SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuff trupem juz był dawno, teraz sie juz tylko rozkłada
2
Zeby nie było zadnej 9 w La Masii ? Albo zeby nie dac szansy Konradowi ? Przeciez to az prosi sie zeby dac szanse swojemu bo moze odpalic jak Fati a jak nie to chociaz sprzedać za jakas kase jak Floro Perez swoich drewniaków
1
Nowy prezydent musi wprowadzić jakies testy sprawnościowe przed transferem a w umowie kasa dopiero od zaangażowania i wyników bo innej opcji nie widze.
0
@MesQueUnClub_87 ja bym tam z jakas dmuchawa wjechał bo niektorzy w tej szatni juz korzenie zapuscili
2
Kiedys nawet jak przegrywaliśmy czy odpadalismy to było na co patrzeć. Pamietam Celtic z tysiącem podan czy Chelsea ktora bombardowalismy (chyba ponad 20 strzałów na ich bramkę) a rywal bronił na 1000% ale widać było ten błysk w oku i zadziorność a tutaj od Romy jest dno i wodorosty
1
@damiano996 tez chyba ogladam juz z przyzwyczajenia
Kiedys było kogo ogladac a teraz jak nie ma Messiego to kto przyczaruje ?
Czeka nas Milan 2.0
2
Kiedy zaczniemy wykorzystywać kontry ? Kiedy strzelimy cos z rożnego albo po wrzutce ? Kiedy ktos zalutuje z dystansu ? Od lat jedna taktyka wejścia do bramki
O ile kiedys jeszcze to wygladalo wizualnie to teraz nie da sie na to patrzeć
1
@DanielOOL tez tego nie rozumiem. Nawet jak ktorys nie wypali to zawsze mozna za jakies grosze sprzedać gościa który cos zagrał w La Liga
Ale mysle ze nowy prezydent będzie musiał przejsc na taki model biznesowy
2
@BarcaInfo ktos wie dlaczego odchodzi ?
0
Styl gry Barcy jest jak woda na młyn dla rywala... wszystko pchane środkiem, nie ma skrzydeł, do Messiego w sekundę sie przyklei 3 rywali i go nie ma a potem strata i rywal idzie na full szybkości byle tylko znalezc sie pod nasza bramka bo to oznacza zawał obrony
2
Wszystko zrobił dobrze oprócz strzału...
4
Messi do Alby cały swiat to juz zna. Nawet po tamtej stronie specjalnie bardziej zagęszczone. Drugiego skrzydła nawet nie kryją.
Nigdzie na tym nie zajedziemy. Niestety potrzeba świeżości i cracka na skrzydło bo mam nadzieje ze na drugie wroci Fati oby jak najszybciej
1
Trincao gra klepkę, wychodzi ale nikt mu nie da piłki tylko zamulanie do tylu. Takim stylem nic nie osiągniemy
A tymczasem 1 akcja rywala i juz zawał
0
I wtedy wjeżdża ON, cały na trójkolorowo ;)
0
A jak odchodził to czasami nie dziękował za atmosferę ?
0
@Michalak no i Depay
11
Odnośnie wypowiedzi Alby...
Skoro od Romy słyszymy ze to tylko ich wina to niech zabierają manatki i koniec z kontraktami po dziesiątki milionów.
Dac szanse wychowankom moze oni będą gryzli trawe od 1 minuty.
Z ta kadra trofeow i tak nie bedzie wiec lepiej ogrywać młodych a moze ktorys odpali jak Fati.
Ja juz od dluzszego czasu mam wrażenie ze oni maja tyle kasy ze nic im sie juz nie chce. Byle potruchtać na treningu a potem wsiąść w swoje Ferrari i wracać do willi i żony modelki. Co tam kolejna kompromitacja i to x2 z Cadiz.
„Mogę wybaczyć wam każdy błąd, ale nie wybaczę wam, jeśli nie oddacie swojego serca i duszy Barcelonie”.
Pep i Lapcio prosze wracajcie...
1
Skoro od Romy to tylko wasza wina to zabierać manatki i koniec z kontraktami po dziesiątki milionów.
Dac szanse wychowankom moze oni będą gryzli trawe od 1 minuty.
Z ta kadra trofeow i tak nie bedzie wiec lepiej ogrywać młodych a moze ktorys odpali albo jakies pokolenie odpali
0
Hahahahahahaha koniec tego cyrku jpdl !
2
Jezu on sie urodził na spalonym...
1
Ku**a Pedri chłopie ! Masz na lewej czemu tego ku**a nie uderzasz na 16-nastce tylko oddajesz do tylu
0
Był głupi i głupszy a my mamy słaby schodzi i słabszy wchodzi...
0
@Gregsky10 jeździec bez głowy to było o Puigu i wlasnie pan komentator podsumował swoj poziom wiedzy
1
Dno i 3 metry mułu. Na to sie patrzyc nie da. Stojanow, zero ruchu. Dembele porusza sie przed 16-nastka tam gdzie powinien byc Franek a Franek bywa w miejscu gdzie powinien byc Dembele i powinien sie urywać do prostopadłych piłek.
Jak było 0-0 to potrafili w kilkadziesiąt minut stworzyć tyle okazji ze az 8 roznych było a teraz juz dostali karnego to stojanow i juz nie trzeba naciskać
Takim zaangażowaniem nie wyrwiemy ligi...
Pisze chyba pierwszy raz od PSG i nadal brak mi słów no dramat
0
Gattuso poleci ?
0
Nie moge na nich patrzeć nawet... czekam który pierwszy wyjdzie i znow będzie pieprzył ze zawiedli... Alba, Pique czy moze Busi wyjdzie ?
1
Chociaz Riki ładna piłeczkę posłał do Braita...
1
Koniec, nie ma nas w światowym futbolu.
0
Czekam jeszcze na Rafinhie i jego 4 gola w 90+ ;)
0
Grizz nawet jak go bramkarz do pustej chce nabić to nie trafia ;)