11

Krew mnie zaraz zaleje
Juz powinna byc manita

30

Kante to jest złoto

2

Przeciez czysto wyjął Hazardowi jpdl

1

Prosze cie Kuruła jeden farfocel jak za dawnych lat albo kanał

7

Przeciez Real juz powinien miec manite
Przeciez jakby to był mecz z nami to wszystko im by weszło jak Bayernowi

2

Roz****** zaraz telewizor

0

Jezu jak oni tego meczu nie zamknęli juz...

0

Czemu on dzis wpuscil 2 Niemców a nie Hamburgera

0

@Botanik to juz jest ten moment

0

RUDYger co goni jak wariat

2

Nie wytrzymam zaraz nerwowo... tyle okazji
A Real strzeli cos z dupy i poczuje krew

2

No kura Chelsea bo sie to zaraz zemści

1

@koziar przewaznie Real tak awansował ;) pamiętamy Wolfsburgi ;)

10

Gaszą Viniego jak peta

1

Ten burak powinien wlasnie wylecieć za MMA

0

Mendy kocurze ze Stamford Bridge !

0

Jezu ale Smerfy teraz zmascily szanse

0

Jezu jaki fart ! To powinno wejsc juz wczesniej pod poprzeczkę
Ale zaklalem po tej poprzeczce
Dobrze ze sęk dobił
Oby bez spalonego. Ładna akcja Chelsea

0

@DaPidejpi fajny kursik był na jego obrony na fortunie

1

No i Chelsea powoli siada w tyłach...
Jak nie wcisną czegos z kontry to cienko to widze

0

Werner sęku gon a nie patrz sie jak koledzy pressuja

3

Chelsea wciśnij cos bo zaraz jakis kartofel koło słupka wyjdzie Modriciowi...


Ehh Timo „spalony” Werner...

0

Mount szanuje ze sie utrzymał na nogach ale przeciwko nim mogl sie położyć

3

Ramos nauczony ze w Hiszpanii przeciwko im nie gwizdną to probuje z całym impetem wjechać w Wernera. Oby sie zdziwił dzban

3

Dopiero zczailem ze nie ma Pulisica... cos ty Tuchel odwalił

1

Hazarda za chwile do szpitala wyślą ;)

0

Co to za strój Realu ?

5

Real uciułał jednak mocna jedenastkę... Ehh Chelsea po pierwszym meczu powinna miec spokojne 2-0 i kontrolować sobie drugi meczyk.
Prosze jak was nie lubie niebieskie Smerfy tak dzis nie dajcie plamy...

1

@AdiKingu96 cały czas sie zastanawiam po co Neymarowi było to odejście... straciły tylko obie strony
Ciekawe jak wyglądały by nasze finanse gdyby Ney nie odszedł a Barto nie przewalił tyle kasy na Dembele, Cou i Griezza

0

@Rewolucja123 bo w PSG taktyka taka jak w Barcy... podaj do najlepszego i niech on cos zrobi sam z niczego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?