SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby Frenkie zszedł po przerwie zeby kartki nie dostać a Leo niech tylko strzela a nie probuje odbierać ;)
0
ON idzie po to mistrzostwo ;) cos pięknego znow ogladac ta sportowa złość Leo
2
Gdzie sa j**** kartki dla Getafe ?
0
I gdzie kartka dla Getafe ?
1
Own goal powrócił ;)
A Grizz szkoda mi słów juz. Oby out po sezonie
2
Grizz w ogole wyszedł na ten mecz ? Ja widze ze z przodu tylko Messi sam wszystko robi
6
Chłopie zmieniaj tego Roberto bo go tam Kubo będzie woził jak chciał
0
@Suarez9 lepiej sie ustawiać a nie kryć na radar jak zwykle ?
0
No i porobili nas na skrzydle a Klementyna jak zwykle musi miec pecha
5
ON chce tego mistrzostwa ! To widać po ruchach. Jak wpadał w to pole karne to juz wiedziałem ze siądzie tak jak np w 2012... D10S prowadź !
5
No i co mu zrobił ?
Casemiro i inne bałwany wycinają a kartek nie ma
3
@kiper09 mnie tez ale co zrobic...
5
Kłaniaj sie Kubo, zdrajco
3
Dla mnie osobiscie to dramatyczny skład... Klementynka dramat, Pique ryzykuje zdrowie a spokojnie moglby grać Araujo, Roberto bez sprintu i z podaniem do tylu oraz pałętający sie pod nogami Leo Grizz...
A rywal widze idzie na szybkość akcji bo jest Angel, Kubo, Cucu i Alena.
Ale nas będą wozili kontrami.
3
@eckov mam identyczne zdanie, kolejne zmarnowane pieniadze. Oby odrobili to jak za Malcoma
3
Jest szansa na remis Atletico ? wracam do domu dopiero na Barce a widze, ze w statystykach niestety miazga :/
1
@LucasW123 oby w ogole wrocil a nie kiedy...
1
Cadiz zaczelo cos tam grać jak juz jest po ptakach, co nie ?
1
Jak Desta na linii nadepnęli to nawet nie sprawdzili chyba...
0
Dzieje sie cos w Cadiz ? Dopiero wracam a nie wiem czy odpalać...
0
Czemu Fekir z czerwona ? I oczywiscie jeszcze przed Realem...
1
Milan do gnoju a nie do super ligi... dramat
0
Ogladam Zagłębie - Wisła i przeciez to jest jakis dramat. Gość z Zagłębia dostaje piłkę na 6 metrze i az prosiło sie zeby strzał zatrzepotał w okienku a ten uderza jakiegos kartofla po ziemi wprost do bramkarza ;)
1
@Barca1992 czekam na wersje Polska ;)
1
@Janas11224 w Krakowie działają fryzjerzy. Zobaczyłem kiedys przypadkiem całkiem wieczorem stając w korku. Szyby i drzwi zakryte czarna folia po czym fryzjerka wystawiła głowę za drzwi oblukala czy nikt nie idzie albo jakis radiowóz czy patrol sie nie zbliża i machnęła ręka zeby 2 klientki wyszły ;)
No cyrki ze ludzie musza dzialac jak partyzanci
0
@clyde niedługo moga wrócić :/ ale oby tylko po ty by znow poleciec
Zapewniali tylko darmowe 6 pkt realowi.
Nie moge znalezc tego gola co obrońca espanyolu zamiast wybić piłkę z pola karnego to przeskakuje nad nia a ta trafia pod nogi zawodnika realu który zdobywa gola.
0
Cos tak czuje, ze te wszystkie kluby z SL będą miały teraz ciezko w ligach.
Kazdy będzie chciał je pokonać.
Juz sobie wyobrazam jak Getafe czy Bilbao kopie jeszcze bardziej za to ze Barca chciała po prostu sobie zarobic ;)
2
Tylko czekać az Najman wpadnie na to spotkanie SuperLigi i oznajmi, ze tam nikogo nie ma ;)
2
Czyli co SuperLiga to straszak zeby wydębić wiecej hajsu od skorumpowanej Uefy ?
0
Dla nas kibiców to jest dramat.
Kolejna opłata zeby ogladac Super Ligę.
Kiedys za 60 zł miałem cały futbol, teraz zeby ogladac La ligę , LM itd trzeba miec Canal+, Eleven i Polsat PPV i bulic 110
Mam nadzieje ze Superliga będzie na kształt Netflixa i nie będzie mega droga...