1

Ale będzie obrona Częstochowy ;) obyśmy umieli skruszyć ten mur najlepiej duza ilością goli

7

@Maker0 przynajmniej nie jest na tyle głupi by przy mikrofonie straszyć ze na ulicy by kogos zabił ;)

5

Neymar - Welcome back to Barcelona 2021 / Joga Bonito / „Sorry Dolores” ;)

0

Co Walker ma odejście, w gorszej pozycji niz obrońca PSG a objechał go jak chciał po tej zbitej wrzutce

0

Foden przysepil a mogl wyłożyć koledze pustaka

0

Co sędziego tez zabije na ulicy ?

0

@Dzemix111 zatrzymajcie ta karuzele śmiechu ;)

0

Jazda City !!!
A wczoraj sędzia bal sie wywalić Militao ;)
Mam nadzieje ze Gundo cały bo to byłaby mega strata

0

Jaki farcik ze sie tam rozstąpili

14

Ja tego nie pojmuje ze jakies Paredesy, Bakkery, Florenzi’e i inne Kimpemby walczą o finał LM a my majac Messiego musimy sie tak kompromitować rok w rok :/

2

A mnie czasami przykro, ze nie potrafimy czesciej strzelić po rogu albo nieraz szybciej skontrować. Czesto brakuje nam tego rzemiosła piłkarskiego, które w ciężkich momentach moze przynieść jakiegos gola.
Barca trypletu Enrique była chyba kompletna...

0

Ney ich tam wozi. Az sie dziwie ze po wymianie z Marco nie uderzał dokręcał na długi bo az sie prosiło

1

Bernardo co dziuruje.
Grizz minal kogos dryblingiem w jakimkolwiek meczu Barcy ?

3

„Sędziowanie Makkeliego bez zarzutu” bo przed golem Benzemy faul, Militao mogl smialo wyłapać pomarańcz po sankach na Wernerze juz na poczatku meczu a C***ajal moze sobie odpychać rywala w polu karnym bez konsekwencji ;)

1

Całe szczescie nie tylko my mamy wpadki transferowe ;) Werner i Kai to placki ;)

4

Hazard nie radzi sobie w ten deszczowy wieczór w Madrycie ;)

0

Kartek dla Realu nie ma ?

0

Dawac Chelsea wcisnąć cos chociaz i tak w rewanżu tez będziecie musieli dac wszystko z siebie

0

Co w tym Madrycie tak leje ? Kolejny mecz na tym orliku i kolejny raz ulewa

0

Piękny Toni jest piękny ;) poczuł tylko reke na ramieniu i padolino, doświadczenie :)

4

Chelsea siadła :/ nic z tego nie będzie
Jezeli to prawda ze w 1 mogli spokojnie 0-2/3 to dramat :/

2

Wracam na 2 polowe.
Kolega mi streścił, ze Chelsea mogła smialo 0-2 prowadzic tylko Werner to kasztan a Real jak zwykle gol z pupy i utrzymują sie przy zyciu.
I ze Militao mogło juz nie byc na boisku tylko sędzia sie kartek boi pokazac

1

Piękne niebieskie niebo nad stadionem. Oby niebiesko było rowniez jak wroce na druga polowe ;)

0

@4drian0 piłka nozna - specjalne i zagranie zakład specjalny

0

@pres po co wy o tym cały czas pieprzycie ? Podpisze to podpisze a jak skonczy sie sezon i dalej nic nie będzie wiadome to wtedy będzie mozna spekulować
Dajcie juz spokoj serio

1

@4drian0 K. Benzema odda celny strzał + będzie wiecej niz 7,5 rożnego i mniej niz 3,5 gola
2.15 na fortunie i trzeba stawiac dom ;)

3

To co Thiago Silva znowu narobi w zbroje przed meczem ?
Chelsea jak was nie lubie tak życzę wam żebyście ich wyeliminowali !
Ja niestety mecz dopiero od drugiej połowy zobaczę :/

15

Jak nigdy, dzięki Bilbao ;)

W Hiszpanii i Francji piękna walka do końca ;)

1

Wyłączam ten mecz bo szkoda moich nerwów. Sprawdze wynik pozniej.
Mam nadzieje, ze Bilbao wytrzyma

0

@Janas11224 jak zdarzysz złapać bilety w 15 min ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?