SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MejorCampeones Pedri juz mnie zaczyna wkurzać bo czasem az prosi sie zeby uderzyć od razu i zaskoczyć rywala
To samo Busi piłka jak na patelni
3
Gość 1 mecz na 10 w miare jak nie wiecej ale lecimy kolejny sezonik i odcinamy kupony za dobra kaske ;)
0
Gdzies kiedys obiło mi sie jakies nazwisko o nowym brylancie Sociedad ale zapomniałem o kogo chodziło. Wie ktos cos moze albo czytał jakichs artykuł?
Na pewno to nie był Isac ani Oyarzabal bo ich znam a chciałem poobserwować
0
Juz powinna byc 1 dla Realu
Ale Isak troche zjechał z formy
0
@ranger3120 ale on sam nie wie ktora noge ma lepsza XD
0
@Esteban_ helikopter
0
Grycan sie wczuwa w Messiego XD zamiast byc w ataku to sie plata w kole środkowym a potem chce robic za stopera
Nie dziwne ze bramek mu brakuje
0
@Sectumsempra chodzi mi o sam fakt ze ktos taki gra a ktos taki siedzi bo trener ma focha
Miałem nadzieje ze w takich meczach zagrają zmiennicy ale nieKumam nawet w pucharze sołtysa zajedzie podstawowa 11
Ale co z tego ze powoli zaczynaja wychodzic kontuzje niech zajeżdża
Pedri ostatnio dosyc słaby występ mogl np zobaczyc jak Puig będzie wyglądał a dla drugiego będzie impuls zeby ciezej pracowac ale nie lepiej miec juz pupilka
4
To jest strzał na pysk kibica Barcy ze Puig na ławce a Brait w 11...
0
Bez Desta, nie lubie tego... mam nadzieje ze to tylko obawa zeby kontuzji nie dostał bo mimo ze Roberto jest cieki to i tak niedostępny
0
Dopiero teraz włączyłem ta gale przeglądu a tam Aldonka prowadząca. Jakbym wiedział od poczatku to za cholere nie oglądałbym Realu ;)
3
Nudy, drugiej połowy juz nie ogladam. Oby sie zakończyło remisem a najlepiej zeby biali stracili pkt
1
@sokot Puig przestawiał Parteya w meczu z Atletico a wy mówicie ze nie poradzi sobie w pomocy...
0
Szkoda ze Atletico nie mogło sie pomęczyć z warunkami. Zawsze to jakas nadzieja na stratę punktów.
Wie ktos czy serio nie dało sie rozegrać meczu czy to zagrywka kalkulacyjna ze lepiej zagrać w dobrych warunkach ?
0
W Realu tez bez zmian, CKM po grób ;)
3
@Matelel solidny ale bez szału
18
Powrót Hazarda do składu podczas śnieżycy... to nie moze sie skonczyc bez kontuzji XD
0
Ładne to El Sadar z zewnątrz :)
0
@Japonk tez kiedys o to pytałem
1
Miał Firpo wczesniej Grycana to pcha na sile do Braita
1
Dawac ta manite bo dawno nie było !
0
Komu to gra Pjanic ?
0
@ObiektywnyKibic121 do tej pory nie wiem jak najlepszy pomocnik zeszłego sezonu nie gra w pierwszym składzie...
0
Firpo chyba tylko na podbicie ceny... oby !
0
Rysiu i jego piłeczki
Xavi dawaj tu w lutym juz
0
@busquets5 mimo wszystko powinni sie zmieniac z Puigiem
Pedri ma czasem genialny mecz a drugim razem taki po prostu bez fajerwerków
0
Jezu czemu nie Konrad tylko Andre Gomes ?
0
Jak on przy 4-0 nie da szansy młodym to niech go pies powącha
0
Gdzie ten Pjanic tam wychodzi do piłek jak jest wolniejszy niz Busi
0
Brakuje wlasnie zeby w takich momentach boczni obrończy dokręcali takie piłki