0

Żota jest rzadki ;)

0

Węgrzy odważni i na ambicji, wiadomo grają u siebie ale mimo wszystko pozazdrościć reprezentacji

2

Spalony, spalonym ale Ronaldo chciał puścić takiego szczura a jakby huknął to pewnie by wpadło

0

Dopiero odpaliłem, wow co kibiców

0

Dzisiaj nie ma meczu o 15 ?

1

Dzięki Morata placku !

0

Jak nie lubie Alby tak dzis ze 3 asysty powinien miec

0

Morata placku miałeś takiego pustaka ehh...

1

Nie no Hiszpanio nie wygłupiaj sie i wciśnij ta 1 chociaż...

3

Co muruje trener Szwedow. Miał byc potop a jest obrona Częstochowy ;)

0

Ahh te przerzuty Thiago...

1

Widzielibyście w Barcy 4231 i Franka z Thiago jako pivotow ?

1

@barcamember Szpaq ;) a tak serio to Wolski

1

@Coutinho007 eurocenta bym za niego nie dał ;)

5

Jak oceniacie Laporte ? Sledzicie jego grę? Dobry dzik

0

Nie byłem za opcja Isaka bo jednak człowiek zapatrzony w tego Hochlanda ale chyba Laporta bierz sie za niego

0

To sie starło dwóch kapitanów ;)

0

@Yosemite bo musi grać przereklamowany Morata ;)
Do tej pory nie moge uwierzyć ze on miał tyle transferów i to za takie kwoty
Eurocenta bym za niego nie dał ;)

1

Ja myslalem ze ten Isak jest drewniany a on tam cos nawet pokręcić umie

1

Ale Olmo sie rozwinął

1

@michal26 byczq +1

1

Obawiam sie, ze Kumam zespół Pedriego. Zamiast rozwijać go na pol z Puigiem to rzucił go na głęboka wode i do tego wycisnął jak cytrynę. Czekam ale w ostatnim czasie strasznie przeciętny a w 1 meczu z Juve tak wymiatal...

1

Lucho nie swiruj tylko dawaj to abracadabra w szatni i puszczaj to MSN do boju jak na Anoeta... a nie czekaj ;)

1

Ale fuks Hiszpanii XD

1

Morata standardowo ;) Sławek takich setek nie marnuje

1

Przeciez my z Hiszpanami to w ogole z własnego pola karnego nie wyjdziemy. Szwedzi maja problemy sie w ogole utrzymac przy piłce na własnej połowie

0

No zaskoczył mnie składem Lucho
Spodziewałem sie zupełnie czegos innego

0

Byłem odebrać mame z miasta i nawet ona sie smieje ze wiecej pikników z rodzinami i koncertów ;)
Mowi ze od tego maja wakacje i kupę kasy a przed turniejem ma sie zapieprzac.

3

Za pozno panie Sousa. Było Krychowiaka w 60 zmienic juz

0

Brawo Grzesiu ;)
Stawiac na 1:3 ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?