SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@luki123 tragiczna to jest gra Barcy
Gość komentował złota erę Pepa a teraz musi ogladac takie cos, nie dziwie mu sie w ogole
0
nieKumam to po prostu wyznaje stare zasady Smudy ;)
1
Jak teraz nie będzie karnego to cyrk
1
Umtiti dzisiaj wypoci chyba całe te swoje długie wakacje XD
0
@Avatarr pewnie nawet nie ogląda
0
Cudowny jestes Grycan ;) podsumowujesz cała swoją przygodę tutaj.
3
Sztanga z karate wjeżdża
0
@joloskyy chyba chory albo Barca rzeczywiście tak słaba
1
Swiety Marek Ter Stegen
4
Zmiany normalnego trenera to powinny byc ofensywne zmiany i dobicie rywala.
Konrad zeby zrobił zamieszanie za Braita, Puig za niewidocznego Pedriego i moze Dest za Mingueze chociaz nie wiadomo co z ta jego noga.
Ale nie, wjedzie pewnie stoper, Pjanic i to nie za Busiego tylko za De Jonga bo jeden zamulacz to za mało i Portugalska gwiazda widmo co ma bezobjawowa formę
0
Pjanic, Lenglet i zapewne Trincao na rozgrzewce no buhaha kto by sie spodziewał
3
@Roobo gość komentował Barce Pepa a teraz musi komentować taki shit to mu sie nie dziwie
0
Gdzie jest Pedri ? Poza dwoma piętkami do Messiego to juz od paru meczy nic wielkiego nie gra. Tylko oddawanie do najbliższego
1
Dobrze ze sobie samobója strzelili bo w 1 połowie nic by nie wpadło
11
A ten mistrz świata to juz gra na swojej pozycji i nie przeszkadza mu Messi ? Bo jakos go nie widać...
1
Dla mnie te dryblingi Dembele to sa w ogole bezużyteczne. Kreci jedynie orzy chorągiewce. Jak juz chce przyspieszyć w stronę pola karnego to wypuszcza za bardzo piłkę i ja traci. Jak sie bierze za balans między dwoma rywalami to czesto wyglada po prostu jak pijany a nie pewny siebie drybler i tez traci albo rywal blokuje na aut...
Coraz bardziej sobie uświadamiam ze to gość na ligę gdzie zespoły nie bronią sie całymi drużynami
2
Nie wiem czemu ale na razie jestem dziwnie spokojny o tyły. Chyba ze Umtitiemu sie rozleci kolano w trakcie biegu ale oby nie.
Gdyby zrobił ta operacje to moze juz teraz wracałby Big Sam którego cholernie brakuje :/
1
@monsterrize nie pierwszy juz raz...
Kiedys to było tyle opcji dogrania ze Alves czy inni mogli sobie wybierać najlepsza opcje a teraz w przodzie jeden typek a w polu karnym nie ma nikogo
0
Dembele w starych korasach czy Nike wraca do retro malowan ?
0
Nie ma żadnego PO w La Masii ? Przeciez Mingueza w ogole sie nie nadaje na bocznego obrońcę
2
Mame nie teraz, ruszyła biała maszyna...
1
Mnie ciekawi co byście pisali jakby Pedri zagrał w 1 połowie i był niewidoczny przez ścisk i brak sensownych kolegow do pomocy.
Ewidentnie w dalszej czesci meczu zrobiło sie wiecej miejsca i przynajmniej Dembele cos rozciągał a rywal był podmeczony.
Śmieszne tez czytac wielkich dziennikarzy co teraz najeżdżają na Puiga a jak był światełkiem w tunelu w padace Setiena to wychwalali go pod niebiosa
2
@itmustbejoke Pedri w 1 połowie wyglądałby tak samo jak Puig.
W dalszej czesci spotkania ewidentnie było widać ze jest wiecej miejsca i było jakies sensowne skrzydło na które mozna było rozciągnąć akcje.
0
Najlepszy to był dzisiaj huragan Francisco na skrzydle...
1
Wiedziałem ze będzie podawał a nie skonczy sam... największy jego minus
Jakby to był finał LM a taki crack jak Brait by nie strzelił to Pedri za jaja i na latarnie
1
Cudowny Dembele, rozpędza sie chociaz tak na prawde nie wie co chce zrobic z piłka
2
KonraDZIK ;) oby wiecej meczy dostał
0
A mogło byc tak fajnie, remis Atletico jeszcze bezpośrednie ich mecze z Realem i Barca a potem jakas nerwówka na koniec sezonu a tak znowu sie prześlizgują...
1
Mowilem zeby nie krakać bo Atletico wlasnie strzeliło karnego...
0
@Hrzan nie kraczcie bo ostatnio to oni wyszarpują wszystko w końcówkach