1

@Piorun idz sie wykap porządnie

2

Uf chociaz remis
Znow jesteśmy zależni od siebie ! Ile tych finałów ? 8 ?

10

Nyom kładź sie na tym boisku !

1

@MaTt_BarcaFan ja tez zartuje ;) włączasz na swoją odpowiedzialność

0

Jak chyba kazdy z nas ;)

0

@MaTt_BarcaFan po hooya ? Śledź na livescore

3

Tak jest Nyom odpalaj swoje cyrki
Dzisiaj mozesz a nawet musisz !

2

To co Real dostanie 5-6 min bo szukaja wyniku ? Co nie ?

2

Ja was prosze jak nie oglądaliście do tej pory Realu to juz k**** nie włączajcie...
Sprawdźcie tylko na livescore i tyle... niech chociaz remis będzie

0

A w Napoli Manolas znowu gotuje sie ;) dobrze ze go nie kupili ;)
Hakimi nic mu takiego nie zrobił a ten jak wściekły startuje

I 1-1 :/

1

75’+ czyli zaczyna sie Zizou time i podkład bitowy Piotra Rubika

0

@danio1899 to lepiej zebym sie na jego temat nie wypowiedział

1

@Sulimo ten co załatwił Fatiego czy mi sie wydaje ?

2

Nyom podsumował swoją boiskowa inteligencje
Ale to zmascil

0

Alena, Cucu zróbcie cos dla Barcy...

0

Tocopillano wszedł ratować Inter ;)

2

Strzelają jakby kolacji nie jedli...
Z nami jakby wpadł tak w pole karne to by rozerwał siatkę w okienku...

1

@Djzordon nie oszukujmy sie, Getafe Real C sie wypnie i będą zbierac siły zeby nam urwac punkty
Tak jest zawsze

2

@Chaoss fart zrobił swoje ;)

7

Max, Max, Max super Max !
Szkoda, ze Sharletto bez podium :(
A było juz tak pięknie Max, Charles i Lando

2

@xPatro Farciarz Gilmore jak zwykle ;) żwir, banda i wymiana skrzydła ale VB pomogl kraksa ;)

0

Eh i Sharletto będzie bez podium :/

3

Cholerny farciarz Gilmore będzie na podium...

1

Hamilton jak zwykle farciarz Gilmore bo będzie ciagle w grze to samo Perez.
A tak sie cieszylem juz z trójki Max, Charles i Lando

3

Max, Sharletto i Lando ! Niech to dowioza... a jednak czerwona flaga ehhh

0

Hamilton hahah a potem Bottas i Russell walczący o punkt ale jaja

0

@bartekvisca nie jednak teraz przy zmianie

2

@bartekvisca Mamy Fatiego i nie zapominajmy ze La Liga jest lepsza niz L1

0

Vettel Stop/Go w ciagu 3 okrążeń a Perez dopiero jak będzie zjeżdżał po opony ?

1

Jak Sharletto nic nie zwali to przy karze Pereza ma szanse na 3 miejsce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?