SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No i nieKumam spieprzyl mi humor
2
Forfiter jak zawsze skacze tylko jak jest pod narty :)
1
Cos czuje ze Dawid dzisiaj wygra. Troche szkoda ze Kamil musi rywalizować z rodakiem no i ze rodak nie da mu podgonić historyczna czołówkę zwycięzców
4
5 Polaków w pierwszej 10 ! Małysz pęka z dumy zapewne
Kiedys walczył sam ze wszystkimi
0
Ah mogło byc pięknie
3
Tak jest ! Lejcie ich wszyscy !
0
Rośnie nam nowy mistrz ? Oby !
0
Lipne sa te konkursy jak kreci wiatrem :/
13
Obawiam sie, ze nie wygra. Laporta ma nazwisko i sentyment.
Troche obawiam sie tego, ze jednak Joan sobie nie poradzi z odbudowa Barcy.
Mam nadzieje, ze Font wtedy przyjdzie mu z pomocą skoro kocha klub a nie obrazi sie i odwróci bo ludzie go nie wybrali
Ty trzeba koniecznie połączyć siły i zrobic wszystko zeby ratować klub. Mam nadzieje ze te najważniejsze głowy to doskonale wiedza
0
W koncu sędzia pomogl
0
W tym sezonie juz chyba kazda formacja zaliczyła babola na stratę gola
0
Teraz zamiast od razu zaatakować to czeka Lągle
0
Jeszcze będzie ciekawie
1
Ajaj prawie stary Leo sie włączył ta akcja
0
@dafik85 chłopie gość nie potrzebuje szkolenia, wchodził i dawał asysty, kluczowe podania i odbiory
Rudy po prostu uniósł sie honorem po tym jak informacja o tym zeby Puig poszedł na wypożyczenie przedostała sie do mediów
1
Zamiast zmienic elektrycznego Lągle to zmienia system na 3 obrońców
0
Zaczyna sie festiwal aluminium... należy sie ten hat trick Messiemu dzis...
2
Czemu Leo od razu nie podaje do Dembele ? Przeciez to było wiado ze go złapie gość
Co mu z tego wolnego ? Było uruchomić od razu Dembele
0
Uf juz miałem pisac ze jak szybko czegos nie wcisną to sie moga nadziać na kontrę a przy remisie Athletic zamurowalby na amen
0
Pedri idzie do przodu a Grycan bezmyślnie zwalnia akcje
Ehh nigdy nie wrócimy do topu jak nie zaczniemy grać nieszablonowo
0
No strzelił na reszcie w takiej sytuacji ale niestety spalony
0
@LuisSalvano po prostu dzięki Barto nie mamy tyle... gdybysmy mieli to by go kupili
0
Blisko remisu, kolejny rykoszet
0
A z tym Inigo Martinezem tez był kiedyś tam temat transferu do Barcy, prawda ?
0
Ładne to nowe San Mames
4
Co oni k***a robią ? Messi zaczyna drybling i nie ma z kim grać a Grycan sie pląta gdzies tam
0
Eh mogl tak gwizdnąć wolnego na Pedrim...
0
No fajny szybki poczatek a teraz ciekawsze jest siedzenie na telefonie gdzie kiedys to było nie do pomyślenia...
0
A czemu teraz Alba do Grycana nie podawał ? Leo nie widział ?
1
Kurwwww ten Dembele chociaz raz kogos dzisiaj przejdzie albo poda chociaz raz dokładnie ???????