SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żota jest rzadki ;)
0
Węgrzy odważni i na ambicji, wiadomo grają u siebie ale mimo wszystko pozazdrościć reprezentacji
2
Spalony, spalonym ale Ronaldo chciał puścić takiego szczura a jakby huknął to pewnie by wpadło
0
Dopiero odpaliłem, wow co kibiców
0
Dzisiaj nie ma meczu o 15 ?
1
Dzięki Morata placku !
0
Jak nie lubie Alby tak dzis ze 3 asysty powinien miec
0
Morata placku miałeś takiego pustaka ehh...
1
Nie no Hiszpanio nie wygłupiaj sie i wciśnij ta 1 chociaż...
3
Co muruje trener Szwedow. Miał byc potop a jest obrona Częstochowy ;)
0
Ahh te przerzuty Thiago...
1
Widzielibyście w Barcy 4231 i Franka z Thiago jako pivotow ?
1
@barcamember Szpaq ;) a tak serio to Wolski
1
@Coutinho007 eurocenta bym za niego nie dał ;)
5
Jak oceniacie Laporte ? Sledzicie jego grę? Dobry dzik
0
Nie byłem za opcja Isaka bo jednak człowiek zapatrzony w tego Hochlanda ale chyba Laporta bierz sie za niego
0
To sie starło dwóch kapitanów ;)
0
@Yosemite bo musi grać przereklamowany Morata ;)
Do tej pory nie moge uwierzyć ze on miał tyle transferów i to za takie kwoty
Eurocenta bym za niego nie dał ;)
1
Ja myslalem ze ten Isak jest drewniany a on tam cos nawet pokręcić umie
1
Ale Olmo sie rozwinął
1
@michal26 byczq +1
1
Obawiam sie, ze Kumam zespół Pedriego. Zamiast rozwijać go na pol z Puigiem to rzucił go na głęboka wode i do tego wycisnął jak cytrynę. Czekam ale w ostatnim czasie strasznie przeciętny a w 1 meczu z Juve tak wymiatal...
1
Lucho nie swiruj tylko dawaj to abracadabra w szatni i puszczaj to MSN do boju jak na Anoeta... a nie czekaj ;)
1
Ale fuks Hiszpanii XD
1
Morata standardowo ;) Sławek takich setek nie marnuje
1
Przeciez my z Hiszpanami to w ogole z własnego pola karnego nie wyjdziemy. Szwedzi maja problemy sie w ogole utrzymac przy piłce na własnej połowie
0
No zaskoczył mnie składem Lucho
Spodziewałem sie zupełnie czegos innego
0
Byłem odebrać mame z miasta i nawet ona sie smieje ze wiecej pikników z rodzinami i koncertów ;)
Mowi ze od tego maja wakacje i kupę kasy a przed turniejem ma sie zapieprzac.
3
Za pozno panie Sousa. Było Krychowiaka w 60 zmienic juz
0
Brawo Grzesiu ;)
Stawiac na 1:3 ;)