SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JimMorrisonFCB ja sie zastanawiam nad btts
Ale znow Cadiz wiem ze sie broni i na minusie z bramkami a Bilbao gra pyte na wyjazdach i tez znacie ich styl
Boje sie jakiego 1-0 w któraś stronę i tez chyba odpuszczę
0
Jak obstawiacie Cadiz z Bilbao ? Tylko ich wyniku sie dzisiaj obawiam i nie wiem co robic :/
4
@Roobo był praktycznie wszedzie, pod własna bramka, pod bramka rywala, w srodku a za chwile z boku
Trzeba dac mu szanse
1
Szkoda, ze jednak Atletico dzisiaj to wymęczyło...
A moze będziemy jak Real, kupa w lidze a LM w kieszeni ?
5
Fajnie widziec manite ale poczekajmy na PSG, juz nas Sevilla ostatnio wyjaśniła
0
@cules100pro jeszcze nie dojrzał, ale spokojnie trzeba dac mu czas
Juz kiedys wyglądał dobrze jak asystował Luisowi a potem go zastopowali, teraz znow wraca do tamtego stanu
3
Aj Leo-Riki ;)
0
@Jakchcesz Trincao sie 2 razy pieprznęło bo tak to cienki jak sik pająka
A Grizz zobaczymy co znow zagra z kims mocniejszym czy zniknie jak zawsze ;)
Dziękuje dobranoc
1
Niech wpuszcza Nazario moze strzeli i komus uda sie go opchnac
1
Szkoda tego Araujo na PSG...
Obawiam sie ze zejście Busiego oznacza jego występ z PSG
3
Bo trzeba probowac z dystansu a nie cały czas chciec wejsc do bramki
1
Haha znowu mu sie przyfarciła piłka a komentator ze aspiruje do pierwszego składu buhaha
0
Moze Laporcie uda sie wymienić Griza, Cou i Dembele + jakies szroty na takiego Haalanda i Neymara bo na te „gwiazdy” to sie patrzyc nie da...
1
Magiczny duet ciagle kabaret ;) Griz-Trincao magicy !
2
Szkoda, ze schodzi. Moriba dzis był wszedzie
Jeszce 9 takich i moze cos będzie z tego klubu
1
Ale jest jednak cienki... czemu Konrad nie dostanie szansy
0
Pojawia sie i znika... taka rola magika ;) dzisiaj panowie Grizz i Trincao ;)
2
No i Moriba dostosował sie do kolegow, kazdy musi miec jakiegos babola na koncie w tym sezonie
3
No tak zachciało mi sie zaufac Milanowi...
1
Tak, Busi out i Franek do pomocy, oby teraz chłopaki poklepali z Frankiem
1
@Jakchcesz raczej jestes ślepy jak nie widzisz Puiga ;)
Niewidoczny to jest pan 120 mln i do tego słaby bo nie potrafi strzelić sam setki
2
Jak to mozliwe ze w Betisie gość jednym z lepszych bocznych obrońców a w Barcy takie gunwo ? W Sewilli sie inaczej w piłkę gra ? Mowa oczywiscie o Firpo
1
@SonBarcaGoku o tym samym mysle, przed transferem jakies testy sprawnościowe a nie ze potem taki Pjanic biega 5 na godzine albo ze sa zmęczeni w 60 minucie
I w meczu jakis konkretny dystans który kazdy musi przebiec ale to jux w erze po Leo
0
Jezu jak mozna bylo tego nie wykorzystac
Jakbyśmy mieli 9 co konczy takie piłki...
0
Nastepny ze zmarnowana setka ehhh
0
Pisałem ze mu sie fartnelo ;) dobrze ze spalony bo beka z takiej sety
9
Haha piękny obrazek, Puig dostaje piłkę i nie ma komu zagrać bo wszyscy stoja jak widły w gnoju ;) dopoki cała drużyna nie zacznie gonić jak koedys to nie wrócimy do elity
0
I znow mu sie fartnelo bo ciagle gość nic nie gra
0
Prawie piękna asysta Minguezy, zamiast do boku to pięknie wystawia rywalowi na woleja
0
@Azi stoja jak widły w gnoju i liczą na cud wiec standard
A taka gra dla rywala to jak woda na młyn