SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vini puszcza szczura i juz został tylko mecz City ;)
4
City wygrana lub remis i w meczu Realu chociaz jeden gol i 500 wpada ;) jazda
0
@Mario96w z Atalanta juz im w 15’ pomagali ;)
0
Pomogli juz cos Realowi czy jeszcze nie ? Bo dopiero wracam do domu...
8
A o karnym na Descie i czerwonej za uderzenie Grizza łokciem to juz pan trener nie przytoczy ?
0
Zwracam honor ale to i tak farfocel, cudem weszło
Znow prawie spieprzyl ważna piłkę
0
Dembele podsumował swoje IQ
1
Trincao miał piłkę meczowa jpdl !!!
0
@messi564 chłopie co ty Griza do Messiego porównujesz...
0
Wszystko fajnie ale to było wiadome ze go zaraz wytną a tam miał Messiego i Nazario do gry !! Czemu on nie mysli ?
0
O cały mecz za pozno z ta czerwona
3
Jak widziałem to zagranie pięta Nazario to juz miałem flashbacki
0
Dembele i Grizz to sie nadają ale do kosza.
Jeden za te anemiczne strzały łatwe dla bramkarza a drugi za nieumiejętność dobicia do pustej bramki...
0
Czemu Dembele nie puszcza teraz Desta który moglby sprobowac cos wyłożyć tylko kombinuje jak nic z tych jego przekladanek
0
Pedri nie moze zapieprzyc pod poprzeczkę ?
5
Przeciwnik lepsze ataki niz my a to u nas gość za 120 a drugi za 140 mln...
0
@LuisSalvano oby !
0
Jaja gość sie juz rzucał zanim jeszcze poczuł ręce Minguezy
1
Jpdl komedia ! Przeciez nagranie z tego meczu to powinni do FIFA wyslac...
0
Ja pieprze przeciez to jest kabaret.
Najpierw brak żółtej dla gościa i brak możliwego wolnego, potem brak czerwa dla gościa gdzie Lenglet za to samo wylatuje az milo a teraz kolejny chamski faul i kolejny brak kartki.
Jpdl !
3
Lenglet za takie cos czerwone dostaje. Co to k***a ma byc ????
1
Z kim ma grać Leo ? Dembele stoi, Grizz schowany z tylu a Messi otoczony 4 ehhh
0
We Francji z takiej pozycji gola zdobył Grizz ehh
1
Gdzie gość trafił w piłkę ? Faul jak k***a byk na Messim ! Jpdl !
5
Ale Rudy ślinę puscil przed kamera XD
1
Rudy ryzykuje strasznie. Z tak osłabionym rywalem drugi garnitur sobie powinien poradzic.
Mam nadzieje ze w 1 połowie szybko sobie zrobimy wynik i Leo oraz Frenkie szybko zejdą
0
@adambądkowski93 Wielka szkoda, ze nie wygrał tej jednej ZP. Wielki piłkarz i wielki człowiek.
Mysle, ze z asyst Andres cieszył sie bardziej niz z goli ;) A to przepraszanie to powinno byc w krwi każdego pomocnika bo to oznacza dążenie do perfekcji.
Ja jak grywałem na pomocy i nie wyszło mi jakies podanie to tez przepraszałem kolege do którego adresowalem zagranie bo chciałem zeby zawsze wszystko było idealnie. A jak po następnym podaniu kolega strzelał gola to cieszylem sie z takiej asysty jakbym sam zdobywał gola ;)
0
@BarcaInfo i takich dziennikarzy potrzeba ;)
0
@BulaKG made my day XD
3
I lecimy !
„¡Y Sevilla, Sevilla, Sevilla!,
aquí estamos contigo, Sevilla,
compartiendo la gloria en tu escudo,
orgullo del fútbol de nuestra ciudad…”