SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Grizz jak juz sie pojawił przy piłce to spieprzyl ehh
0
Trinką wszedł wypoczęty i w ogole go nie widać. Gość powinien gryźć trawe jak glebogryzarka a ten chyba kolejny zadowolony tylko z tego ze jakies błazny rządziły klubem i go tutaj ściągnęły
2
@Ksyku262 opier*oli ? XD
1
Szkoda naszego czasu...
Juz w 60 minucie powinny byc ofensywne zmiany i ciąg na bramkę a oglądamy jakies jedno wielkie gunwo
0
To juz Puig nawet moglby zagrać na skrzydle a było zaoszczędzić ta kase za portugalskiego cracka
2
@DanielOOL ja juz dawno go skreśliłem
Jest jeszcze większym betonem od wcześniejszych trenerów czego sie nie spodziewalem
0
@FC1899Barca cały czas nam nadzieje ze nowy prezydent w lecie zrobi wymianę 2 za jednego i kazdy wie o kogo chodzi
0
Dobry Boże to juz nawet Andre był bardziej produktywny ehh
3
Mam nadzieje ze wpusci Puiga na minutę jak juz będziemy przegrywać a potem juz poczekam na wybory i nowego trenera :)
2
Hahah ale walnął zmiane nawet moj ojciec juz ma dość chociaz bronił Koemana
1
Piękny drukarz w żółtej koszulce
1
Oby Araujo wytrzymał ze zdrowiem do PSG bo nam Mbappe i Neymar zrobią wiatrak z obrony
3
Juz dawno powinny byc zmiany
Zaraz będzie dogrywka i stracimy cos z dupy i po tym pucharku
4
@333tricampeones333 nawet rywale to przed meczem wiedza
0
@Sectumsempra nie ma z czego sie śmiać bo na pewno by tak było ze sam by zrobic cos z niczego co ci dwaj nie potrafią
1
Z kim ma grać nawet ten Dembele jak nikt sie nie rusza ??? Mingueza stoi jak widły w gnoju zamiast ruszyć, z głębi pola nikt nie podjedzie a zanim Franek sie pojawi to juz Dembele potrojony
0
Wyczuwam za chwile wylew w obronie
0
Dembele czemu nie petarda pod poprzeczkę ? Ehhh
0
Czekam na mecz w którym cos takiego wejdzie Grycanowi ale sie nie doczekam
Zeby chociaz raz pokazał cos nietypowego
0
Gość juz leżał zanim jeszcze Busi go dotknął
2
Jezu Franek po machnięciu od razu było uderzać niepotrzebne te kroczki
4
To sa jaja... jak Ramos w ostatnich latach grał w siatkówkę w polu karnym to nic nie było
3
Co oni to gwizdaja jak gość ma reke przy sobie
0
Komu to teraz zagrywał Pedri ? Zamiast zwolnić to przyspiesza a jak trzeba uderzyć niespodziewanie to oddaje do kolegi
0
@DanielOOL juz nawet kibice wiedza kto wejdzie bo pisali podobnie na poczatku meczu a co dopiero rywal
0
@Sapos93 tak jak ostatnio ale coz mamy nowego pupilka
4
Mimo gola nuda straszna
Az nawet szybko mi sie połowa skończyła w sumie to dobrze bo nie ma za bardzo kogo ogladac
0
Tak samo powinien strzelić wczesniej Brait
Brawo Franek !
0
Dembele musi holować bo nie ma z kim grać, zero ruchu
Myslalem ze w koncu zaczną biegać bo Holandia biegała ale to jak w starym powiedzeniu ze jak w burdelu zle sie dzieje to nie wystarczy firanki w oknach zmienic
0
Za cholere nie moge rozszyfrować jakim ustawieniem grają