0

@Volk to jest cyrk ze on jeszcze jest w tym klubie

4

Zaczyna sie jak co mecz Pedri i historia fanclubu jego rodziny XD

0

Aj Nazario ze ty to tego pięta nie próbowałeś

2

Niech Messi na stałe gra na SPO bo co z tego ze go wystawi na skrzydle jak on i tak jest w srodku a na prawej nie ma nikogo...

0

Znow 5 metr i znow niecelnie
Czuje ze Benzemie cos takiego by na fuksie siadło

4

Bardziej takie 433 gramy bo i Frenkie i Pedri dosyc wysoko ustawieni

1

@ronni37 bo jak w burdelu źle sie dzieje to nie wystarczy zmienic tylko firanki w oknach...

1

Araujo dzik ! Mam cały czas nadzieje ze będziemy miec swojego VVD

0

@zorf Alba to wszystko klei i zawsze podejmuje prawidłowe wybory ?

2

2021 i nadal magiczna skuteczność, Pedri nie wciska gola z 4 metrów ;)

0

Busi piękna klepka do nikogo ;)

2

Nie wiem jak podsumować ten rok... tyle razy dostać po pysku od Barcy to dramat

0

Zenua mistrza mozna sobie juz odpuścić

3

Dobra Cou ty tez sie juz pakuj. Ja dla tego klubu bym zapieprzal na jednej nodze a nie klad sie

2

Boże Riki strzel gola a potem leć wypłacić bombę Koemanowi i na wypożyczenie w styczniu

0

Na hooy go juz wpuszczasz rudy betonie ?

0

Przecież jak oni podchodzą pod pole karne to im sie same nogi trzęsą i nie wiedza co robic

3

Jezu ale Braga zrobiła interes zycia... Jak pomysle ze Ferran był tańszy...

0

@BarcaInfo oaza wku**u kibiców

0

Nie ma w La Masii jakiejś 9 zeby wszedł za Braita ?

0

Moze Araujo cos głowa naprawi swoje grzechy...

0

Czemu tego od razu nie podaje ??? 3 razy go łapał

0

Farcik Dembele bo tam były juz 2 nogi po drodze które mogly to zablokować

0

Pięknie zmaszczona kontra przez Gryzego

Ludzie narzekali na Neymara bo straty a gość sam na 3 robił cos z niczego o Gryży idzie 5 na 4 i maści akcje

1

Laporte oraj to wszystko i buduj od nowa...
Leo odjedzie w lecie to zejdzie z pensji, powymieniać Gryżych i Kołtinhów na jakichs rzeczywiście użytecznych zawodników i oprzeć kadrę na Fatim, Pedrim i Rikim

1

Buhaha jesteście kopacze a nie piłkarze

0

Ale pokaz żenady ;) Dembele jak zwykle nie mysli zamiast lobnac bramkarza a Pedri ciasteczko

0

Mnie sie zaczyna wydawać ze Koeman tu przyszedł tylko po to zeby potrollowac wszystkich bo od 2 lat juz tu był cyrk

1

Podsumować to mozna słowami pewnej Stonogi, które tu nie bede przytaczał...

0

@arkasath o ku-wa złoto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?