SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak mnie wkurza ten Pedri ! Jak trzeba strzelać tak jak w meczu z Sevilla to podaje a jak ma teraz opcje rozegrania to decyduje sie na strzał...
0
@wroclawianin89 mam podobnie, nawet juz ostatnio mowilem znajomym ze cos czuje ze wlasnie braknie tych pkt po tym frajerstwie
2
Niech sie lepiej rusza bo sie proszą o powtórkę z Cadiz
0
Griez to jest tak cienki ze dramat. Mam nadzieje ze Laporta go przehandluje na kogos najlepiej na Haalanda. Dylemat mam tez z Cou i Dembele. Największy plus ma Dembele bo jest młody jeszcze ale Cou i Griez no niestety
1
Ja pier... znowu z rzeźnikami
2
@Quavosk nigdy tak nie było, nawet jak Barca wygrywała tryplet to nie było az takiego bumu sezonowcow.
Pamietajmy ze my tez jesteśmy nielubiani w Europie
3
57 minuta a Bilbao juz 12 fauli, cholerne rzeźniki...
0
Jakie były kursy ze Barca wygra i awansuje ? Stawiał ktos ?
0
Nareszcie zagralismy jak wyjadacze. Wiele razy pamietam jak krzyczałem w niektórych meczach zeby sie przewrócić albo lecieć do choragiewki po czym traciliśmy w obronie i klopsy
Brawo, fajne widowisko
1
Boje sie tego naszego niechlujstwa. Mecz juz dawno powinien byc zamkniety tak jak wiele razy juz w tym sezonie po czym wszyscy wiemy jak było
4
Ale ma pecha Trincao kolejny mecz gdy ktos mu blokuje piłkę lecąca do bramki
3
Zeby to nasze niechlujstwo sie nie zemściło :/
0
Carlosa tez juz dawno nie powinno byc na boisku
0
No to pograne na PSG
0
Przeciez to jest kartka dla Carlosa
Lenglet w lidze sie po barku rywala raz przejechał i kartkę wyrwał
0
Raz sie Lenglet wyratował bo Ocampos miał wysoko noge i musiał nieco uciekać zeby nie dostać
0
@kuz szkoda ze jak rywal gra w 10 i jest rozwalony psychicznie
1
Leo co ty... serce połamane
było od razu przy słupku lutowac na wprost
0
Nazario nas wprowadzi do finału !
0
Dawaj Moribka pokaz cos ! To jest twoj czas na pokazanie sie
0
Strzelcie to k***a !!!
1
Pedri 3 raz podaje zamiast lutowac !!!
Co jest z tym Varem ? 2 sporne sytuacje i nic ?
0
Nie moge patrzeć na te uderzenia Dembele. Przeciez Mbappe to by wszystko to wsadził
0
Jakos nie widze tego... niech wymecza chociaz ta dogrywkę
Alba miał piłkę meczowa
2
Gdzie jest Griez na boisku ?
2
Firpo ? Po jakiego wała ?
0
Sztandze sie La Zabawa odpaliła. Szkoda ze w 1 na 10 meczów
0
Marek kocham Cie !
0
No i pograne ;)
0
Czemu dzis to cholerne aluminium ? Z jakas czerwona latarnia będzie wchodziło wszystko jak nie będzie potrzebne...