SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dominx amen ;)
0
@Emhyr https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10013911#comment-10013911
0
A Alemany miał ogarnac...
3
@Ghazul3293 No szkoda tego karnego Leo... mysle ze wtedy byśmy ich połknęli
1
Najgorsze jest to, ze u nas nie tylko atak do wzmocnienia ale tez wiekszosc obrony do wy*****a
0
@myscooter u nas to jest wiekszosc obrony do wyje***a
1
Zmienne za Rafę Alcantare, zmienne za Vidala i jeszcze tylko czekać na zmienne za Suareza ;) Barto geniusz ;)
0
@Transu96 oby juz szykował jeta do Barcelony ;)
2
Jeszcze trzymac kciuki za rywali PSG w lidze i chce widziec mine szejka jak musi wyciągnąć z kieszeni kolejne pol miliarda by znow moc przejsc 1/8 ;)
1
@Trexas jak to mówił Cantona, kto odchodzi z Barcy i to jeszcze do L1 ;)
1
Olek chyba za duzo małpek bo sie chyba ze 3 razy na ziemie przewrócił ;)
0
Ymbappe juz sie grzeje przed solówka ;)
1
@AssisMoreira mogliśmy miec tez Bernardo ale coz
11
Przeciez to sa rzeźnicy z Paryża
1
Jak juz Pep daje minuty Aguero to szkoda, ze jeszcze Erica nam nie ogrywa :/
2
Jesus i Aguero a u nas by wchodzili Umtiti i Araujo zeby bronić ;)
0
Ok, PSG odpada i Neymar wraca a co jak City wygra i Messi tam odejdzie ? A ta gra z fałszywa „9” to jak pod niego...
0
City to potwór... niestety zazdrość patrzyc
80 minuta pressing, intensywność, ciąg na bramkę, chęć zniszczenia rywala a nie ze 1-0 i tryb eco, a do tego ta gra fałszywa „9”... jakby Barce z kiedys widział
2
To z kim Ymbappe wyskoczy na solo po meczu ?
1
I ktos mówił ze nudny ten półfinał ;) a ja uwielbiam mma ;)
1
@Don-Corleone tylko „sorry dolores” ;) jak będzie wracał oczywiscie
0
Ukrainiec zaraz w papugę dostanie bo obalił małpkę i sie nie podzielił ;)
0
Ey był kiedykolwiek temat Walkera to Barcy czy tylko Cancelo ?
1
A teraz Ney i Mbappe odchodzą i szejk sobie LM wygra ale na konsoli ;)
No nic jeszcze tak z kolejne pol miliarda i moze za 10 lat sie uda
0
Koniec ;) to City mi przypomina Barce Enrique
Gra piłka, kontra, obrona
Tak sie konczy setki panie Dembele i Grizz w ważnych meczach ;)
0
@Tasde a po Barca - PSG lales po gaciach ?
0
Działo sie cos przez te 13 min ?
9
Ukrainiec z City biega prawie tak samo jak jego rodacy w Polsce po małpkę ;)
0
@zwyklykibic93 do dogrywki
Chyba zapomniałeś ze City tez 2 gole na wyjezdzie
0
@Messibestplayerintheworld Ronaldo czasem nie miał podobnej operacji jakos w Utd ? I zmienił wtedy nieco styl swojej gry ?