SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety tak długo zwlekali z odwołaniem Bartomeu a teraz z wyborami ze teraz juz nie będzie czego zbierac. Leo odchodzi w lecie i jest po klubie.
0
Ale nas zaraz rozjadą
1
Parodia w obronie odcinek 2567... w rozkładaniu rak jesteście najlepsi na swiecie
1
Nie ma co sie oszukiwać jesteśmy słabi i tyle, mamy braki w każdej formacji i to wychodzi przy lepszych rywalach.
Jak byle Kean i Paredes nas kręcą i drybluje to nie chce myslec co robiłby z nimi Neymar.
Jesteśmy za wolni, słabsi fizycznie i bez charakteru.
2
Roman juz doszedł czy jeszcze nie ?
2
Jak dzis nic nie ugramy to jestem pewien ze w Paryżu spłoną psychicznie niestety :/
Kazda formacja do wzmocnienia zaczynajac od obrony na juz
Laporta nadchodz
1
Griz sie plata pod nogami Leo, oni wyglądają jakby 1 raz ze soba grali
Gueye juz nie powinno byc na boisku
3
Jak dobrze ze nie ma Neymara. Kazdy nas przechodzi jak chce, czy to Kean czy Paredes
0
Pol boiska przebiegniete czy pusta bramka to i wynik taki sam... ehh
0
I juz nie wiedza co sie dzieje w obronie...
5
Dembele mogl ich jeszcze bardziej dobić to podał do Navasa
0
Kuuuuurrrr Dembele !!!!
0
Siadać na nich niech sie gubią
0
Zachaczyl go ? Dziwnie ta powtórka wyglądała
0
Kean ich tam wozi jak cholera
1
Syp im te kartki zeby ich uspokoić
0
Jezu ale ostrzeżenie... obudźcie sie
0
To jest kartka od razu dla Kurzawy ? Niech mu buzi jeszcze da
0
Busi odstaje fizycznie. Zobaczcie jak goni chociaz taki Kean... jak przyspieszy to mija 2
Musimy w koncu postawic na szybkich graczy
0
Czemu on tego z pierwszej nie podcinał ? Przyjal i całkowicie sie wyrzucił tym ruchem
0
Kean zrobił tylko jeden sprint i wpadł w nasze pole karne...
0
Jezu ale krater w pomocy... Franek dostaje piłkę i nie ma nikogo
Swoją droga faul na Pedrim
1
Nie umiemy bronić
PSG szczelnie ustawione a my jak zwykle śmieszni w defensywie, Busi wyskakuje do rywala z tempem ślimaka i tylko robi krater w który będą zagrywać piłkę rywale
0
Po co ten Busi wyskakuje do rywala jak ma tempo ślimaka i robi tylko dziurę w kryciu
2
Busi juz zagubiony i krater w pomocy przy akcji PSG
0
Mam nadzieje ze maja flashbacki z remontady i wychodzą juz z pełnymi spodniami !
0
Jupi bo Pique wrocil a juz nie pamiętacie jakie tez cyrki do spółki z Roberto robili w meczu z Atletico...
My praktycznie kazda formacje musimy wzmocnić, masakra...
1
Jupi wrocil Pique a meczu z Atletico juz nie pamiętacie ?
0
Swietnie znow czuć ekscytacje spowodowana powrotem LM, dzięki niej dzien w pracy zleciał bardzo szybko ale z drugiej strony strach przed kolejna kompromitacja tez jest duzy :/
1
Bayern por que ??!!