0

Jak mnie wkurza ten Pedri ! Jak trzeba strzelać tak jak w meczu z Sevilla to podaje a jak ma teraz opcje rozegrania to decyduje sie na strzał...

0

@wroclawianin89 mam podobnie, nawet juz ostatnio mowilem znajomym ze cos czuje ze wlasnie braknie tych pkt po tym frajerstwie

2

Niech sie lepiej rusza bo sie proszą o powtórkę z Cadiz

0

Griez to jest tak cienki ze dramat. Mam nadzieje ze Laporta go przehandluje na kogos najlepiej na Haalanda. Dylemat mam tez z Cou i Dembele. Największy plus ma Dembele bo jest młody jeszcze ale Cou i Griez no niestety

1

Ja pier... znowu z rzeźnikami

2

@Quavosk nigdy tak nie było, nawet jak Barca wygrywała tryplet to nie było az takiego bumu sezonowcow.
Pamietajmy ze my tez jesteśmy nielubiani w Europie

3

57 minuta a Bilbao juz 12 fauli, cholerne rzeźniki...

0

Jakie były kursy ze Barca wygra i awansuje ? Stawiał ktos ?

0

Nareszcie zagralismy jak wyjadacze. Wiele razy pamietam jak krzyczałem w niektórych meczach zeby sie przewrócić albo lecieć do choragiewki po czym traciliśmy w obronie i klopsy

Brawo, fajne widowisko

1

Boje sie tego naszego niechlujstwa. Mecz juz dawno powinien byc zamkniety tak jak wiele razy juz w tym sezonie po czym wszyscy wiemy jak było

4

Ale ma pecha Trincao kolejny mecz gdy ktos mu blokuje piłkę lecąca do bramki

3

Zeby to nasze niechlujstwo sie nie zemściło :/

0

Carlosa tez juz dawno nie powinno byc na boisku

0

No to pograne na PSG

0

Przeciez to jest kartka dla Carlosa
Lenglet w lidze sie po barku rywala raz przejechał i kartkę wyrwał

0

Raz sie Lenglet wyratował bo Ocampos miał wysoko noge i musiał nieco uciekać zeby nie dostać

0

@kuz szkoda ze jak rywal gra w 10 i jest rozwalony psychicznie

1

Leo co ty... serce połamane
było od razu przy słupku lutowac na wprost

0

Nazario nas wprowadzi do finału !

0

Dawaj Moribka pokaz cos ! To jest twoj czas na pokazanie sie

0

Strzelcie to k***a !!!

1

Pedri 3 raz podaje zamiast lutowac !!!

Co jest z tym Varem ? 2 sporne sytuacje i nic ?

0

Nie moge patrzeć na te uderzenia Dembele. Przeciez Mbappe to by wszystko to wsadził

0

Jakos nie widze tego... niech wymecza chociaz ta dogrywkę
Alba miał piłkę meczowa

2

Gdzie jest Griez na boisku ?

2

Firpo ? Po jakiego wała ?

0

Sztandze sie La Zabawa odpaliła. Szkoda ze w 1 na 10 meczów

0

Marek kocham Cie !

0

No i pograne ;)

0

Czemu dzis to cholerne aluminium ? Z jakas czerwona latarnia będzie wchodziło wszystko jak nie będzie potrzebne...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?