SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ajajaj ja ten rykoszet to juz tam w bramce PSG widziałem
2
@itmustbejoke Roberto podawał sałatkę do tylu ;)
1
PSG jak Barca ;) podaj do najlepszego i no wez cos zrob... ewentualnie jakas glowka na brazola z obrony
0
@Kwasiak98 otoz to
0
@Kacper1432 no gdzie Anglik i gdzie wychowanek City ?
1
@sebo939 a Ty jakbys sie zachował jakby Ci ktos taka kosę sprzedał ? Przeprosił czy schował głowę w piasek ?
0
@Lucassito szejki ładują po pol miliarda w skład co 2-3 lata to w koncu musiało sie tak skonczyc
I tak długo futbol sie przed tym opierał
4
@dafik85 bo jest tak samo mądry jak Dembele ;)
0
Długo sie przed tym broniłem ale niestety Foden moze byc kiedyś wielki w przyszlosci...
0
@barcelonaLM Dembele nawet przy butach Neymara nie stał
0
@amanter o Bernardo kiedys był temat, nawet chciałem go u nas, kapitalny wirtuoz
2
City mądrze i ładnie gra
2
Chyba rzeczywiście tam zamiast śniegu to kox lezy go Herrera zachowuje sie jak jakis nafurany ;)
0
@Danchos na fortunie kurs ponad 3 na czerwona kartkę w meczu
Mozna sprobowac
2
Jeszcze z jedna City i Neymar - Welcome back to Barcelona 2021 / Joga Bonito / „Sorry Dolores” ;)
0
A Ymbappe czemu nie ma ? Ostatnio nie sledze PSG
1
Jest ! Mahrez ! Chociaż to Kevin powinien był juz konczyc
1
Śnieg w Angli ? O jpdl
Nie maja jakiejś podgrzewanej murawy w City ?
2
Bracia Williamsy to fizyczne potwory.
Patrz panie Grizz jak sie konczy setki ;)
Szkoda, ze rypią kupon w ostatnich minutach :/
I Sevilla sie wypisuje chyba z walki o mistrzostwo. A szkoda bo na Real byliby zmotywowani na 1000%
1
Komentarz usunięty
1
Uff tyle mozna napisac.
I tak nie jesteśmy zależni od siebie wiec...
0
Zeby im sie to nie zesralo... powinien był grać na Grizza
4
Franek co poszedł ehh gdyby Griz umiał dryblować to moze nawet bym go znosił
3
To sa jaja
Jakby Lenglet tak kogos nadepnął jak Pedriego albo dotknął piłki ręka w polu karnym to by był karny i wyleciałby z boiska...
5
Jeszcze nie skreślajmy Valencii bo Roberto wchodzi nie wiem po co ;)
1
Ile jeszcze Pedri bedxie miał parasol ochronny ? Nic nie gra a do tego juz nie jest tak skuteczny w defensywie jak wczesniej
3
Prosze w koncu cos z wolnego...
0
I gdzie jest czerwona ?
5
Szkoda, ze z Granada nie potrafili strzelać :/
0
Jezu juz myslalem ze nie dobije