1

@Dominx amen ;)

0

A Alemany miał ogarnac...

3

@Ghazul3293 No szkoda tego karnego Leo... mysle ze wtedy byśmy ich połknęli

1

Najgorsze jest to, ze u nas nie tylko atak do wzmocnienia ale tez wiekszosc obrony do wy*****a

0

@myscooter u nas to jest wiekszosc obrony do wyje***a

1

Zmienne za Rafę Alcantare, zmienne za Vidala i jeszcze tylko czekać na zmienne za Suareza ;) Barto geniusz ;)

0

@Transu96 oby juz szykował jeta do Barcelony ;)

2

Jeszcze trzymac kciuki za rywali PSG w lidze i chce widziec mine szejka jak musi wyciągnąć z kieszeni kolejne pol miliarda by znow moc przejsc 1/8 ;)

1

@Trexas jak to mówił Cantona, kto odchodzi z Barcy i to jeszcze do L1 ;)

1

Olek chyba za duzo małpek bo sie chyba ze 3 razy na ziemie przewrócił ;)

0

Ymbappe juz sie grzeje przed solówka ;)

1

@AssisMoreira mogliśmy miec tez Bernardo ale coz

11

Przeciez to sa rzeźnicy z Paryża

1

Jak juz Pep daje minuty Aguero to szkoda, ze jeszcze Erica nam nie ogrywa :/

2

Jesus i Aguero a u nas by wchodzili Umtiti i Araujo zeby bronić ;)

0

Ok, PSG odpada i Neymar wraca a co jak City wygra i Messi tam odejdzie ? A ta gra z fałszywa „9” to jak pod niego...

0

City to potwór... niestety zazdrość patrzyc
80 minuta pressing, intensywność, ciąg na bramkę, chęć zniszczenia rywala a nie ze 1-0 i tryb eco, a do tego ta gra fałszywa „9”... jakby Barce z kiedys widział

2

To z kim Ymbappe wyskoczy na solo po meczu ?

1

I ktos mówił ze nudny ten półfinał ;) a ja uwielbiam mma ;)

1

@Don-Corleone tylko „sorry dolores” ;) jak będzie wracał oczywiscie

0

Ukrainiec zaraz w papugę dostanie bo obalił małpkę i sie nie podzielił ;)

0

Ey był kiedykolwiek temat Walkera to Barcy czy tylko Cancelo ?

1

A teraz Ney i Mbappe odchodzą i szejk sobie LM wygra ale na konsoli ;)
No nic jeszcze tak z kolejne pol miliarda i moze za 10 lat sie uda

0

Koniec ;) to City mi przypomina Barce Enrique
Gra piłka, kontra, obrona

Tak sie konczy setki panie Dembele i Grizz w ważnych meczach ;)

0

@Tasde a po Barca - PSG lales po gaciach ?

0

Działo sie cos przez te 13 min ?

9

Ukrainiec z City biega prawie tak samo jak jego rodacy w Polsce po małpkę ;)

0

@zwyklykibic93 do dogrywki
Chyba zapomniałeś ze City tez 2 gole na wyjezdzie

0

@Messibestplayerintheworld Ronaldo czasem nie miał podobnej operacji jakos w Utd ? I zmienił wtedy nieco styl swojej gry ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?