0

@MejorCampeones Pedri juz mnie zaczyna wkurzać bo czasem az prosi sie zeby uderzyć od razu i zaskoczyć rywala
To samo Busi piłka jak na patelni

3

Gość 1 mecz na 10 w miare jak nie wiecej ale lecimy kolejny sezonik i odcinamy kupony za dobra kaske ;)

0

Gdzies kiedys obiło mi sie jakies nazwisko o nowym brylancie Sociedad ale zapomniałem o kogo chodziło. Wie ktos cos moze albo czytał jakichs artykuł?
Na pewno to nie był Isac ani Oyarzabal bo ich znam a chciałem poobserwować

0

Juz powinna byc 1 dla Realu
Ale Isak troche zjechał z formy

0

@ranger3120 ale on sam nie wie ktora noge ma lepsza XD

0

@Esteban_ helikopter

0

Grycan sie wczuwa w Messiego XD zamiast byc w ataku to sie plata w kole środkowym a potem chce robic za stopera
Nie dziwne ze bramek mu brakuje

0

@Sectumsempra chodzi mi o sam fakt ze ktos taki gra a ktos taki siedzi bo trener ma focha

Miałem nadzieje ze w takich meczach zagrają zmiennicy ale nieKumam nawet w pucharze sołtysa zajedzie podstawowa 11
Ale co z tego ze powoli zaczynaja wychodzic kontuzje niech zajeżdża

Pedri ostatnio dosyc słaby występ mogl np zobaczyc jak Puig będzie wyglądał a dla drugiego będzie impuls zeby ciezej pracowac ale nie lepiej miec juz pupilka

4

To jest strzał na pysk kibica Barcy ze Puig na ławce a Brait w 11...

0

Bez Desta, nie lubie tego... mam nadzieje ze to tylko obawa zeby kontuzji nie dostał bo mimo ze Roberto jest cieki to i tak niedostępny

0

Dopiero teraz włączyłem ta gale przeglądu a tam Aldonka prowadząca. Jakbym wiedział od poczatku to za cholere nie oglądałbym Realu ;)

3

Nudy, drugiej połowy juz nie ogladam. Oby sie zakończyło remisem a najlepiej zeby biali stracili pkt

1

@sokot Puig przestawiał Parteya w meczu z Atletico a wy mówicie ze nie poradzi sobie w pomocy...

0

Szkoda ze Atletico nie mogło sie pomęczyć z warunkami. Zawsze to jakas nadzieja na stratę punktów.

Wie ktos czy serio nie dało sie rozegrać meczu czy to zagrywka kalkulacyjna ze lepiej zagrać w dobrych warunkach ?

0

W Realu tez bez zmian, CKM po grób ;)

3

@Matelel solidny ale bez szału

18

Powrót Hazarda do składu podczas śnieżycy... to nie moze sie skonczyc bez kontuzji XD

0

Ładne to El Sadar z zewnątrz :)

0

@Japonk tez kiedys o to pytałem

1

Miał Firpo wczesniej Grycana to pcha na sile do Braita

1

Dawac ta manite bo dawno nie było !

0

Komu to gra Pjanic ?

0

@ObiektywnyKibic121 do tej pory nie wiem jak najlepszy pomocnik zeszłego sezonu nie gra w pierwszym składzie...

0

Firpo chyba tylko na podbicie ceny... oby !

0

Rysiu i jego piłeczki
Xavi dawaj tu w lutym juz

0

@busquets5 mimo wszystko powinni sie zmieniac z Puigiem

Pedri ma czasem genialny mecz a drugim razem taki po prostu bez fajerwerków

0

Jezu czemu nie Konrad tylko Andre Gomes ?

0

Jak on przy 4-0 nie da szansy młodym to niech go pies powącha

0

Gdzie ten Pjanic tam wychodzi do piłek jak jest wolniejszy niz Busi

0

Brakuje wlasnie zeby w takich momentach boczni obrończy dokręcali takie piłki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?