4

Puig zły bo szarpie cały czas do przodu ? Buhaha no tak lepiej niech podaje asysty do rywala jak Busi albo podaje do najbliższego jak Rakitic to będzie wtedy cacy

2

Haha juz nawet komentatorzy maja bekę z tego boiska

0

@kamson24 przeszedłby raz kogokolwiek chociaz
Jak sobie człowiek przypomni co robił Ney to wybacza mu sie wszystkie minusy...

0

Przeciez Trincao, Brait, Clementyna i Firpo w ogole nie ogarniają co sie dzieje

1

@Barcaa12 az szkoda ze nie będzie teraz tego Garcii :/

4

Juz mi sie podoba Moriba. Przyjęcie, pewny siebie i cyk podania szybko do przodu a do tego boja sie jego postury

A Trincao jak nawet na tym poziomie sie nie będzie wyróżniał to niech go skreśla juz w tym klubie

0

Wspolczuje kolanom, jeden z zawodników gospodarzy juz ma całe zdarte XD

0

Kilku naszych się czuje jak u siebie w domu bo od początku sezonu maja formę jak z orlika ;)

0

Moriba dzik ! Oby został naszym Pogba

11

Gdzie jest Konrad ty stary pierniku ?

0

Odpalajcie te petardy w tym Alcoyano :)

1

Marcelo podsumował XD

4

Hahahahaha od razu humor lepszy

0

Nie oglądałem wcześniej wiec nie włączam juz ale Alcoyano musisz ! XD

0

Tak patrze to w PL chyba co kolejka to jakis mecz jest przełożony

1

@Keson moj znajomy twierdzi ze ostatnimi czasy to wszędzie sie obniżył poziom i to nie tylko Barca czy Real grają kaszanę

0

@Kidd fajnie widziec ze nie tylko Barca gra kaszanę ale znajac zycie Juve w LM zajdzie dalej niz my

1

@pauletaa nie ale czesto sie drapie czyli nadal go swędzi ;)

1

Wojtek co wyciagnal

0

W meczu Realu i jutro naszym będzie VAR ?

0

A ja powiem tak, Franek Smuda to sie uda !

1

Szok, szok i niedowierzanie. Jurgen Brzęczek już nie poprowadzi orłów i Lewandowskiego do triumfów :(

0

@tmQbassive juz myslalem, ze „dawaj na ring” ;)

0

@VirtuoZ zrobią im z tylka wiatrak niestety
Przedsmak tego mieliśmy jak wszedł Januzaj w meczu z RSSS

6

Powiedzcie mi jak to jest, ze prowadzi ich były obrońca a oni praktycznie co mecz grają cyrki w obronie. Przeciez gra obronna to powinno byc oczko w głowie z takim trenerem a dopiero potem mozna skupic sie na rozwiązaniach w ataku.

A pan drugi trener to chyba tylko byl jakims pionkiem w tym magicznym Ajaxie bo za cholere nasza gra nie wyglada jak tamtego zespołu...

2

@PatrychoO od dawna to pisze ze u paru graczy przejawia sie syndrom odcinania kuponów. Dla nich to najważniejsze zeby byc Amigosem, nabijać podania do najbliższego zeby w statystykach było ze 90 procent celnych podan i moze jakos to będzie i kolejny sezon z ciepła posadka za 10 mln do kieszeni a klub lezy i kwiczy

1

@macio_944 Chłopie tu wiecej idzie dodać. Roberto, Trincao. Mozna pol kadry wywalić bo praktycznie nie daja zadnej jakości wiec po co trzymac średniaków.

1

Temu klubowi potrzeba terapii szokowej juz od blamażu z LFC... i chociaz nie jestem zwolennikiem Laporty to czuje ze tylko on będzie potrafił to zrobic. Kolejny wstyd i te same nazwiska odpowiedzialne za defensywę.

Roma ? Ok mogło sie raz zdarzyć ale potem Juve, LFC i wiadomo jaka wisienka na torcie. A w tym klubie te same nazwiska i takie same przeprosiny po kolejnym „spektaklu” żenady gdzie przed meczem było zapewniane jak to oni nie sa zmotywowani.

Tak czy siak musimy zmienic nasz model zarządzania kadra bo nie będzie nas stac na wielkie transfery. Trzeba sie pozbyć zbędnego szrotu a za nich dac szanse wychowankom. Moze będzie paru Fatich a jak nie to przynajmniej moze uda sie sprzedać paru słabszych po 10 melonów chociaz i jakos uciułamy kase.
Sezon, dwa i byc moze cos zaowocuje bo teraz i tak będą 2 sezony z niczym. Wiec kiedy rewolucja jak nie teraz ? Od dna najszybciej sie odbić niz będą w połowie drogi na to dno.

A panu Leo mam tylko jedno do powiedzenia. Niech sie okresli czy chce wygrywać puchary czy odcinać kupony. Ronaldo jak nie nawidze tak w wieku Leo pociągnął Real do triumfów i wtedy odszedł bedac na szczycie a nie jak teraz Leo.
A z takim zaangażowaniem i forma jak ostatnio to ja powodzenia życzę ale w MLS a nie w Ligue 1 nie mówiąc juz o Premier League...

0

@musli1989 to samo, ogladam juz chyba tylko z sentymentu.

Kiedys człowiek sie delektował kazdym zagraniem Xaviego czy Iniesty i ani na moment nie spuszczał meczu z oka a teraz ciekawi mnie bardziej telefon

Po 3 golu juz prychnalem ze śmiechu bo co zostało nam ?

3

Kolejny blamaż w defensywie i ciekawe czemu kolejny raz utożsamiam go z tymi samymi nazwiskami Lenglet, Busi, Alba...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?