewno grałby 4231 i z nim i Frankiem na pivocie.

0

Gdzie jest karny z 2 min i druga karta dla Torresa ?

2

Beres nie moze chociaz raz wybić do przodu albo na aut tylko zawsze pod nogi rywala ?

4

Ależ Hiszpanie sa nieskuteczni buhaha

0

Jakbym rodzinna okręgówkę widział

1

Co oni odwalają ?

5

Narobił w gacie, mozna sie śmiać ale w Bayernie miałby dograne na nos

7

Pedri cieniutki. Koeman go zajechal a gorzej jak wycisnął wszystko juz z niego. Gość sie zatrzymał w rozwoju.
Nawet ja tak bym mogl zagrać w Hiszpanii, podawać do najbliższego i odgrywać do tylu

0

I po co Lewy do tego ruszał ? Dobrze widział ze jest na spalonym

0

Morata buhahahahah

0

Czemu pajac na Zielinskim nie sprawdzał ?

0

Jezu jak oni tego nie wykorzystali ?

11

Czemu Świderski nie leciał głowa na ta piłkę ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?