SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Messiah10 albo 8 z Osasuna czy 7 (?) z Rayo ;)
3
Mam nadzieje, ze już niedługo będzie
Ja: Mamo, chce Neymara !
Mama: Mamy już Neymara w domu...
Tymczasem Neymar w domu -> https://www.goal.pl/wp-content/uploads/2021/05/depay-memphis-1-960x640.jpg
0
@BorzyKrzys Przecież widać ze u gościa twarz nie skalana myślą wiec co się dziwić ;)
0
Tak jak pisałem meczu nie ogladalem bo bym chyba nerwowo nie wytrzymał.
Na livescore pisze, ze samobój Sevilli w doliczonym, serio ?
8
@IronSanHybrid ale oni co chwile piszą ze to jeszcze nie koniec albo ze wrócą silniejsi a potem po LFC jest Bayern a po nim PSG i x2 od Realu w lidze
0
Nie wiem jak wy ale ja nie chce dzisiaj ogladac Realu. Wyczuwam jakies 1-0 i to jeszcze po koncercie sędziego bo jak maja wszystko na tacy podane to juz pomogą im to zdobyc. Tak jak wtedy gdy mieli do wygrania maraton 10 kolejek ;)
Sprawdze tylko na necie po meczu ale oby Sevilla mnie zaskoczyła (szkoda, ze stracili te pkt z Bilbao bo na pewno byłoby ciekawiej w lidze).
A wy jak czujecie, jakas wrzutka z dupy i Benzema sie magle odnajdzie w polu karnym czy Vini zostawi gdzies w polu karnym ta swoją magiczna nóżkę z faweli a sędzia bez wachania gwizdnie ?
4
@Messibestplayerintheworld i zgadzają sie obniżyć kase tak jak kiedys gdy Masche czy Cesc dopłacali do swojego transferu ;)
Od dawna powtarzam ze Barca powinna byc sama w sobie magnesem i wyróżnieniem dla piłkarzy a nie dla tego, ze byle kopaczom placi sie krocie
1
@Nieznajomy jesli Ferrari dobrze wejdzie w nadchodzące zmiany i przygotują dobry bolid to Sharletto powalczy ;)
2
Max i Charles młoda krew !
0
@barcelonaLM jak zobaczyłem przed meczem Carrasco to dokładnie o tym samym pomyslalem
1
Z jednej strony szkoda tego meczu a z drugiej nawet jakbysmy to mistrzostwo zdobyli to jakby ono smakowało ? Na 4 najważniejsze mecze w sezonie ligowym tylko jeden remis i 1 pkt.
2
Juz lepiej było przegrać...
10
No i macie swojego Dembele.
On nawet przy butach Neymara nie stał...
3
A pan Dembele marnuje kolejna wazna piłkę meczowa w kolejnym ważnym meczu. Oby to juz ostatnie mecze jego w tym klubie.
1
Piękna kontra, Moriba z piłka a Messi i Griez na spalonym
2
Griez zamiast obrócić sie z pila, porobić dwóch i wpasc w pole karne to sie wyrzuca z pola karnego po czym oddaje do najbliższego i juz nie ma ciężaru gry na siebie
0
Spalony o stopę... jakby Alba wrzucał od razu a nie spoglądał jeszcze na Messiego to moze by siadło
0
Jak widać pozostanie Suareza nie byłoby tu zbawieniem. Nadal lubi kopać sie po czole w ważnych meczach ;)
0
Saul dostaje wędkę ;)
0
Moriba mogl 2 raz zostać bohaterem ale nie został :/
4
Dramat, jeszcze kilka sezonów temu mecze Barcy oglądało sie z wypiekami na twarzy a jak odwróciłes na chwile wzrok to od razu sie tego żałowało a teraz telefon mnie bardziej interesuje a jak probuje sie skupic na meczu to ręce opadają jak widze te ich występy
0
Daleko na tym koniku nie zajedziemy
0
@applemint obawiam sie ze Sancho w mocniejszej lidze tez zniknie
1
@Lionel_Messi10 ale coraz mniej i rzadziej juz sa te przebłyski. Akcja piękna ale szkoda, ze juz tak rzadko
1
Dobrze, ze to nie my gralismy z Chelsea... spokojnie mogłoby byc jakies 6-1
4
Griez goni jak kurczak bez głowy. Z przodu nic, dobrze ze chociaz sie wroci do obrony...
W Atletico byłby jak znalazł, nie wiem po co on przychodził do nas.
0
Mingueza sie machnął i juz prawie kopnął gościa w polu karnym. Czuje ze nawet bez Varu by dał karnego
7
Jezu jak to nie weszło. Jakbym widział Messiego z 2012 a coraz rzadziej juz załącza sie ten tryb...
0
Gol dla Atletico coraz blizej niestety
1
Ostatnie ostrzeżenie ;) jak w następnej akcji takie cos trafi pod nogi Suareza to stracimy gola.