3

Mam nadzieje ze za Firpo, Braita i Trincao odzyskają chociaz polowe tego co za nich dali...

0

Braita za kazdym razem nie ma wtedy kiedy trzeba. Wczesniej wykłada Dembele i dziura teraz Konrad sie przedziera a Brait nie wchodzi na czas do środka

0

Ten cholerny Cech jedzie na haxach !

1

Od czego Grycan ma prawa noge? Az sie prosiło zeby uderzać od razu

0

LFC przegrał to niech jeszcze Atletico przegra i humor sie troche poprawi bo na Barce juz w tym aspekcie liczyć nie mozna :/

1

Gość ma 160, od samego poczatku było uderzać z dystansu

Gol i tak z czapy bo bramkarz miał to na rękawicach, to nie było cudowne uderzenie Dembele

0

Przeciez jak oni to dzisiaj przegrają to u mnie mimo 3 dogrywek mieliby powrót do domu na nogach i jeszcze bieganie wokół Camp Nou za karę...

1

Dembele zwolnienie akcji i wyrzutka na nikogo no zajebisty jestes !

3

Own Goalu gdzie jestes ?
Czemu oni maja ikonę Cecha na bramce ???

4

Niech ktos jeszcze raz napisze ze przeciez Neymar był przereklamowany.
Gość miałby tu teraz ze 4 bramki i conajmniej kilka razy zbieralibysmy szczęki z podłogi po niektórych akcjach...

Gdzie jest ten mistrz świata za 120 mln jedzący przy stole Messiego do k***y nędzy ?

1

Gość zarabia 11 mln, spóźnia sie na treningi i jeszcze uderza cos takiego
Przeciez tam w Barcelonie powinien byc lincz i na taczkach do Francji wywieźć

0

Jeszce teraz Dembele zmarnuje karnego i nie będzie miał kto ich wykonywać juz

3

Po co on powołuje Collado czy Konrada ? Tracą tylko czas, mogliby potrenować albo zagrać z Barca B niz tracić czas na ławkę w tym spektaklu

0

Tak jest, sztanga na ratunek !!! Ja p*******e !

1

Dzięki Bogu za Araujo x2 ! Ściana. Ale czuje ze jeszcze chwile będzie grał sam w obronie i nam wcisną...
Ku**a nawet nie wierze ze to pisze

0

Mozna było duzo zarzucić Suarezowi ale na 100% wykorzystałby jakiegos farfocla

3

Dzięki Bogu za Araujo

4

@ryzy21 dla mnie wstydem by było nie moc przedryblować chociaz jednego gościa który staje mi na przeciwko

0

@tobiasson92 quaresma miał chociaz ta zewnętrzna czesc stopy... Trincao nie ma nic

0

@cules100pro no coz niektorzy wola gości ci zarabiają kupę siana i sie spóźniają na treningi niz tych ktorzy na prawde kochają ten klub

1

Nie chce byc w skórze Laporty. Przeciez ja bym wywalił pol obecnej kadry ;)

1

Nie wiem jak wy ale ja czuje w moczu jakas dogryweczke ;)

3

Firpo wszystkie wrzutki w rywala

Wow jak zleciała ta połowa, czuje sie jakby było tylko 20 min meczu

2

Araujo tak go zaczarował ze az gość sie połamał

2

Jaka świetna obrona ? Fatalny strzał Pjanicia...

1

Jezu strzelcie to bo jak nie to trzeba będzie chyba wkręcać z rożnego...

0

@LyFT huragan Francisco

0

@culesjasiules szrot od razu do odpału oni nie wiedza co sie dzieje

14

Nie dziwią mnie straty Puiga. Nie ma z kim grać, mega ciasno, ta swietna nawierzchnia, skrzydłowego po lewej nie uświadczysz zeby rozciągnąć grę a z boku masz takiego wirtuoza jak Firpo to sam bym holował

0

Długo broniłem Braita ale on przeciez przegrywa pojedynki z 3 ligowymi stoperami...

A zjazd Lągle przykry :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?