0

Niestety tak długo zwlekali z odwołaniem Bartomeu a teraz z wyborami ze teraz juz nie będzie czego zbierac. Leo odchodzi w lecie i jest po klubie.

0

Ale nas zaraz rozjadą

1

Parodia w obronie odcinek 2567... w rozkładaniu rak jesteście najlepsi na swiecie

1

Nie ma co sie oszukiwać jesteśmy słabi i tyle, mamy braki w każdej formacji i to wychodzi przy lepszych rywalach.
Jak byle Kean i Paredes nas kręcą i drybluje to nie chce myslec co robiłby z nimi Neymar.
Jesteśmy za wolni, słabsi fizycznie i bez charakteru.

2

Roman juz doszedł czy jeszcze nie ?

2

Jak dzis nic nie ugramy to jestem pewien ze w Paryżu spłoną psychicznie niestety :/
Kazda formacja do wzmocnienia zaczynajac od obrony na juz
Laporta nadchodz

1

Griz sie plata pod nogami Leo, oni wyglądają jakby 1 raz ze soba grali

Gueye juz nie powinno byc na boisku

3

Jak dobrze ze nie ma Neymara. Kazdy nas przechodzi jak chce, czy to Kean czy Paredes

0

Pol boiska przebiegniete czy pusta bramka to i wynik taki sam... ehh

0

I juz nie wiedza co sie dzieje w obronie...

5

Dembele mogl ich jeszcze bardziej dobić to podał do Navasa

0

Kuuuuurrrr Dembele !!!!

0

Siadać na nich niech sie gubią

0

Zachaczyl go ? Dziwnie ta powtórka wyglądała

0

Kean ich tam wozi jak cholera

1

Syp im te kartki zeby ich uspokoić

0

Jezu ale ostrzeżenie... obudźcie sie

0

To jest kartka od razu dla Kurzawy ? Niech mu buzi jeszcze da

0

Busi odstaje fizycznie. Zobaczcie jak goni chociaz taki Kean... jak przyspieszy to mija 2
Musimy w koncu postawic na szybkich graczy

0

Czemu on tego z pierwszej nie podcinał ? Przyjal i całkowicie sie wyrzucił tym ruchem

0

Kean zrobił tylko jeden sprint i wpadł w nasze pole karne...

0

Jezu ale krater w pomocy... Franek dostaje piłkę i nie ma nikogo
Swoją droga faul na Pedrim

1

Nie umiemy bronić
PSG szczelnie ustawione a my jak zwykle śmieszni w defensywie, Busi wyskakuje do rywala z tempem ślimaka i tylko robi krater w który będą zagrywać piłkę rywale

0

Po co ten Busi wyskakuje do rywala jak ma tempo ślimaka i robi tylko dziurę w kryciu

2

Busi juz zagubiony i krater w pomocy przy akcji PSG

0

Mam nadzieje ze maja flashbacki z remontady i wychodzą juz z pełnymi spodniami !

0

Jupi bo Pique wrocil a juz nie pamiętacie jakie tez cyrki do spółki z Roberto robili w meczu z Atletico...
My praktycznie kazda formacje musimy wzmocnić, masakra...

1

Jupi wrocil Pique a meczu z Atletico juz nie pamiętacie ?

0

Swietnie znow czuć ekscytacje spowodowana powrotem LM, dzięki niej dzien w pracy zleciał bardzo szybko ale z drugiej strony strach przed kolejna kompromitacja tez jest duzy :/

1

Bayern por que ??!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?