4

Jak sie prezentuje Betis ? Ale byłem zły na Fekira ze wyleciał akurat na mecz z nimi...

3

@BarcaInfo Ehh nasz La Rambla juz nie będzie taka sama :/

1

@koksik2700


Moje ulubione ;) Dembele to nawet przy korkach Neya nigdy nie stał i bez dyskusji...

1

@abram3k buhaha

1

Dobrze ze mu oddał bo znowu by było krucho chociaz i tak ledwo strzelone

3

Suarez dziadu nie fauluj Grizza bo go nie sprzedamy...

0

Zrehabilitowałeś sie Araujo

5

Nie ma kartek dla Getafe ? No k*** juz powinni w 10 dawno grać

6

I co z tego Trincao na boisku ? Wszedłby Konrad to orał by murawę zeby cos udowodnić

3

Nikt nie idzie... Franek rusza z piłka i nikt nie idzie zeby pomoc

2

Bronimy wyniki na CN z Getafe... eh

0

Piękny jestes Grizz

0

Nie wierze, bronimy z Getafe

1

Jezu komu to Trincao wykładał ? Az sie prosiło zagrać do Leo klepkę ehh

1

Jezu Araujo.... ehh

0

Piękna synchronizacja z ojcem „k*** czemu nie Konrad”...
Tylko La Masia ;)

1

@Rewolucja123 nie musiał podawać, wystarczyło umieć przedryblować chociaz jednego rywala ;)

0

Moribka było zniszczyć bramkarza ahh

0

Piękny odbior Grizza i jeszcze piękniejszy brak dryblingu ;)

2

No nie bój sie wpuścić tego Konrada !

2

@LuisSalvano nic nowego ;)

0

Ah te sprinty Roberto i Busiego ;) Lahoz z kontuzja byłby szybszy ;)

2

@Ghazul3293 buhahaha

3

Mam nadzieje, ze Moriba to jasny sygnał dla Pjanicia zeby sobie szukał klubu w Turcji albo USA

0

Zeby tylko czasem Franka i Leo na Atletico nie zabrakło... czemu sie wczesniej nie wykartkowali :/

0

Szybki atak a z przodu tylko Leo i 9 rywali

0

Gdzie jest Dest ???

5

Chcialbym dzisiaj zobaczyc jeszcze Puiga, Moribe i Konrada ;)

0

@Rewolucja123 ale to nie pierwsza sytuacja juz w tym meczu
Szczegolnie ze Franek ma dar wejścia z drugiej linii a Roberto lepiej dośrodkowuje
Powinni wlasnie grać jak na ustawieniu

0

Czemu Roberto jest w srodku a Frenkie przy linii ? Ja tego w ogole nie rozumiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?