SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Piorun idz sie wykap porządnie
2
Uf chociaz remis
Znow jesteśmy zależni od siebie ! Ile tych finałów ? 8 ?
10
Nyom kładź sie na tym boisku !
1
@MaTt_BarcaFan ja tez zartuje ;) włączasz na swoją odpowiedzialność
0
Jak chyba kazdy z nas ;)
0
@MaTt_BarcaFan po hooya ? Śledź na livescore
3
Tak jest Nyom odpalaj swoje cyrki
Dzisiaj mozesz a nawet musisz !
2
To co Real dostanie 5-6 min bo szukaja wyniku ? Co nie ?
2
Ja was prosze jak nie oglądaliście do tej pory Realu to juz k**** nie włączajcie...
Sprawdźcie tylko na livescore i tyle... niech chociaz remis będzie
0
A w Napoli Manolas znowu gotuje sie ;) dobrze ze go nie kupili ;)
Hakimi nic mu takiego nie zrobił a ten jak wściekły startuje
I 1-1 :/
1
75’+ czyli zaczyna sie Zizou time i podkład bitowy Piotra Rubika
0
@danio1899 to lepiej zebym sie na jego temat nie wypowiedział
1
@Sulimo ten co załatwił Fatiego czy mi sie wydaje ?
2
Nyom podsumował swoją boiskowa inteligencje
Ale to zmascil
0
Alena, Cucu zróbcie cos dla Barcy...
0
Tocopillano wszedł ratować Inter ;)
2
Strzelają jakby kolacji nie jedli...
Z nami jakby wpadł tak w pole karne to by rozerwał siatkę w okienku...
1
@Djzordon nie oszukujmy sie, Getafe Real C sie wypnie i będą zbierac siły zeby nam urwac punkty
Tak jest zawsze
2
@Chaoss fart zrobił swoje ;)
7
Max, Max, Max super Max !
Szkoda, ze Sharletto bez podium :(
A było juz tak pięknie Max, Charles i Lando
2
@xPatro Farciarz Gilmore jak zwykle ;) żwir, banda i wymiana skrzydła ale VB pomogl kraksa ;)
0
Eh i Sharletto będzie bez podium :/
3
Cholerny farciarz Gilmore będzie na podium...
1
Hamilton jak zwykle farciarz Gilmore bo będzie ciagle w grze to samo Perez.
A tak sie cieszylem juz z trójki Max, Charles i Lando
3
Max, Sharletto i Lando ! Niech to dowioza... a jednak czerwona flaga ehhh
0
Hamilton hahah a potem Bottas i Russell walczący o punkt ale jaja
0
@bartekvisca nie jednak teraz przy zmianie
2
@bartekvisca Mamy Fatiego i nie zapominajmy ze La Liga jest lepsza niz L1
0
Vettel Stop/Go w ciagu 3 okrążeń a Perez dopiero jak będzie zjeżdżał po opony ?
1
Jak Sharletto nic nie zwali to przy karze Pereza ma szanse na 3 miejsce