1

@JimMorrisonFCB ja sie zastanawiam nad btts
Ale znow Cadiz wiem ze sie broni i na minusie z bramkami a Bilbao gra pyte na wyjazdach i tez znacie ich styl
Boje sie jakiego 1-0 w któraś stronę i tez chyba odpuszczę

0

Jak obstawiacie Cadiz z Bilbao ? Tylko ich wyniku sie dzisiaj obawiam i nie wiem co robic :/

4

@Roobo był praktycznie wszedzie, pod własna bramka, pod bramka rywala, w srodku a za chwile z boku
Trzeba dac mu szanse

1

Szkoda, ze jednak Atletico dzisiaj to wymęczyło...

A moze będziemy jak Real, kupa w lidze a LM w kieszeni ?

5

Fajnie widziec manite ale poczekajmy na PSG, juz nas Sevilla ostatnio wyjaśniła

0

@cules100pro jeszcze nie dojrzał, ale spokojnie trzeba dac mu czas
Juz kiedys wyglądał dobrze jak asystował Luisowi a potem go zastopowali, teraz znow wraca do tamtego stanu

3

Aj Leo-Riki ;)

0

@Jakchcesz Trincao sie 2 razy pieprznęło bo tak to cienki jak sik pająka
A Grizz zobaczymy co znow zagra z kims mocniejszym czy zniknie jak zawsze ;)
Dziękuje dobranoc

1

Niech wpuszcza Nazario moze strzeli i komus uda sie go opchnac

1

Szkoda tego Araujo na PSG...
Obawiam sie ze zejście Busiego oznacza jego występ z PSG

3

Bo trzeba probowac z dystansu a nie cały czas chciec wejsc do bramki

1

Haha znowu mu sie przyfarciła piłka a komentator ze aspiruje do pierwszego składu buhaha

0

Moze Laporcie uda sie wymienić Griza, Cou i Dembele + jakies szroty na takiego Haalanda i Neymara bo na te „gwiazdy” to sie patrzyc nie da...

1

Magiczny duet ciagle kabaret ;) Griz-Trincao magicy !

2

Szkoda, ze schodzi. Moriba dzis był wszedzie
Jeszce 9 takich i moze cos będzie z tego klubu

1

Ale jest jednak cienki... czemu Konrad nie dostanie szansy

0

Pojawia sie i znika... taka rola magika ;) dzisiaj panowie Grizz i Trincao ;)

2

No i Moriba dostosował sie do kolegow, kazdy musi miec jakiegos babola na koncie w tym sezonie

3

No tak zachciało mi sie zaufac Milanowi...

1

Tak, Busi out i Franek do pomocy, oby teraz chłopaki poklepali z Frankiem

1

@Jakchcesz raczej jestes ślepy jak nie widzisz Puiga ;)
Niewidoczny to jest pan 120 mln i do tego słaby bo nie potrafi strzelić sam setki

2

Jak to mozliwe ze w Betisie gość jednym z lepszych bocznych obrońców a w Barcy takie gunwo ? W Sewilli sie inaczej w piłkę gra ? Mowa oczywiscie o Firpo

1

@SonBarcaGoku o tym samym mysle, przed transferem jakies testy sprawnościowe a nie ze potem taki Pjanic biega 5 na godzine albo ze sa zmęczeni w 60 minucie
I w meczu jakis konkretny dystans który kazdy musi przebiec ale to jux w erze po Leo

0

Jezu jak mozna bylo tego nie wykorzystac
Jakbyśmy mieli 9 co konczy takie piłki...

0

Nastepny ze zmarnowana setka ehhh

0

Pisałem ze mu sie fartnelo ;) dobrze ze spalony bo beka z takiej sety

9

Haha piękny obrazek, Puig dostaje piłkę i nie ma komu zagrać bo wszyscy stoja jak widły w gnoju ;) dopoki cała drużyna nie zacznie gonić jak koedys to nie wrócimy do elity

0

I znow mu sie fartnelo bo ciagle gość nic nie gra

0

Prawie piękna asysta Minguezy, zamiast do boku to pięknie wystawia rywalowi na woleja

0

@Azi stoja jak widły w gnoju i liczą na cud wiec standard
A taka gra dla rywala to jak woda na młyn

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?