1

Dla Bilbao wszystko gwizdane

0

Podsumował sie Leo ;)

0

Ależ sprint Pjanicia. Pięknie gościa podholowaliscie pod pole karne

2

Alba jak zwykle najlepszy tylko w pyskowaniu.
Laporta prosze Gaya i podziękuj juz amigosowi

1

Co mu zrobił Trynkiewicz ? Bo nawet go nie dotknął

1

Już nawet Stegen sie dostosowuje do kolegow ehhh

5

Riki rozkłada ręce bo nie ma nawet komu zagrać, Bilbao zamurowane a nikt ruchu nie robi, cos pięknego ;)

0

@Firestone i chociaz tutaj sie zgadzamy

1

Jeszcze Firpo i Trincao no dawaj nieKumam !

0

I po co ty to juz chłopie zmieniasz jak zaraz wam wbija 4 gwóźdź do trumny.
Szkoda ze wybory dopiero w marcu bo od lutego juz by nie było nieKumam

0

Dobra rzucie juz im ta 4 i ponownie otwórzcie wszystkim oczy ze z tego nic nie będzie

0

Kupiliśmy po prostu nie tego czarnoskórego co trzeba ;) Inaki był do wyciagnięcia
Moze juz niedługo z innym zarządem będzie lepiej

0

@Katalończyk 99 raczej ty jestes kibicem niedzielnym kolezko ;) ojciec zjadł juz zęby na futbolu i wie co ogladac a co nie

Tylko ja z sentymentu jak debil zawsze ogladam...

1

Haha ojciec skończył ogladac bo mowi ze musi rano wczas wstawac i nie będzie ogladal juz tej żenady. Zeby puchar sołtysa nie umieć wygrać na luzie

2

Alba nie dość ze złamał linie to jeszcze sie schyli...
A gdzie przed Grizem był jakis stoper ?

0

To sobie jeszcze obejrzałem cos przed snem...

2

Aż sie zaśmiałem pod nosem XD

1

Nie no cudowny transfer z tym Pjaniciem i te zmiany na 3 min buhah

0

@333tricampeones333 Barella bym nie pogardził

0

@Firestone wyszedłeś z jaskini nie ? Buhaha

2

Frenk czemu ty sie boisz to od razu dziubnac z pierwszej ?

0

@Chaoss ty właśnie wyszedłeś z niej ? XD

2

„Grycan zamyka mordy” uwielbiam to ! A potem sie kopie 10 meczów po czole i nie trafia do pustej bramki a oni dalej „ze przeciez 2 msc temu szczelau !!!!” XD

0

No tu Grycan sobie zapewni pozostanie na kolejny sezon chyba ze Laporta go nie będzie lubił

1

Wytrzymają chociaz ze 2 min teraz ?

0

Człowiek moglby tyle rzeczy zrobic w tym czasie a z sentymentu wraca do domu i ogląda ich poczynania...
Przeciez my nawet na puchar sołtysa nie zasługujemy bo nic nie gramy

1

Araujo spieprzyl ale od razu ręce na klatkę i wio do bloku a reszta i tak sie patrzy

3

Pedri chociaz raz sprobuje wejsc sam w pole karne i uderzyć czy juz zawsze będzie oddawał piłkę ?

0

No daj juz tego Trinkakao i Pijanicia bo tak czy siak nie da sie tego ogladac...

0

Ostatnie ostrzeżenie maja zeby ruszyć dupy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?