SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Krew mnie zaraz zaleje
Juz powinna byc manita
30
Kante to jest złoto
2
Przeciez czysto wyjął Hazardowi jpdl
1
Prosze cie Kuruła jeden farfocel jak za dawnych lat albo kanał
7
Przeciez Real juz powinien miec manite
Przeciez jakby to był mecz z nami to wszystko im by weszło jak Bayernowi
2
Roz****** zaraz telewizor
0
Jezu jak oni tego meczu nie zamknęli juz...
0
Czemu on dzis wpuscil 2 Niemców a nie Hamburgera
0
@Botanik to juz jest ten moment
0
RUDYger co goni jak wariat
2
Nie wytrzymam zaraz nerwowo... tyle okazji
A Real strzeli cos z dupy i poczuje krew
2
No kura Chelsea bo sie to zaraz zemści
1
@koziar przewaznie Real tak awansował ;) pamiętamy Wolfsburgi ;)
10
Gaszą Viniego jak peta
1
Ten burak powinien wlasnie wylecieć za MMA
0
Mendy kocurze ze Stamford Bridge !
0
Jezu ale Smerfy teraz zmascily szanse
0
Jezu jaki fart ! To powinno wejsc juz wczesniej pod poprzeczkę
Ale zaklalem po tej poprzeczce
Dobrze ze sęk dobił
Oby bez spalonego. Ładna akcja Chelsea
0
@DaPidejpi fajny kursik był na jego obrony na fortunie
1
No i Chelsea powoli siada w tyłach...
Jak nie wcisną czegos z kontry to cienko to widze
0
Werner sęku gon a nie patrz sie jak koledzy pressuja
3
Chelsea wciśnij cos bo zaraz jakis kartofel koło słupka wyjdzie Modriciowi...
Ehh Timo „spalony” Werner...
0
Mount szanuje ze sie utrzymał na nogach ale przeciwko nim mogl sie położyć
3
Ramos nauczony ze w Hiszpanii przeciwko im nie gwizdną to probuje z całym impetem wjechać w Wernera. Oby sie zdziwił dzban
3
Dopiero zczailem ze nie ma Pulisica... cos ty Tuchel odwalił
1
Hazarda za chwile do szpitala wyślą ;)
0
Co to za strój Realu ?
5
Real uciułał jednak mocna jedenastkę... Ehh Chelsea po pierwszym meczu powinna miec spokojne 2-0 i kontrolować sobie drugi meczyk.
Prosze jak was nie lubie niebieskie Smerfy tak dzis nie dajcie plamy...
1
@AdiKingu96 cały czas sie zastanawiam po co Neymarowi było to odejście... straciły tylko obie strony
Ciekawe jak wyglądały by nasze finanse gdyby Ney nie odszedł a Barto nie przewalił tyle kasy na Dembele, Cou i Griezza
0
@Rewolucja123 bo w PSG taktyka taka jak w Barcy... podaj do najlepszego i niech on cos zrobi sam z niczego...