2

Ajajaj ja ten rykoszet to juz tam w bramce PSG widziałem

2

@itmustbejoke Roberto podawał sałatkę do tylu ;)

1

PSG jak Barca ;) podaj do najlepszego i no wez cos zrob... ewentualnie jakas glowka na brazola z obrony

0

@Kwasiak98 otoz to

0

@Kacper1432 no gdzie Anglik i gdzie wychowanek City ?

1

@sebo939 a Ty jakbys sie zachował jakby Ci ktos taka kosę sprzedał ? Przeprosił czy schował głowę w piasek ?

0

@Lucassito szejki ładują po pol miliarda w skład co 2-3 lata to w koncu musiało sie tak skonczyc
I tak długo futbol sie przed tym opierał

4

@dafik85 bo jest tak samo mądry jak Dembele ;)

0

Długo sie przed tym broniłem ale niestety Foden moze byc kiedyś wielki w przyszlosci...

0

@barcelonaLM Dembele nawet przy butach Neymara nie stał

0

@amanter o Bernardo kiedys był temat, nawet chciałem go u nas, kapitalny wirtuoz

2

City mądrze i ładnie gra

2

Chyba rzeczywiście tam zamiast śniegu to kox lezy go Herrera zachowuje sie jak jakis nafurany ;)

0

@Danchos na fortunie kurs ponad 3 na czerwona kartkę w meczu
Mozna sprobowac

2

Jeszcze z jedna City i Neymar - Welcome back to Barcelona 2021 / Joga Bonito / „Sorry Dolores” ;)

0

A Ymbappe czemu nie ma ? Ostatnio nie sledze PSG

1

Jest ! Mahrez ! Chociaż to Kevin powinien był juz konczyc

1

Śnieg w Angli ? O jpdl
Nie maja jakiejś podgrzewanej murawy w City ?

2

Bracia Williamsy to fizyczne potwory.
Patrz panie Grizz jak sie konczy setki ;)
Szkoda, ze rypią kupon w ostatnich minutach :/

I Sevilla sie wypisuje chyba z walki o mistrzostwo. A szkoda bo na Real byliby zmotywowani na 1000%

1

Komentarz usunięty

1

Uff tyle mozna napisac.
I tak nie jesteśmy zależni od siebie wiec...

0

Zeby im sie to nie zesralo... powinien był grać na Grizza

4

Franek co poszedł ehh gdyby Griz umiał dryblować to moze nawet bym go znosił

3

To sa jaja
Jakby Lenglet tak kogos nadepnął jak Pedriego albo dotknął piłki ręka w polu karnym to by był karny i wyleciałby z boiska...

5

Jeszcze nie skreślajmy Valencii bo Roberto wchodzi nie wiem po co ;)

1

Ile jeszcze Pedri bedxie miał parasol ochronny ? Nic nie gra a do tego juz nie jest tak skuteczny w defensywie jak wczesniej

3

Prosze w koncu cos z wolnego...

0

I gdzie jest czerwona ?

5

Szkoda, ze z Granada nie potrafili strzelać :/

0

Jezu juz myslalem ze nie dobije

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?