1

@FC1899Barca dlatego pyk +0,5 i kuponik na 500 w grze ;) skromnie ale bezpiecznie

0

@Emhyr a ja od dawna twierdze, ze Atletico zawsze gra fajnie do grudnia a potem nagle po swietach balonik wypuszcza powietrze. Co prawda w tym roku wytrzymali trochę dluzej ale w koncu złapali zadyszke w najgorszym momencie.

0

@Dertinho mega ;)

0

@Dertinho znasz jego pełny nick na strefie ?

13

Sevilla zmarnowała karnego ? Jpdl dobrze ze nie ogladam bo bym był jeszcze bardziej zły

1

@Rust_Cohle ale przynajmniej porządnie dojrzewa XD

0

@AmigoBlancos a potem jak cudnie sie kopał po czole ;)

7

No to walkower za zejście i dzięki czesc. Czas to ukrócić bo wejdą za niedługo na głowę.
W NBA czarny moze bezkarnie obrażać białego a na odwrót to było OJO i od razu afera.
Tak samo jak Mbappe sie popisał rozumem przy mikrofonach.
Jedna wielka farsa.

0

@socha ciekawe kto by go reprezentował jakby piłkarz powinien opłacić swojego agenta ze swojej własnej wypłaty...

2

Z jakiej paki mamy płacić tyle kasy dla grubasa Raioli i ojca Hochlanda ?
FIFA powinna to ukrócić. Zawodnik powinien wywalczyć sobie taka pensje zeby moc opłacić swoje wygodne zycie i agenta jak chce miec takiego knura.
Przeciez to sa jakies kosmiczne jaja.

Niedługo Raiola wejdzie innym na głowę albo będzie sobie ustawiał pol Europy jak Mendes i robił transfery między „swoimi” klubami. FIFA to jak najszybciej ukrócić.

Ale sami sobie na to pozwoliliśmy. Dembele na start dostał wiecej niz miał Iniesta przeciez to tez komedia.

1

@BarcaInfo szkoda, ze nie otrzyma zielonego światła na listę transferowa...

0

Powiedzcie mi, jakim cudem Collado nie gra jeszcze w 1 drużynie... a jest w niej chociażby taki gość jak Trincao za którego trzeba było dac worek siana...

0

Dzięki BvB, świetna robota. Rozwalone wszystkie tasiemki a wszystko żarło pięknie i prawdopodobnie tylko ten jeden błąd będzie... eh

0

@Kettger nie no to wiadomo ale mnie chodzi o to, ze te 2 konkretne decyzje będziemy żałować wiele lat...

0

@Emhyr ponoć kuzyn Hochlanda tez strzela jak na zawołanie

0

Cos tak czuje w moczu, ze barto podjął 2 decyzje, które będziemy żałować przez następne 10 lat.
1. To wybór Dembele zamiast Mbappe, który ponoć tez był dogadany.
2. Wywalenie 120 mln na Grizza o którym wiele ludzi mówiło, ze on tu nie pasuje dodatkowo gdzie rok wczesniej mogl przyjść za 20 mln mniej ale nas ośmieszył. A teraz by ta kasa przydała sie na Hochlanda.

Mozna by dodać jeszcze transfer Cou ale kto mogl przypuszczać, ze jeden z najlepszych zawodników w Anglii będzie taki sobie w nieco słabszej przeciez La Liga.
Jednak moim największym osobistym bólem jest to, ze poskąpili tych 20 mln do powrotu Neymara a dawali kase za śmiesznych Nazariów czy tracili na wymianie z Pjaniciem.

0

@koziar dla mnie Bundesliga jest słaba i talenty z tamtąd w silniejszej lidze po prostu odbijają sie od skaly.
Dembele kocur i sam go chciałem a wszyscy wiemy jak to sie skonczylo.
Jovic tak samo.
Mysle ze Sancho jezeli odejdzie to rowniez zniknie z radarów.
Co prawda czuje ze z Hochlandem będzie inaczej i będzie maszyna jak Robert ale tacy trafiają sie raz na dekadę

1

Panie Kwiecień musisz... duecik Hochland-Peszkin i pikobello ;) az nawet wtedy bym karnecik kupił XD

0

@vangoor otoz to ;) tak jak tour Odegarda i wszyscy wiemy jak na razie skończył

0

@ricardo0705 tylko co z tego jak na Anfield znowu obsra zbroje ;)
Tak czy siak musimy sie rozglądać za LO a mozna wykorzystac burdel Valencii i zrobic kradziez w biały dzien za śmieszne pieniadze.

3

Ta juz to widze jak uwierzą Realowi, ze jest ich pierwszym wyborem jak od conajmniej 2 lat sikają po gaciach na widok Mbappe.
Ja osobiscie mysle ze ten tour Raioli to tylko cyrk przed wydojeniem City z ostatniego grosza a oni nie chcą dawac az tak bajecznych kontraktów jak PSG czy Barca wiec trzeba ich zachęcić.
Aguero odchodzi, Jesus spadek formy i mysle, ze to City zgarnie „Hochlanda” ;)

Nie wiem czemu ale wciaz chce zeby przyszedł tutaj Depay. Moze dlatego, ze ma jakas cząstkę magii Neymara i nie boi sie dryblingu, moze dlatego, ze na skrzydło tez idzie go postawic i polata a i jakbyśmy mieli grać 352 to mysle, ze z przodu lepiej by sie rozumiał z Leo i wymieniał pozycjami niz Grizz. Do tego Holender zawsze moze szarpnąć samemu w drybling i zrobic trochę miejsca dla kolegow czego nie robi Francuz.
Wiem jedno, nie chce tutaj Aguero. Ten czas juz przeminął po prostu. Kiedys wczesniej mogłoby byc fajnie ale był Suarez. Cos ala Pjanic, tez o kilka lat za pozno.

0

@marek86 ale ja pisze tylko o walorach dryblingowych Suareza a nie o tym czy to był nasz najlepszy napastnik bo doskonale wiem, ze był ;)

0

@Bogan szczegolnie teraz z nadwaga XD
Suarez nigdy nie był dryblerem, miał conajmniej dobra technikę i potrafił puścić rywalom kanał i to tyle

3

Ta juz to widze jak uwierzą Realowi, ze jest ich pierwszym wyborem jak od conajmniej 2 lat sikają po gaciach na widok Mbappe.
Ja osobiscie mysle ze ten tour Raioli to tylko cyrk przed wydojeniem City z ostatniego grosza a oni nie chcą dawac az tak bajecznych kontraktów jak PSG czy Barca wiec trzeba ich zachęcić.
Aguero odchodzi, Jesus spadek formy i mysle, ze to City zgarnie „Hochlanda” ;)

1

@Nquex bez kitu mam takie samo wrażenie XD

1

Szybko poszło... to jak dzis ze 4 czy moze jednak tylko 3 ?

1

@ZielonySzparag jeden mniej do walki o skład XD

0

Ale nas woza ta lewa strona. Wyglądamy jak amatorzy. Wszystko przechodzi i tylko czekać az dokładnie wyłożą Anglicy z tej strony.

0

Jezu nawet autu nie potrafimy wyrzucić bez straty...

1

Dopiero odpaliłem, klęczeli nasi ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?