SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaskoczyli ale co nerwów nam zszargali do tej 85’ to tylko nasze
1
Zwracam honor, jednak maja z jedno jajko jeszcze.
Ale Granada spuchła chociaz to nie znaczy ze dogrywka będzie łatwa
0
Alba jest piękny, czeka na kolege tylko po to zeby złe podać
0
@kamiVeB niestety
po Romie sie jeszcze wkurzalem i rwalem włosy z głowy, od paru sezonów juz tylko przyjmuje porażki śmiechem bo co zostało
0
@neeed jak Laporta posprząta niepotrzebny szrot to sie uda
1
Mnie juz sie odechciało meczu i przegladam jakies pierdoly, szkoda nerwów.
Pozostaje sie tylko modlić zeby wróciły czasy gdzie nie mozna sie było oderwać od meczu ani na minute a jak cos przegapiłeś to żałowałeś i szukałeś na yt powtórki tego zagrania.
Przykro mi ogladac taka Barce
0
Nie da sie grać w ataku z Grycanem, Trincao i połowa Messiego licząc ze zrobi cos jak 100% Messiego
1
Jeszcze 2/3 sezony temu bym napisał, ze spokojnie jeszcze to na 4:2 wyprowadza ale teraz wyczuwam ze jeszcze z jedna dostaniemy a ja zamiast sie smucić to juz bede sie tylko śmiał bo co zostało
1
Busi i Alba ale jesteście piękni. Alba x3 do przeciwnika w minutę
1
Buhahaha
Jest napastnik, umieją grać do przodu i jest brameczka a nasi niech dalej męczą bule do tylu i do boku
0
@pawello10 no fajnie tylko to wszystko sie zaczelo od Busiego
0
@Don Lucas wszystko sie zaczelo od Busiego ale Umtiti tez przydzbanil
2
Mareczek to musi miec swieta cierpliwość. Przeciez jakbym ja bronił to bym wystrzelał po pysku za takie babole w obronie co grają od poczatku sezonu
1
@pt9 wlasnie było widać pod koniec jak zagrywa do kolegow widmo
0
Jezu Grycan sie plata pod nogami zamiast wyjac na jakas sensowna pozycje
0
Eh z Trincao nic nie będzie jednak. Ani szybkości ani pewności w dryblingu. Co z tego ze gościowi 2 razy siatkę założył jak po tej siatce i tak nie był w stanie objechać rywala
2
Ehh jakby ciekawe jakby to wygladalo od poczatku sezonu gdyby nie babole w obronie.
Ok Umtiti przydzbanil ale czemu Busi nie wywala tego z pola karnego tylko tez piłka trafia na 11 pod nogi Pedriego
Juz tam aie prosiło o stratę
1
ArauDZIK magnes na piłki jak Ramos, swietnie swietnie
0
Tak znajac z widzenia to dzisiejszy arbiter ostatnie mecze Barcy prowadził dosyc poprawnie. Masa ludzi go nawet chwaliła, oby dzisiaj nie było cyrków
0
Jak na razie moze sie to podobać, nawet próbują cos klepnąć kombinacyjnie przed polem karnym szkoda tylko ze celnych strzałów i groźnych jak na lekarstwo
2
Czemu Grycan nie potrafi tego skonczyc ? Az sie prosi zeby wkręcić taka piłkę pięknie technicznie
1
Leo czemu k***a ? Ma Trincao wczesniej wolnego i nie poda tylko sie pcha w tłum.
1
Tempo przyspieszone na TVP czy oni serio tak szybko piłka operują ?
1
@Maniek9444 po prostu ludzie na PO bardziej widza zawodnika, który jest szybki, ma drybling i to „cos”
4
Swietnie ze Samu jest w podstawie. Wracaj do formy bo Cie potrzebujemy. Szkoda tylko ze trzeba sie modlić o jego kolano...
No i Trincao chyba ostatnia szansa od trenera. Jak dalej nic nie pokaże to czuje, ze Laporta go odpali po sezonie.
I szkoda, ze jednak bez Desta na PO ale no cóż.
2
Tak jak pisałem, Leo od korona przerwy nie jest swoj. Strzela oczywiscie chociaz duzo mniej ale to jednak nie jest „on” którego znamy. Ja wiem ze masa problemow ale to przykre widziec pewny zjazd u niego
0
@busquets5 rozruch i czucie piłki po kontuzji sie łapie na treningach a nie w meczu gdzie trzeba miec 11 piłkarzy i trzeba zapieprzac a rywal ciśnie i kopie
A on wszedł i robi za statystę
1
@busquets5 to po co go wpuszczał ? Niech sie ogrywa na treningu a nie w spotkaniu w którym potrzeba 11 piłkarzy
8
Roberto to wszedł w ogole ? Jak go nie było to zapomniałem ze on jeszcze jest w tym klubie. Oby Laporta posprzątał w marcu
0
I cyk bronimy ;) a ze wchodzi Lągle to będzie ciekawie