SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dla Bilbao wszystko gwizdane
0
Podsumował sie Leo ;)
0
Ależ sprint Pjanicia. Pięknie gościa podholowaliscie pod pole karne
2
Alba jak zwykle najlepszy tylko w pyskowaniu.
Laporta prosze Gaya i podziękuj juz amigosowi
1
Co mu zrobił Trynkiewicz ? Bo nawet go nie dotknął
1
Już nawet Stegen sie dostosowuje do kolegow ehhh
5
Riki rozkłada ręce bo nie ma nawet komu zagrać, Bilbao zamurowane a nikt ruchu nie robi, cos pięknego ;)
0
@Firestone i chociaz tutaj sie zgadzamy
1
Jeszcze Firpo i Trincao no dawaj nieKumam !
0
I po co ty to juz chłopie zmieniasz jak zaraz wam wbija 4 gwóźdź do trumny.
Szkoda ze wybory dopiero w marcu bo od lutego juz by nie było nieKumam
0
Dobra rzucie juz im ta 4 i ponownie otwórzcie wszystkim oczy ze z tego nic nie będzie
0
Kupiliśmy po prostu nie tego czarnoskórego co trzeba ;) Inaki był do wyciagnięcia
Moze juz niedługo z innym zarządem będzie lepiej
0
@Katalończyk 99 raczej ty jestes kibicem niedzielnym kolezko ;) ojciec zjadł juz zęby na futbolu i wie co ogladac a co nie
Tylko ja z sentymentu jak debil zawsze ogladam...
1
Haha ojciec skończył ogladac bo mowi ze musi rano wczas wstawac i nie będzie ogladal juz tej żenady. Zeby puchar sołtysa nie umieć wygrać na luzie
2
Alba nie dość ze złamał linie to jeszcze sie schyli...
A gdzie przed Grizem był jakis stoper ?
0
To sobie jeszcze obejrzałem cos przed snem...
2
Aż sie zaśmiałem pod nosem XD
1
Nie no cudowny transfer z tym Pjaniciem i te zmiany na 3 min buhah
0
@333tricampeones333 Barella bym nie pogardził
0
@Firestone wyszedłeś z jaskini nie ? Buhaha
2
Frenk czemu ty sie boisz to od razu dziubnac z pierwszej ?
0
@Chaoss ty właśnie wyszedłeś z niej ? XD
2
„Grycan zamyka mordy” uwielbiam to ! A potem sie kopie 10 meczów po czole i nie trafia do pustej bramki a oni dalej „ze przeciez 2 msc temu szczelau !!!!” XD
0
No tu Grycan sobie zapewni pozostanie na kolejny sezon chyba ze Laporta go nie będzie lubił
1
Wytrzymają chociaz ze 2 min teraz ?
0
Człowiek moglby tyle rzeczy zrobic w tym czasie a z sentymentu wraca do domu i ogląda ich poczynania...
Przeciez my nawet na puchar sołtysa nie zasługujemy bo nic nie gramy
1
Araujo spieprzyl ale od razu ręce na klatkę i wio do bloku a reszta i tak sie patrzy
3
Pedri chociaz raz sprobuje wejsc sam w pole karne i uderzyć czy juz zawsze będzie oddawał piłkę ?
0
No daj juz tego Trinkakao i Pijanicia bo tak czy siak nie da sie tego ogladac...
0
Ostatnie ostrzeżenie maja zeby ruszyć dupy