SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Myslalem ze go w twarz łokciem znokautował jak Ramos w najlepszych czasach gdzie nie wylatywał a tu taka pierdoła hahah
0
Chelsea momentami ładnie operuje piłeczka
Dałbym wszystko zeby Barca czesto grała tak nieco szybciej podaniami
1
@tristan87 najgorsze jest to, ze Leo raczej nie dogoni Ronaldo jak będzie chciał przeniesc sie do USA
3
Nawet wielka pani ekspert z Polsatu juz wie ze Real trafi na Porto ;)
A wy sie dziwicie, ze siejemy jakies insynuacje
1
@MeMyselfAndI Mendy nic by w tamtej sytuacji nie zrobił, wyrzucony ze światła bramki i piłka uciekająca na linie końcowa
A Vinicius jeszcze przed polem karnym sie kładł bo piłka juz mu uciekała a jak wiadomo ona zawsze jest szybsza od zawodnika
Dziękuje dobranoc
1
@VamosLenglet przykro mi, ze nie masz kolegów na fioletowej ;)
3
@obiektywny12 tylko ze Vinicius jeszcze przed polem karnym juz nurkował bo go piłka zaczynała wyprzedzać ;)
3
Słabi jak nigdy a wygrywający dzięki Perezowi jak zwykle ;)
Szkoda ogladac ich mecze i sie denerwować. 2 razy do roku wystarczy.
Najpierw w 1 meczu sędzia ma odwagę zabić mecz juz na samym poczatku gdzie przypominasz sobie te wszystkie razy gdy bałwanek Casemiro brutalny i chamski nie wylatuje w 1 połowach bo jak mawiają komentatorzy „sędzia nie chce zabijać tego spotkania” a potem w drugim meczu kolejny sędzia daje sie nabrać Viniciusowi, który jest zaprogramowany tak zeby rozpędzić sie i jeszcze przed polem karnym sie kłaść bo jedyne co ma to szybkość i zdrowe kolana.
Poza Klasykiem juz ich nie ogladam tfu !
0
Juz myslalem, ze Kroos wpadnie w pole karne i zagwizdaja karnego XD
0
Oto Real w pełnej okazałości. Przynajmniej mozna isc szybciej spac
1
@el_pichichi_9 jak to jak ? Po znajomosci jak przeważnie w Polsce
0
Zle to wróży na dalsza czesc meczu jak Nacho ich najpierw czysci a potem przewozi :/
6
Eksperci w innym wymiarze XD 33 minuty dobrej gry Atalanty
Gdzie nie potrafią celnie zagrać 3 podan
2
Mysle ze jedyna szansa Atalanty to był mecz u siebie ale jak wiemy sędzia zadecydował inaczej.
Eh tyle razy sie słyszało jak to komentatorzy mowili ze „sędzia nie chce zabijać tego spotkania juz na poczatku” a potem masz przed oczami jak leci z kartonikiem juz w 15 minucie a Ciebie krew zalewa
0
@tbas nie wszystko ale wiekszosc sędziowie ;)
12
No i farfocel zaliczony...
Real raczej przejdzie dalej.
Oby trafili na Bayern albo City które tym razem będzie w formie a nie jak w pamiętnym półfinale...
0
Niestety to juz nie jest ta Atalanta co w zeszłym sezonie :/
0
I Real bliski wciśnięcia farfocla czyli standard. Dzięki Bogu to Vinicius XD
1
Nie ma mnie jeszcze a domu ale na livescore widze ze Real 352. Zizou skopiował Rudego ?
5
Jezu ostatni raz takie podania widziałem jak jeszcze Andres grał...
0
@ranger3120 niech chociaz strzela jedna to wpadnie troche kaski ;)
4
Dembele to nawet nie stał przy butach Neymara...
3
Jak oni chcą zdobywać gole jak momentami jest Leo przy piłce i ma tylko daleko z przodu obstawionego Dembele a cała reszta za linia piłki no masakra
0
Kabaret, ostatnio gadałem ze znajomym i mowi ze nawet w Ekstraklasie takich cyrków nie ma jak w Hiszpanii
0
Co oni to ostatnio gwiżdżą ? Przeciez to sa jaja
0
To Luuk czy Franek w koncu ? ;)
1
No Gryży strzelił gola z potężna Huesca to będzie miał przyzwolenie od was na granie piachu przez kolejne 5 spotkań ;) pozdro z takim podejściem ;)
0
No i zaczyna sie nuda az człowiek Ramble czyta...
0
Czemu nasi nie potrafią tak wpasc w pole karne ?
5
Descik chce isc na klepkę a Grizz nie wie co sie dzieje. Mam nadzieje ze sie juz zastanawia nad kolejnym La Decision ;)