1

No i zaraz dostają karnego

0

Buhaha Mbappe tez trzymał za szyje

0

@ptrx co robi Dembele ?

0

Ja pier... juz spokojnie mogło byc odrobione...

0

Juz spokojnie 4 mogła byc... jpdl

1

Moje serce nie wytrzyma tego... juz powinny byc 2 gole...

0

Zejdź mi z oczu Dembele...

0

Juz powinno byc 2-0...

1

Zobaczymy na ile im sił wystarczy. Ale za taka kase jaka zarabiają to w kazdym meczu powinien byc taki zap****l

17

Z Dembele nic nie będzie. To juz powinno trzepotać w okienku...
Tak jak z Liverpoolem i jak w 1 meczu z PSG na 2-0...

0

Wszystko fajnie wyglada tylko ze gra toczy sie do 1 naszego błędu

Dembele...

0

Kurzawa to juz w 1 meczu powinien miec czerwo

Siadać na nich bo sa troche podenerwowani

4

I druga akcja w łeb bo Alba zamiast od razu do Griza to czeka zeby szukac Messiego

1

Juz pierwsza sytuacje zwolnili i zepsuli :/

2

I znów to czuje... z jednej strony ekscytacja Liga Mistrzów a z drugiej strach przed kolejnym euro-wpier****m.
Ciężko jest byc kibicem Barcy ostatnio :/

0

@bixmix masz moze linka ?

1

@BARCA1899Messi pozwalniają jeszcze paru pracownikow we Fiacie to maszyna odpali ;)

2

Ale jak to... Cristiano nie zostanie bohaterem ?

0

Hej Porto gol !

0

@Esteban_ czas z Ivanem zrobił swoje...

2

Jpdl.... Dlaczego musieli strzelić na to cholerne 2-2...

0

Rakitic taki niby crack i bóstwo według niektórych i kolejny mecz na ławie ?

0

@BarcaInfo szkoła barto jak sie patrzy

4

@PrinceDamon gość jest bez wstydu i honoru

2

Odnośnie wyborów. Gaspart chociaz raz coś mądrze powiedzieć. Mam nadzieje, że pomimo podziałów to na koniec i tak wygra Barca. Oby wszyscy połączyli siły zeby odbudować Barce a pan Font nie obrazi sie gdy przegra wybory i schowa do jaskini tylko będzie pomocna dłonią dla Laporty.
I niech nowy prezydent zrobił wszystko zeby ukarać barto i jego popleczników za te wszystkie machlojki i kompromitacje.

0

@Szicek10 strasznie boje sie ze w ostatecznym rozrachunku moze braknąć tych pkt z frajerstwa z Cadiz

4

Jest dobrze ! Wybory, bezpośredni rywale remisują !
Mam nadzieje ze nawet jak odpadniemy z LM to chociaz do końca sezonu będą walczyć i pokażą troche charakteru. I z frajerskiego sezonu wyjdziemy jakos z twarzą

0

Pytanie odnośnie socios. Czy mi sie wydaje czy ich liczba ubyła ? Wydawało mi sie ze ostatnim razem było wiecej niz 110 tys uprawnionych

0

Chyba nie złamana bo rusza nia w miare żwawo

0

I co bez karnego ? Inni sie potrafią przewrócić przez wiatr i dostają karnego a u nas co, musza połamać Messiego zeby dostać faul?

Moriba ! Dziku !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?