1

No i nieKumam spieprzyl mi humor

2

Forfiter jak zawsze skacze tylko jak jest pod narty :)

1

Cos czuje ze Dawid dzisiaj wygra. Troche szkoda ze Kamil musi rywalizować z rodakiem no i ze rodak nie da mu podgonić historyczna czołówkę zwycięzców

4

5 Polaków w pierwszej 10 ! Małysz pęka z dumy zapewne
Kiedys walczył sam ze wszystkimi

0

Ah mogło byc pięknie

3

Tak jest ! Lejcie ich wszyscy !

0

Rośnie nam nowy mistrz ? Oby !

0

Lipne sa te konkursy jak kreci wiatrem :/

13

Obawiam sie, ze nie wygra. Laporta ma nazwisko i sentyment.
Troche obawiam sie tego, ze jednak Joan sobie nie poradzi z odbudowa Barcy.
Mam nadzieje, ze Font wtedy przyjdzie mu z pomocą skoro kocha klub a nie obrazi sie i odwróci bo ludzie go nie wybrali
Ty trzeba koniecznie połączyć siły i zrobic wszystko zeby ratować klub. Mam nadzieje ze te najważniejsze głowy to doskonale wiedza

0

W koncu sędzia pomogl

0

W tym sezonie juz chyba kazda formacja zaliczyła babola na stratę gola

0

Teraz zamiast od razu zaatakować to czeka Lągle

0

Jeszcze będzie ciekawie

1

Ajaj prawie stary Leo sie włączył ta akcja

0

@dafik85 chłopie gość nie potrzebuje szkolenia, wchodził i dawał asysty, kluczowe podania i odbiory
Rudy po prostu uniósł sie honorem po tym jak informacja o tym zeby Puig poszedł na wypożyczenie przedostała sie do mediów

1

Zamiast zmienic elektrycznego Lągle to zmienia system na 3 obrońców

0

Zaczyna sie festiwal aluminium... należy sie ten hat trick Messiemu dzis...

2

Czemu Leo od razu nie podaje do Dembele ? Przeciez to było wiado ze go złapie gość
Co mu z tego wolnego ? Było uruchomić od razu Dembele

0

Uf juz miałem pisac ze jak szybko czegos nie wcisną to sie moga nadziać na kontrę a przy remisie Athletic zamurowalby na amen

0

Pedri idzie do przodu a Grycan bezmyślnie zwalnia akcje
Ehh nigdy nie wrócimy do topu jak nie zaczniemy grać nieszablonowo

0

No strzelił na reszcie w takiej sytuacji ale niestety spalony

0

@LuisSalvano po prostu dzięki Barto nie mamy tyle... gdybysmy mieli to by go kupili

0

Blisko remisu, kolejny rykoszet

0

A z tym Inigo Martinezem tez był kiedyś tam temat transferu do Barcy, prawda ?

0

Ładne to nowe San Mames

4

Co oni k***a robią ? Messi zaczyna drybling i nie ma z kim grać a Grycan sie pląta gdzies tam

0

Eh mogl tak gwizdnąć wolnego na Pedrim...

0

No fajny szybki poczatek a teraz ciekawsze jest siedzenie na telefonie gdzie kiedys to było nie do pomyślenia...

0

A czemu teraz Alba do Grycana nie podawał ? Leo nie widział ?

1

Kurwwww ten Dembele chociaz raz kogos dzisiaj przejdzie albo poda chociaz raz dokładnie ???????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?