SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tales_Omletu nie moga popracować nad nim troche w kwesti fizycznej ?
1
Rozwalcie ich za te wszystkie męczarnie tutaj !
1
Piękny Destinho ! Obyś sie odblokował psychicznie juz na 100% !
0
Ładna wrzutka Desta a Dembele co robi ? Tam komus leciało na woleja a Dembele podbija głowa nie wiem do kogo...
9
Przeciez to jest żółta za low kicka...
2
Pięknie Destinho należało sie mu od jakiegos czasu !
Dawaj pokazuj chłopie wiecej bo jak na razie na moje oko i to co ogladalem w Ajaxie to takie 50% możliwości
0
@lukasz9197 Wszystko fajnie ale znow wyjdzie na Anfield i narobi w gacie...
0
Leo czemu nie z pierwszej przed kozłem.
A Dembele dwa razy nie trafia do bramki metr od niej
1
Chwile temu Messiemu wychodził prawa Dest a ten w drybling i coz ze siatkę mu założył jak stracił piłkę...
1
Jak on tego nie strzelił ? Juz myslalem ze pośle obok słupka a on wprost w Marca
Jezu znowu wracają flashbacki z wylewów w obronie...
0
@amanter ale ja nie pisze o strzałach z dystansu tylko jak sie przedziera w polu karnym rywala
0
Nie wiem czemu ale mam wrażenie ze od dluzszego czasu Leo zwleka ze strzałem.
Ogladalem wiele starszych meczów i tam po prostu gdy tylko pojawiło sie okienko to odpalał rakietę
2
Dembele nie wie co sie dzieje. Biegnie bo biegnie ale coz z tego jak tak ze nic to nie daje
0
RSSS tez momentami 5 w linii obrony...
Dobrze ze sędzia nie boi sie kartkować
1
@Firestone przy kontrze nie ma nikogo do gry z przodu
Zreszta gość i tak nie ma dryblingu wiec niech jednak chociaz pomaga bronić...
1
Grizz na dupie w polu karnym... a on czasem goli nie miał zdobywać ?
1
Sociedad groźne z przodu... oyarzabal, isaak i portu... a u nas nie ma Araujo tylko Lenglet i Mingueza
0
@Coutinho007 ale pierwsze pol sezonu grał zamiennie z Iniesta i to banglało
0
@Coutinho007 przyszedł przeciez Cou do nas ale jakos to nie zagrało :/ chociaz ja wciaz mam nadzieje ze przy kims innym niz Valverde i Setien rozkwitnie jak tylko przestaną go meczyc kontuzje
3
City to potwór. Nienawidzę szejków ale życzę Pepowi trofeum.
I niech Dembele i Grizz obejrzą jak konczy setki pomocnik...
0
Tak patrze jak Ruben Dias radzi sobie nawet pomimo gorszej pozycji a potem przypominam sobie te wszystkie razy kiedy ośmieszany jest Lenglet albo jak sie sam ośmiesza... przepaść jak niebo i ziemia
3
Co Ilkay ma sezon !
0
@Fabik o kurde myslalem ze będzie jeszcze jedno losowanie...
No to znow im zrobili autostradę do finału
0
To co Real w następnej fazie lanie od City czy Bayernu ? Czy moze jednak Liverpool da radę ?
0
Dzięki Rangers...
2
Orsic show jak w Fifa 20 ;)
10
@Grubson06 i swietnie, skrzydłowy, napastnik i spo w jednym
A na drugim skrzydełku Fati powracający po kontuzji
Teraz pozbyć sie Griza i Dembele i jazda po Haalanda zadnych Aguerow
0
Który to tam mądry w studiu chce Real z Porto ?
2
@Pietraszko tak tylko pisze, wolałbym zeby to Real odpadł a Atletico grało dalej
0
Szkoda ze to Real nie grał z Chelsea...