SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jakby De Gea stał na srodku jak Oblak przy karnych Realu to by juz 3 obronił ;)
0
No to Milik sobie zapracował na transfer do mocniejszego klubu...
0
@tadzik447 made my day ;)
0
@blaugrana1980 przypomnij obronę z tych i innych wpadek
0
@masq tylko ze Laporta jeszcze nie atakował
0
@blaugrana1980 tylko spójrz czasem na grę innych bramkarzy ze oni jeszcze częściej wybijają piłkę na oślep
0
@Image jak jeszcze niedawno Courtois wpuszczał wszystko co leciało między nogami to co pisałeś ?
0
@blaugrana1980 czemu nie ? Jezeli miałby grać tylko jak lis pola karnego i wykańczać wszystko to jestem za. Pytanie tylko kto miałby mi te okazje wypracowywać ?
Z drugiej strony niestety przeszłość. Gdyby był związany z Atletico jakos bym to przełknął ale niestety...
0
@CZaras No tak tylko ze jemu trzeba dac ze 2 chłopów do pomocy co będą biegać i harować za niego a Busi az tak ofensywnym zbawca nie jest by podejmować takie kroki.
Potrzeba nam 2 pracusiów i kogos kto będzie ofensywnie uzdolniony w kazdym aspekcie. Niestety Bruno z Utd na razie nie do wyjecia.
1
@Sergio_Devils moze stary muran kupi pas młodemu
1
@Comentateiro ja sie obawiam ze tu będzie cała kadencja przejściowa
Nie ma kasy, widmo odejścia Leo i tu nawet nie chodzi ze teraz ale ogolnie z piłki, remont stadionu.
Mysle ze czekają nas nijakie lata. Musimy zmienic model organizacyjny klubu.
Gra młodzieżą, wyławianie najlepszych a szrot sprzedawać przynajmniej jak Perez Jese za jakakolwiek czapkę gruszek.
Nie stac nas na transferowe wpadki po 100 mln...
1
@Messibestplayerintheworld bomba za bomba
Szkoda, ze nie ma tu newsow BarcaInfo bo lepiej dyskutować na Ramblii...
0
Moze wysle mu jeszcze wypowiedzenie faxem ? Chłop sie wystarczajaco juz na serce leczył to Laporta nie chciał zeby mu zszedł w gabinecie...
4
Zostanie bo nie stac nas nawet zeby trenera zwolnić ;)
2
@Yosemite magik dzięki któremu zakochałem sie w futbolu ;)
4
@Gaz jakby grał na zmiane z Pedrim to na pewno by sie juz rozwinął.
Jeden ma całkiem inne umiejętności od drugiego. Gdyby rozkład minut wyglądał chociaz 60/30 to całkiem by to inaczej wygladalo
0
Skoro ruszają po Wijnalduma a przyjść ma jeszcze Depay to na bank Koeman zostanie bo to były transfery o które on prosił. Przecie inny trener moze miec inna wizje.
Zapewne spłakal sie Laporcie ze zasługuje na jeszcze jedna szanse i ze musiał grać tym co ma a jak mu wzmocni skład to na pewno „zaraz sie rozkręci”
Z jednej strony zasługuje na druga szanse za to ze w pewnym momencie robił za trenera, prezydenta, rzecznika i pewnie jeszcze skarbnika klubu a z drugiej po raz kolejny pokazał ze jest słabym trenerem widzącym winę wszedzie tylko nie u siebie a szkoda bo w Holandii zrobił mega robotę i po Euro mogl dostać robotę gdzies gdzie zagrzeje dluzej niz w Barcy. Nie oszukujmy sie kolejny sezon z nim na ławce bajeczny nie będzie. Chociaz mecz z RSSS wlał troche nadzieji ktora niestety szybko prysnela.
A co byście myśleli o tym gdyby Lapcio np odkurzył garnitur Laurenta Blanca ?
Moze ktos kto miał w ostatnich latach wiecej czasu na spojrzenie na futbol nieco bardziej z boku miałby wiecej pomysłów jak pomoc Barcy a przede wszystkim nie miałby skrupułów zeby wywietrzyć szatnie Barcy ?
Wiecej młodzieży + kilku starych wyjadaczy. I tak będziemy musieli przejsc na taki model bo noe stac nas juz na transferowe wtopy za ponad 100 mln...
1
Złoto ;)
4
@tomek8756 poglaskaja mu maczeta plecy w KrK to sie wycofa z takich pomysłów ;)
0
@NorbiTBOB według mnie zdrowy Aguero jest nieco bardziej ruchliwy niz Suarez
Zobaczymy jak nastepny sezon bo wydaje mi sie, ze aktualny to Luis poleciał na ambicji i chciał cos udowodnić. W LM jak zwykle a teraz po mistrzostwie powietrze zejdzie
1
@AlexDark00 drugi Masche ;)
0
Powodzenia Laporcie w tej rewolucji jak barto dał bajeczne kontrakty a darmozjady nie zamierzają odchodzić.
Tak jak to juz kiedys pisałem to co według mnie papcio Laporta musi zmienic to:
1. Redukcja astronomicznej drabinki płac. Piłkarze maja tu przychodzić grać dla tego klubu i zapieprzac dla tych barw i historii a nie dla kasy. Jedynym czynnikiem motywującym powinno byc tylko i wyłącznie zycie w bajecznym miejscu.
2. Testy wydolnościowe przed transferem. I to nie takie byle truchtać i klepnąć podpis jak za bartka tylko maja zapieprzac jak Kante. Nigdy wiecej Pjaniciow...
0
@BorzyKrzys tez uwielbiam Kryminatorium ;) słucham zawsze w poniedziałek po wyjściu z pracy. Do korków jak znalazł ;)
1
Spurs poza pucharami a Napoli poza LM, piękna karma za te uwalone kupony w ciagu całego sezonu ! Tfuu na nich ;)
2
Brawo Lille ! Jechać z szejkami !
0
Jednak bez księżnej na podium ? Zawsze była ;) jednak chyba to prawda ze książęca para sie rozstaje ;)
3
Jaki Max malutki przy tym Robocopie ;)
6
Max, Max, Max super Max !
Szkoda tylko, ze bez Sharletto na podium :/
0
@JohnnyBarca a on jednak bez kontuzji ? ;)
0
Topnieje przewaga Norrisa nad Perezem ;)