SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Volk to jest cyrk ze on jeszcze jest w tym klubie
4
Zaczyna sie jak co mecz Pedri i historia fanclubu jego rodziny XD
0
Aj Nazario ze ty to tego pięta nie próbowałeś
2
Niech Messi na stałe gra na SPO bo co z tego ze go wystawi na skrzydle jak on i tak jest w srodku a na prawej nie ma nikogo...
0
Znow 5 metr i znow niecelnie
Czuje ze Benzemie cos takiego by na fuksie siadło
4
Bardziej takie 433 gramy bo i Frenkie i Pedri dosyc wysoko ustawieni
1
@ronni37 bo jak w burdelu źle sie dzieje to nie wystarczy zmienic tylko firanki w oknach...
1
Araujo dzik ! Mam cały czas nadzieje ze będziemy miec swojego VVD
0
@zorf Alba to wszystko klei i zawsze podejmuje prawidłowe wybory ?
2
2021 i nadal magiczna skuteczność, Pedri nie wciska gola z 4 metrów ;)
0
Busi piękna klepka do nikogo ;)
2
Nie wiem jak podsumować ten rok... tyle razy dostać po pysku od Barcy to dramat
0
Zenua mistrza mozna sobie juz odpuścić
3
Dobra Cou ty tez sie juz pakuj. Ja dla tego klubu bym zapieprzal na jednej nodze a nie klad sie
2
Boże Riki strzel gola a potem leć wypłacić bombę Koemanowi i na wypożyczenie w styczniu
0
Na hooy go juz wpuszczasz rudy betonie ?
0
Przecież jak oni podchodzą pod pole karne to im sie same nogi trzęsą i nie wiedza co robic
3
Jezu ale Braga zrobiła interes zycia... Jak pomysle ze Ferran był tańszy...
0
@BarcaInfo oaza wku**u kibiców
0
Nie ma w La Masii jakiejś 9 zeby wszedł za Braita ?
0
Moze Araujo cos głowa naprawi swoje grzechy...
0
Czemu tego od razu nie podaje ??? 3 razy go łapał
0
Farcik Dembele bo tam były juz 2 nogi po drodze które mogly to zablokować
0
Pięknie zmaszczona kontra przez Gryzego
Ludzie narzekali na Neymara bo straty a gość sam na 3 robił cos z niczego o Gryży idzie 5 na 4 i maści akcje
1
Laporte oraj to wszystko i buduj od nowa...
Leo odjedzie w lecie to zejdzie z pensji, powymieniać Gryżych i Kołtinhów na jakichs rzeczywiście użytecznych zawodników i oprzeć kadrę na Fatim, Pedrim i Rikim
1
Buhaha jesteście kopacze a nie piłkarze
0
Ale pokaz żenady ;) Dembele jak zwykle nie mysli zamiast lobnac bramkarza a Pedri ciasteczko
0
Mnie sie zaczyna wydawać ze Koeman tu przyszedł tylko po to zeby potrollowac wszystkich bo od 2 lat juz tu był cyrk
1
Podsumować to mozna słowami pewnej Stonogi, które tu nie bede przytaczał...
0
@arkasath o ku-wa złoto