SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jak sie prezentuje Betis ? Ale byłem zły na Fekira ze wyleciał akurat na mecz z nimi...
3
@BarcaInfo Ehh nasz La Rambla juz nie będzie taka sama :/
1
@koksik2700
Moje ulubione ;) Dembele to nawet przy korkach Neya nigdy nie stał i bez dyskusji...
1
@abram3k buhaha
1
Dobrze ze mu oddał bo znowu by było krucho chociaz i tak ledwo strzelone
3
Suarez dziadu nie fauluj Grizza bo go nie sprzedamy...
0
Zrehabilitowałeś sie Araujo
5
Nie ma kartek dla Getafe ? No k*** juz powinni w 10 dawno grać
6
I co z tego Trincao na boisku ? Wszedłby Konrad to orał by murawę zeby cos udowodnić
3
Nikt nie idzie... Franek rusza z piłka i nikt nie idzie zeby pomoc
2
Bronimy wyniki na CN z Getafe... eh
0
Piękny jestes Grizz
0
Nie wierze, bronimy z Getafe
1
Jezu komu to Trincao wykładał ? Az sie prosiło zagrać do Leo klepkę ehh
1
Jezu Araujo.... ehh
0
Piękna synchronizacja z ojcem „k*** czemu nie Konrad”...
Tylko La Masia ;)
1
@Rewolucja123 nie musiał podawać, wystarczyło umieć przedryblować chociaz jednego rywala ;)
0
Moribka było zniszczyć bramkarza ahh
0
Piękny odbior Grizza i jeszcze piękniejszy brak dryblingu ;)
2
No nie bój sie wpuścić tego Konrada !
2
@LuisSalvano nic nowego ;)
0
Ah te sprinty Roberto i Busiego ;) Lahoz z kontuzja byłby szybszy ;)
2
@Ghazul3293 buhahaha
3
Mam nadzieje, ze Moriba to jasny sygnał dla Pjanicia zeby sobie szukał klubu w Turcji albo USA
0
Zeby tylko czasem Franka i Leo na Atletico nie zabrakło... czemu sie wczesniej nie wykartkowali :/
0
Szybki atak a z przodu tylko Leo i 9 rywali
0
Gdzie jest Dest ???
5
Chcialbym dzisiaj zobaczyc jeszcze Puiga, Moribe i Konrada ;)
0
@Rewolucja123 ale to nie pierwsza sytuacja juz w tym meczu
Szczegolnie ze Franek ma dar wejścia z drugiej linii a Roberto lepiej dośrodkowuje
Powinni wlasnie grać jak na ustawieniu
0
Czemu Roberto jest w srodku a Frenkie przy linii ? Ja tego w ogole nie rozumiem