SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No i zaraz dostają karnego
0
Buhaha Mbappe tez trzymał za szyje
0
@ptrx co robi Dembele ?
0
Ja pier... juz spokojnie mogło byc odrobione...
0
Juz spokojnie 4 mogła byc... jpdl
1
Moje serce nie wytrzyma tego... juz powinny byc 2 gole...
0
Zejdź mi z oczu Dembele...
0
Juz powinno byc 2-0...
1
Zobaczymy na ile im sił wystarczy. Ale za taka kase jaka zarabiają to w kazdym meczu powinien byc taki zap****l
17
Z Dembele nic nie będzie. To juz powinno trzepotać w okienku...
Tak jak z Liverpoolem i jak w 1 meczu z PSG na 2-0...
0
Wszystko fajnie wyglada tylko ze gra toczy sie do 1 naszego błędu
Dembele...
0
Kurzawa to juz w 1 meczu powinien miec czerwo
Siadać na nich bo sa troche podenerwowani
4
I druga akcja w łeb bo Alba zamiast od razu do Griza to czeka zeby szukac Messiego
1
Juz pierwsza sytuacje zwolnili i zepsuli :/
2
I znów to czuje... z jednej strony ekscytacja Liga Mistrzów a z drugiej strach przed kolejnym euro-wpier****m.
Ciężko jest byc kibicem Barcy ostatnio :/
0
@bixmix masz moze linka ?
1
@BARCA1899Messi pozwalniają jeszcze paru pracownikow we Fiacie to maszyna odpali ;)
2
Ale jak to... Cristiano nie zostanie bohaterem ?
0
Hej Porto gol !
0
@Esteban_ czas z Ivanem zrobił swoje...
2
Jpdl.... Dlaczego musieli strzelić na to cholerne 2-2...
0
Rakitic taki niby crack i bóstwo według niektórych i kolejny mecz na ławie ?
0
@BarcaInfo szkoła barto jak sie patrzy
4
@PrinceDamon gość jest bez wstydu i honoru
2
Odnośnie wyborów. Gaspart chociaz raz coś mądrze powiedzieć. Mam nadzieje, że pomimo podziałów to na koniec i tak wygra Barca. Oby wszyscy połączyli siły zeby odbudować Barce a pan Font nie obrazi sie gdy przegra wybory i schowa do jaskini tylko będzie pomocna dłonią dla Laporty.
I niech nowy prezydent zrobił wszystko zeby ukarać barto i jego popleczników za te wszystkie machlojki i kompromitacje.
0
@Szicek10 strasznie boje sie ze w ostatecznym rozrachunku moze braknąć tych pkt z frajerstwa z Cadiz
4
Jest dobrze ! Wybory, bezpośredni rywale remisują !
Mam nadzieje ze nawet jak odpadniemy z LM to chociaz do końca sezonu będą walczyć i pokażą troche charakteru. I z frajerskiego sezonu wyjdziemy jakos z twarzą
0
Pytanie odnośnie socios. Czy mi sie wydaje czy ich liczba ubyła ? Wydawało mi sie ze ostatnim razem było wiecej niz 110 tys uprawnionych
0
Chyba nie złamana bo rusza nia w miare żwawo
0
I co bez karnego ? Inni sie potrafią przewrócić przez wiatr i dostają karnego a u nas co, musza połamać Messiego zeby dostać faul?
Moriba ! Dziku !!!