0

Oby Frenkie zszedł po przerwie zeby kartki nie dostać a Leo niech tylko strzela a nie probuje odbierać ;)

0

ON idzie po to mistrzostwo ;) cos pięknego znow ogladac ta sportowa złość Leo

2

Gdzie sa j**** kartki dla Getafe ?

0

I gdzie kartka dla Getafe ?

1

Own goal powrócił ;)
A Grizz szkoda mi słów juz. Oby out po sezonie

2

Grizz w ogole wyszedł na ten mecz ? Ja widze ze z przodu tylko Messi sam wszystko robi

6

Chłopie zmieniaj tego Roberto bo go tam Kubo będzie woził jak chciał

0

@Suarez9 lepiej sie ustawiać a nie kryć na radar jak zwykle ?

0

No i porobili nas na skrzydle a Klementyna jak zwykle musi miec pecha

5

ON chce tego mistrzostwa ! To widać po ruchach. Jak wpadał w to pole karne to juz wiedziałem ze siądzie tak jak np w 2012... D10S prowadź !

5

No i co mu zrobił ?
Casemiro i inne bałwany wycinają a kartek nie ma

3

@kiper09 mnie tez ale co zrobic...

5

Kłaniaj sie Kubo, zdrajco

3

Dla mnie osobiscie to dramatyczny skład... Klementynka dramat, Pique ryzykuje zdrowie a spokojnie moglby grać Araujo, Roberto bez sprintu i z podaniem do tylu oraz pałętający sie pod nogami Leo Grizz...
A rywal widze idzie na szybkość akcji bo jest Angel, Kubo, Cucu i Alena.
Ale nas będą wozili kontrami.

3

@eckov mam identyczne zdanie, kolejne zmarnowane pieniadze. Oby odrobili to jak za Malcoma

3

Jest szansa na remis Atletico ? wracam do domu dopiero na Barce a widze, ze w statystykach niestety miazga :/

1

@LucasW123 oby w ogole wrocil a nie kiedy...

1

Cadiz zaczelo cos tam grać jak juz jest po ptakach, co nie ?

1

Jak Desta na linii nadepnęli to nawet nie sprawdzili chyba...

0

Dzieje sie cos w Cadiz ? Dopiero wracam a nie wiem czy odpalać...

0

Czemu Fekir z czerwona ? I oczywiscie jeszcze przed Realem...

1

Milan do gnoju a nie do super ligi... dramat

0

Ogladam Zagłębie - Wisła i przeciez to jest jakis dramat. Gość z Zagłębia dostaje piłkę na 6 metrze i az prosiło sie zeby strzał zatrzepotał w okienku a ten uderza jakiegos kartofla po ziemi wprost do bramkarza ;)

1

@Barca1992 czekam na wersje Polska ;)

1

@Janas11224 w Krakowie działają fryzjerzy. Zobaczyłem kiedys przypadkiem całkiem wieczorem stając w korku. Szyby i drzwi zakryte czarna folia po czym fryzjerka wystawiła głowę za drzwi oblukala czy nikt nie idzie albo jakis radiowóz czy patrol sie nie zbliża i machnęła ręka zeby 2 klientki wyszły ;)
No cyrki ze ludzie musza dzialac jak partyzanci

0

@clyde niedługo moga wrócić :/ ale oby tylko po ty by znow poleciec
Zapewniali tylko darmowe 6 pkt realowi.
Nie moge znalezc tego gola co obrońca espanyolu zamiast wybić piłkę z pola karnego to przeskakuje nad nia a ta trafia pod nogi zawodnika realu który zdobywa gola.

0

Cos tak czuje, ze te wszystkie kluby z SL będą miały teraz ciezko w ligach.
Kazdy będzie chciał je pokonać.
Juz sobie wyobrazam jak Getafe czy Bilbao kopie jeszcze bardziej za to ze Barca chciała po prostu sobie zarobic ;)

2

Tylko czekać az Najman wpadnie na to spotkanie SuperLigi i oznajmi, ze tam nikogo nie ma ;)

2

Czyli co SuperLiga to straszak zeby wydębić wiecej hajsu od skorumpowanej Uefy ?

0

Dla nas kibiców to jest dramat.
Kolejna opłata zeby ogladac Super Ligę.
Kiedys za 60 zł miałem cały futbol, teraz zeby ogladac La ligę , LM itd trzeba miec Canal+, Eleven i Polsat PPV i bulic 110
Mam nadzieje ze Superliga będzie na kształt Netflixa i nie będzie mega droga...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?