5

Jeszcze Roberto na rozgrzewce, chyba całego grilla zwymiotuje

0

Ale maja farta bo jakby nie strzelili to Jasper i tak wyszedł z bramki

0

Szkoda ze wczesniej nie widzieli karnego...

2

Ale nam zaraz nawpieprzaja z kontr. Flashbacki z Anfield ale co sie dziwić jak obrona od lat ta sama co rok w rok sie kompromituje.
A z przodu nikt oprócz Leo nie potrafi strzelić w bramkę

0

Jeszcze chwila i koniec złudzeń
2 czopki nas robią jak chcą

No i jednak jest ;) flashbacki z Anfield

0

Nawet Najman nie ma takiej stójki jaka ma Barca ;)

4

Niestety nic nie gramy. CdR to jedyne co sie uda.
A po RSSS sie człowiek łudził, ze to zaczelo dzialac.
W Europie tez sie nie będziemy liczyć z taka gra. Lata zaniedbań jeszcze sie będą długo na Laporcie odbijać.

0

@ElKamil nawet jak tak zagrają to i tak nie będzie komu zagrać w pole karne bo Grizz gra defensywnego napastnika

0

@sintesox Grizz sie plata pod nogami zamiast rzeczywiście cos robic

1

Zejdź mi z oczu Pedri...

3

Nie wiem jak wy ale ja od jakiegos czasu mam wrażenie ze te nowoczesne autobusy ewoluowały. Widywało sie juz w przeszlosci autobusy ale czesto dało sie je rozmontować a teraz to normalnie mi sie wydaje, ze kazdy nasz z przodu jest conajmniej potrojony i ze rywal na pewno nie gra w 11 a conajmniej w 20...

0

@adiczak


Podobać to sie moze cos takiego a nie to co gra Grizz ale kazdy ma inne spojrzenie na futbol

1

Ja to sie nie dziwie Koemanowi. Dymają nas jak chcą na tym VARze...
Ja tylko nie zapomne jak raz gość na linii pola karnego takiego bezczelnego stempla postawił na stopie Desta a sędzia nic nie widział oczywiscie

1

Valencia tez juz 2 setka powinna byc ;)

0

@cat_r37 Roberto wygrywał ?

9

I po co jest ten VAR ? Vinicius specjalnie zostawia noge jak wpada w rywala i karnego maja

0

Grizz schodzi na skrzydło a na szpicy sam kruchy Pedri

0

@Firestone bo to skrzydłowy powinien wystawiać piłkę na 9 a nie na nikogo ;)

2

Kolejny mecz w którym rywal rzuca penetrujące prostopadle podania przez środek z taka łatwością i to sie znow złe skonczy

0

Busi mogłeś jeszcze w stronę bramki główkować

3

I po co Franek zagrywa do Leo w taki tłum ? No po co ? Nie lepiej sie obrócić i samemu cos pomyslec/podziałać ?

1

I kolejna seta w d*pe...

0

Z 12 metra nie potrafią strzelić... tak samo Grizz w zeszłym meczu... x2 nawprost bramki i nawet w bramkę nie trafiają

2

Strasznie obawiam sie tego meczu :/ ale jedno wiem na pewno jak dzis i z Atletico niektorzy nie zagrają na 1000% i nie pokażą, ze chcą tego mistrzostwa to po sezonie Laporta powinien drastycznie przewietrzyć szatnie i nie patrzeć na sentymenty. A wtedy dopiero będzie nas czekać sezon przejściowy...

8

Jak on nawet koło butów Eto’o nie stał

3

Szkoda, ze o kolejkę za pozno z tym Araujo i Destem...

1

Maxiu szykuj VTECa na Bottasa ;)

0

Co Mazepin nabił okrążeń dzięki SC to jego XD

2

A moze chociaz wydzierać sie z trybun ? No chyba ze specjalnie wyślą go do jakiejś loży zeby był odseparowany

2

No i jak nie byc złym na Grizza ? Gość miał 2 razy piłkę na nodze w 16-nastce na wprost bramki i gola nie zdobył...
dobrze wiemy ze nie jest wirtuozem i nie przedrybluje 4 rywali na raz ale do cholery takie cos jak miał na nodze to trzeba wykorzystac

Drugi Dembele... wszedł i co z tego jak nawet nie potrafi chociaz głupiego karnego wywalczyć
Znow tylko na zamach 3 razu jednego gościa wzial i co mu to dało ?
Jak dostawał piłkę na klepkę to zamiast skleić piłkę i wpasc w pole karne z jakims strzałem czy czymkolwiek to tracił
No jak nie byc złym na nich ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?