1

Grizz jak juz sie pojawił przy piłce to spieprzyl ehh

0

Trinką wszedł wypoczęty i w ogole go nie widać. Gość powinien gryźć trawe jak glebogryzarka a ten chyba kolejny zadowolony tylko z tego ze jakies błazny rządziły klubem i go tutaj ściągnęły

2

@Ksyku262 opier*oli ? XD

1

Szkoda naszego czasu...
Juz w 60 minucie powinny byc ofensywne zmiany i ciąg na bramkę a oglądamy jakies jedno wielkie gunwo

0

To juz Puig nawet moglby zagrać na skrzydle a było zaoszczędzić ta kase za portugalskiego cracka

2

@DanielOOL ja juz dawno go skreśliłem
Jest jeszcze większym betonem od wcześniejszych trenerów czego sie nie spodziewalem

0

@FC1899Barca cały czas nam nadzieje ze nowy prezydent w lecie zrobi wymianę 2 za jednego i kazdy wie o kogo chodzi

0

Dobry Boże to juz nawet Andre był bardziej produktywny ehh

3

Mam nadzieje ze wpusci Puiga na minutę jak juz będziemy przegrywać a potem juz poczekam na wybory i nowego trenera :)

2

Hahah ale walnął zmiane nawet moj ojciec juz ma dość chociaz bronił Koemana

1

Piękny drukarz w żółtej koszulce

1

Oby Araujo wytrzymał ze zdrowiem do PSG bo nam Mbappe i Neymar zrobią wiatrak z obrony

3

Juz dawno powinny byc zmiany
Zaraz będzie dogrywka i stracimy cos z dupy i po tym pucharku

4

@333tricampeones333 nawet rywale to przed meczem wiedza

0

@Sectumsempra nie ma z czego sie śmiać bo na pewno by tak było ze sam by zrobic cos z niczego co ci dwaj nie potrafią

1

Z kim ma grać nawet ten Dembele jak nikt sie nie rusza ??? Mingueza stoi jak widły w gnoju zamiast ruszyć, z głębi pola nikt nie podjedzie a zanim Franek sie pojawi to juz Dembele potrojony

0

Wyczuwam za chwile wylew w obronie

0

Dembele czemu nie petarda pod poprzeczkę ? Ehhh

0

Czekam na mecz w którym cos takiego wejdzie Grycanowi ale sie nie doczekam
Zeby chociaz raz pokazał cos nietypowego

0

Gość juz leżał zanim jeszcze Busi go dotknął

2

Jezu Franek po machnięciu od razu było uderzać niepotrzebne te kroczki

4

To sa jaja... jak Ramos w ostatnich latach grał w siatkówkę w polu karnym to nic nie było

3

Co oni to gwizdaja jak gość ma reke przy sobie

0

Komu to teraz zagrywał Pedri ? Zamiast zwolnić to przyspiesza a jak trzeba uderzyć niespodziewanie to oddaje do kolegi

0

@DanielOOL juz nawet kibice wiedza kto wejdzie bo pisali podobnie na poczatku meczu a co dopiero rywal

0

@Sapos93 tak jak ostatnio ale coz mamy nowego pupilka

4

Mimo gola nuda straszna
Az nawet szybko mi sie połowa skończyła w sumie to dobrze bo nie ma za bardzo kogo ogladac

0

Tak samo powinien strzelić wczesniej Brait
Brawo Franek !

0

Dembele musi holować bo nie ma z kim grać, zero ruchu
Myslalem ze w koncu zaczną biegać bo Holandia biegała ale to jak w starym powiedzeniu ze jak w burdelu zle sie dzieje to nie wystarczy firanki w oknach zmienic

0

Za cholere nie moge rozszyfrować jakim ustawieniem grają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?