SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mam nadzieje ze za Firpo, Braita i Trincao odzyskają chociaz polowe tego co za nich dali...
0
Braita za kazdym razem nie ma wtedy kiedy trzeba. Wczesniej wykłada Dembele i dziura teraz Konrad sie przedziera a Brait nie wchodzi na czas do środka
0
Ten cholerny Cech jedzie na haxach !
1
Od czego Grycan ma prawa noge? Az sie prosiło zeby uderzać od razu
0
LFC przegrał to niech jeszcze Atletico przegra i humor sie troche poprawi bo na Barce juz w tym aspekcie liczyć nie mozna :/
1
Gość ma 160, od samego poczatku było uderzać z dystansu
Gol i tak z czapy bo bramkarz miał to na rękawicach, to nie było cudowne uderzenie Dembele
0
Przeciez jak oni to dzisiaj przegrają to u mnie mimo 3 dogrywek mieliby powrót do domu na nogach i jeszcze bieganie wokół Camp Nou za karę...
1
Dembele zwolnienie akcji i wyrzutka na nikogo no zajebisty jestes !
3
Own Goalu gdzie jestes ?
Czemu oni maja ikonę Cecha na bramce ???
4
Niech ktos jeszcze raz napisze ze przeciez Neymar był przereklamowany.
Gość miałby tu teraz ze 4 bramki i conajmniej kilka razy zbieralibysmy szczęki z podłogi po niektórych akcjach...
Gdzie jest ten mistrz świata za 120 mln jedzący przy stole Messiego do k***y nędzy ?
1
Gość zarabia 11 mln, spóźnia sie na treningi i jeszcze uderza cos takiego
Przeciez tam w Barcelonie powinien byc lincz i na taczkach do Francji wywieźć
0
Jeszce teraz Dembele zmarnuje karnego i nie będzie miał kto ich wykonywać juz
3
Po co on powołuje Collado czy Konrada ? Tracą tylko czas, mogliby potrenować albo zagrać z Barca B niz tracić czas na ławkę w tym spektaklu
0
Tak jest, sztanga na ratunek !!! Ja p*******e !
1
Dzięki Bogu za Araujo x2 ! Ściana. Ale czuje ze jeszcze chwile będzie grał sam w obronie i nam wcisną...
Ku**a nawet nie wierze ze to pisze
0
Mozna było duzo zarzucić Suarezowi ale na 100% wykorzystałby jakiegos farfocla
3
Dzięki Bogu za Araujo
4
@ryzy21 dla mnie wstydem by było nie moc przedryblować chociaz jednego gościa który staje mi na przeciwko
0
@tobiasson92 quaresma miał chociaz ta zewnętrzna czesc stopy... Trincao nie ma nic
0
@cules100pro no coz niektorzy wola gości ci zarabiają kupę siana i sie spóźniają na treningi niz tych ktorzy na prawde kochają ten klub
1
Nie chce byc w skórze Laporty. Przeciez ja bym wywalił pol obecnej kadry ;)
1
Nie wiem jak wy ale ja czuje w moczu jakas dogryweczke ;)
3
Firpo wszystkie wrzutki w rywala
Wow jak zleciała ta połowa, czuje sie jakby było tylko 20 min meczu
2
Araujo tak go zaczarował ze az gość sie połamał
2
Jaka świetna obrona ? Fatalny strzał Pjanicia...
1
Jezu strzelcie to bo jak nie to trzeba będzie chyba wkręcać z rożnego...
0
@LyFT huragan Francisco
0
@culesjasiules szrot od razu do odpału oni nie wiedza co sie dzieje
14
Nie dziwią mnie straty Puiga. Nie ma z kim grać, mega ciasno, ta swietna nawierzchnia, skrzydłowego po lewej nie uświadczysz zeby rozciągnąć grę a z boku masz takiego wirtuoza jak Firpo to sam bym holował
0
Długo broniłem Braita ale on przeciez przegrywa pojedynki z 3 ligowymi stoperami...
A zjazd Lągle przykry :/