2

@Messiah10 albo 8 z Osasuna czy 7 (?) z Rayo ;)

3

Mam nadzieje, ze już niedługo będzie
Ja: Mamo, chce Neymara !
Mama: Mamy już Neymara w domu...

Tymczasem Neymar w domu -> https://www.goal.pl/wp-content/uploads/2021/05/depay-memphis-1-960x640.jpg

0

@BorzyKrzys Przecież widać ze u gościa twarz nie skalana myślą wiec co się dziwić ;)

0

Tak jak pisałem meczu nie ogladalem bo bym chyba nerwowo nie wytrzymał.
Na livescore pisze, ze samobój Sevilli w doliczonym, serio ?

8

@IronSanHybrid ale oni co chwile piszą ze to jeszcze nie koniec albo ze wrócą silniejsi a potem po LFC jest Bayern a po nim PSG i x2 od Realu w lidze

0

Nie wiem jak wy ale ja nie chce dzisiaj ogladac Realu. Wyczuwam jakies 1-0 i to jeszcze po koncercie sędziego bo jak maja wszystko na tacy podane to juz pomogą im to zdobyc. Tak jak wtedy gdy mieli do wygrania maraton 10 kolejek ;)
Sprawdze tylko na necie po meczu ale oby Sevilla mnie zaskoczyła (szkoda, ze stracili te pkt z Bilbao bo na pewno byłoby ciekawiej w lidze).
A wy jak czujecie, jakas wrzutka z dupy i Benzema sie magle odnajdzie w polu karnym czy Vini zostawi gdzies w polu karnym ta swoją magiczna nóżkę z faweli a sędzia bez wachania gwizdnie ?

4

@Messibestplayerintheworld i zgadzają sie obniżyć kase tak jak kiedys gdy Masche czy Cesc dopłacali do swojego transferu ;)

Od dawna powtarzam ze Barca powinna byc sama w sobie magnesem i wyróżnieniem dla piłkarzy a nie dla tego, ze byle kopaczom placi sie krocie

1

@Nieznajomy jesli Ferrari dobrze wejdzie w nadchodzące zmiany i przygotują dobry bolid to Sharletto powalczy ;)

2

Max i Charles młoda krew !

0

@barcelonaLM jak zobaczyłem przed meczem Carrasco to dokładnie o tym samym pomyslalem

1

Z jednej strony szkoda tego meczu a z drugiej nawet jakbysmy to mistrzostwo zdobyli to jakby ono smakowało ? Na 4 najważniejsze mecze w sezonie ligowym tylko jeden remis i 1 pkt.

2

Juz lepiej było przegrać...

10

No i macie swojego Dembele.
On nawet przy butach Neymara nie stał...

3

A pan Dembele marnuje kolejna wazna piłkę meczowa w kolejnym ważnym meczu. Oby to juz ostatnie mecze jego w tym klubie.

1

Piękna kontra, Moriba z piłka a Messi i Griez na spalonym

2

Griez zamiast obrócić sie z pila, porobić dwóch i wpasc w pole karne to sie wyrzuca z pola karnego po czym oddaje do najbliższego i juz nie ma ciężaru gry na siebie

0

Spalony o stopę... jakby Alba wrzucał od razu a nie spoglądał jeszcze na Messiego to moze by siadło

0

Jak widać pozostanie Suareza nie byłoby tu zbawieniem. Nadal lubi kopać sie po czole w ważnych meczach ;)

0

Saul dostaje wędkę ;)

0

Moriba mogl 2 raz zostać bohaterem ale nie został :/

4

Dramat, jeszcze kilka sezonów temu mecze Barcy oglądało sie z wypiekami na twarzy a jak odwróciłes na chwile wzrok to od razu sie tego żałowało a teraz telefon mnie bardziej interesuje a jak probuje sie skupic na meczu to ręce opadają jak widze te ich występy

0

Daleko na tym koniku nie zajedziemy

0

@applemint obawiam sie ze Sancho w mocniejszej lidze tez zniknie

1

@Lionel_Messi10 ale coraz mniej i rzadziej juz sa te przebłyski. Akcja piękna ale szkoda, ze juz tak rzadko

1

Dobrze, ze to nie my gralismy z Chelsea... spokojnie mogłoby byc jakies 6-1

4

Griez goni jak kurczak bez głowy. Z przodu nic, dobrze ze chociaz sie wroci do obrony...
W Atletico byłby jak znalazł, nie wiem po co on przychodził do nas.

0

Mingueza sie machnął i juz prawie kopnął gościa w polu karnym. Czuje ze nawet bez Varu by dał karnego

7

Jezu jak to nie weszło. Jakbym widział Messiego z 2012 a coraz rzadziej juz załącza sie ten tryb...

0

Gol dla Atletico coraz blizej niestety

1

Ostatnie ostrzeżenie ;) jak w następnej akcji takie cos trafi pod nogi Suareza to stracimy gola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?