0

@Tales_Omletu nie moga popracować nad nim troche w kwesti fizycznej ?

1

Rozwalcie ich za te wszystkie męczarnie tutaj !

1

Piękny Destinho ! Obyś sie odblokował psychicznie juz na 100% !

0

Ładna wrzutka Desta a Dembele co robi ? Tam komus leciało na woleja a Dembele podbija głowa nie wiem do kogo...

9

Przeciez to jest żółta za low kicka...

2

Pięknie Destinho należało sie mu od jakiegos czasu !
Dawaj pokazuj chłopie wiecej bo jak na razie na moje oko i to co ogladalem w Ajaxie to takie 50% możliwości

0

@lukasz9197 Wszystko fajnie ale znow wyjdzie na Anfield i narobi w gacie...

0

Leo czemu nie z pierwszej przed kozłem.
A Dembele dwa razy nie trafia do bramki metr od niej

1

Chwile temu Messiemu wychodził prawa Dest a ten w drybling i coz ze siatkę mu założył jak stracił piłkę...

1

Jak on tego nie strzelił ? Juz myslalem ze pośle obok słupka a on wprost w Marca

Jezu znowu wracają flashbacki z wylewów w obronie...

0

@amanter ale ja nie pisze o strzałach z dystansu tylko jak sie przedziera w polu karnym rywala

0

Nie wiem czemu ale mam wrażenie ze od dluzszego czasu Leo zwleka ze strzałem.
Ogladalem wiele starszych meczów i tam po prostu gdy tylko pojawiło sie okienko to odpalał rakietę

2

Dembele nie wie co sie dzieje. Biegnie bo biegnie ale coz z tego jak tak ze nic to nie daje

0

RSSS tez momentami 5 w linii obrony...
Dobrze ze sędzia nie boi sie kartkować

1

@Firestone przy kontrze nie ma nikogo do gry z przodu
Zreszta gość i tak nie ma dryblingu wiec niech jednak chociaz pomaga bronić...

1

Grizz na dupie w polu karnym... a on czasem goli nie miał zdobywać ?

1

Sociedad groźne z przodu... oyarzabal, isaak i portu... a u nas nie ma Araujo tylko Lenglet i Mingueza

0

@Coutinho007 ale pierwsze pol sezonu grał zamiennie z Iniesta i to banglało

0

@Coutinho007 przyszedł przeciez Cou do nas ale jakos to nie zagrało :/ chociaz ja wciaz mam nadzieje ze przy kims innym niz Valverde i Setien rozkwitnie jak tylko przestaną go meczyc kontuzje

3

City to potwór. Nienawidzę szejków ale życzę Pepowi trofeum.
I niech Dembele i Grizz obejrzą jak konczy setki pomocnik...

0

Tak patrze jak Ruben Dias radzi sobie nawet pomimo gorszej pozycji a potem przypominam sobie te wszystkie razy kiedy ośmieszany jest Lenglet albo jak sie sam ośmiesza... przepaść jak niebo i ziemia

3

Co Ilkay ma sezon !

0

@Fabik o kurde myslalem ze będzie jeszcze jedno losowanie...
No to znow im zrobili autostradę do finału

0

To co Real w następnej fazie lanie od City czy Bayernu ? Czy moze jednak Liverpool da radę ?

0

Dzięki Rangers...

2

Orsic show jak w Fifa 20 ;)

10

@Grubson06 i swietnie, skrzydłowy, napastnik i spo w jednym
A na drugim skrzydełku Fati powracający po kontuzji
Teraz pozbyć sie Griza i Dembele i jazda po Haalanda zadnych Aguerow

0

Który to tam mądry w studiu chce Real z Porto ?

2

@Pietraszko tak tylko pisze, wolałbym zeby to Real odpadł a Atletico grało dalej

0

Szkoda ze to Real nie grał z Chelsea...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?