1

Tak jest, zajeżdżaj ich wszystkich do 90 minuty nieKumam ;) jeszcze luty a w marcu będzie oddychanie rękawami

0

Juz prawie wylewik w obronie

0

@pax tylko Barca tak potrafi

2

Nic nie gra cały mecz ale na szczescie udało mu sie dołożyć noge i nie spier****c XD

Ale to pokazuje jak brakuje PO w formie

0

@th@les mam nadzieje ze nikt tam nie będzie chciał isc po ostatnich wydarzeniach a na pewno nie Leo

1

Przeciez to jest niepojęte ze wprowadzają VAR a w Hiszpanii dalej przekrecaja...

31

Przeciez to jest karny...

0

@xSZYMONOx na cholere ten Griezmann ?

2

Dawajcie jeszcze tego zula z broda co ostatnio wyłapał lepe od Leo i cos czuje ze Bilbao znow odpali...

1

Co z tego ze Araujo-Umtiti mur jak po bokach Mingueza i Alba tak samo co z Messiego jak ma obok siebie Dembele i Griza

3

Ja juz obstawiam zmiany. Longle za Pjanicia, Trinkakao za Dembele, Nazario za Grycana i Ryszard w 89 zeby go upokorzyć

0

Gol z pupy rywala, murarka i nic nie jesteśmy juz w stanie zrobic czyli standard

1

Nie grają cała pierwsza polowe ale my nie potrafimy strzelać wiecej bramek a oni sie teraz rozkręca i w pare minut nas siekna

0

Alba przydzbanil i tyle, remis i trzeba zapieprzac

0

Tak jak myslalem 1:0 to wcale nie pewny wynik

0

@Katalonbar obu bym wymienił na 2 innych zawodników ktorzy tu będą pasować

1

@neeed otoz to, mam nadzieje ze papcio Laporta posprząta

0

Chcialbym zobaczyc juz Konrada za Dembele ale znajac zycie wejdzie Andre Gomes i to w 85 minucie

0

@Murazor a no tak o nim pisali. Potem poszedł do Arsenalu i robił im cała grę

8

Nigdy nie lubiłem tego określenia ale Dembele to 100% przykład jeźdźca bez głowy.
Jak człowiek pomyśli ze kiedys tak pisali o Alexisie czy innych piłkarzach to az śmiech mnie bierze bo oni przy Dembele to wirtuozi.
Dembele nawet nie stał przy jednej nodze Neymara tak samo jak Griz nie stał obok nogi Suareza...

Fajnie by było wymienić Dembele chociazby na Sancho i postarać sie wygrać walkę o Halanda.
Mysle ze papcio Laporta uruchomi kontakty i posprząta ten syf i bezużytecznych piłkarzy.

1

Franek piękny a Dembele podsumował

2

Eh przeciez Neymar by ich pozjadał w takiej sytuacji... gość jest po prostu sredni i tyle

0

I po co oni to rozgrywają na krotko ? Jest dzik Araujo niech wrzucają bezpośrednio na niego

9

Mam nadzieje ze Kumam powie po konferencji po tym maratonie z Bilbao, ze ma juz dosyc grania z kims kogo nie interesuje w ogole piłka. Oby wbił im jakas piękna szpilkę

1

Dembele jak po wojaku XD

0

Debil kopie w udo i sie dziwi ze żółta

2

Samu ja Cie prosze, ty po sezonie idz na ta operacje, poczekamy 4 msc i chcemy widziec jak wraca Big Sam... duzo bardziej spokojny jestem jak widze z tylu Umtitiego a nie Lengleta

1

@Krychaaa10 mam tak samo, jestem dziwnie spokojny przy Samu

2

Araujo co poszedł dzik

0

Szkoda ze o puchar nie strzelali :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?