SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale będzie obrona Częstochowy ;) obyśmy umieli skruszyć ten mur najlepiej duza ilością goli
7
@Maker0 przynajmniej nie jest na tyle głupi by przy mikrofonie straszyć ze na ulicy by kogos zabił ;)
5
Neymar - Welcome back to Barcelona 2021 / Joga Bonito / „Sorry Dolores” ;)
0
Co Walker ma odejście, w gorszej pozycji niz obrońca PSG a objechał go jak chciał po tej zbitej wrzutce
0
Foden przysepil a mogl wyłożyć koledze pustaka
0
Co sędziego tez zabije na ulicy ?
0
@Dzemix111 zatrzymajcie ta karuzele śmiechu ;)
0
Jazda City !!!
A wczoraj sędzia bal sie wywalić Militao ;)
Mam nadzieje ze Gundo cały bo to byłaby mega strata
0
Jaki farcik ze sie tam rozstąpili
14
Ja tego nie pojmuje ze jakies Paredesy, Bakkery, Florenzi’e i inne Kimpemby walczą o finał LM a my majac Messiego musimy sie tak kompromitować rok w rok :/
2
A mnie czasami przykro, ze nie potrafimy czesciej strzelić po rogu albo nieraz szybciej skontrować. Czesto brakuje nam tego rzemiosła piłkarskiego, które w ciężkich momentach moze przynieść jakiegos gola.
Barca trypletu Enrique była chyba kompletna...
0
Ney ich tam wozi. Az sie dziwie ze po wymianie z Marco nie uderzał dokręcał na długi bo az sie prosiło
1
Bernardo co dziuruje.
Grizz minal kogos dryblingiem w jakimkolwiek meczu Barcy ?
3
„Sędziowanie Makkeliego bez zarzutu” bo przed golem Benzemy faul, Militao mogl smialo wyłapać pomarańcz po sankach na Wernerze juz na poczatku meczu a C***ajal moze sobie odpychać rywala w polu karnym bez konsekwencji ;)
1
Całe szczescie nie tylko my mamy wpadki transferowe ;) Werner i Kai to placki ;)
4
Hazard nie radzi sobie w ten deszczowy wieczór w Madrycie ;)
0
Kartek dla Realu nie ma ?
0
Dawac Chelsea wcisnąć cos chociaz i tak w rewanżu tez będziecie musieli dac wszystko z siebie
0
Co w tym Madrycie tak leje ? Kolejny mecz na tym orliku i kolejny raz ulewa
0
Piękny Toni jest piękny ;) poczuł tylko reke na ramieniu i padolino, doświadczenie :)
4
Chelsea siadła :/ nic z tego nie będzie
Jezeli to prawda ze w 1 mogli spokojnie 0-2/3 to dramat :/
2
Wracam na 2 polowe.
Kolega mi streścił, ze Chelsea mogła smialo 0-2 prowadzic tylko Werner to kasztan a Real jak zwykle gol z pupy i utrzymują sie przy zyciu.
I ze Militao mogło juz nie byc na boisku tylko sędzia sie kartek boi pokazac
1
Piękne niebieskie niebo nad stadionem. Oby niebiesko było rowniez jak wroce na druga polowe ;)
0
@4drian0 piłka nozna - specjalne i zagranie zakład specjalny
0
@pres po co wy o tym cały czas pieprzycie ? Podpisze to podpisze a jak skonczy sie sezon i dalej nic nie będzie wiadome to wtedy będzie mozna spekulować
Dajcie juz spokoj serio
1
@4drian0 K. Benzema odda celny strzał + będzie wiecej niz 7,5 rożnego i mniej niz 3,5 gola
2.15 na fortunie i trzeba stawiac dom ;)
3
To co Thiago Silva znowu narobi w zbroje przed meczem ?
Chelsea jak was nie lubie tak życzę wam żebyście ich wyeliminowali !
Ja niestety mecz dopiero od drugiej połowy zobaczę :/
15
Jak nigdy, dzięki Bilbao ;)
W Hiszpanii i Francji piękna walka do końca ;)
1
Wyłączam ten mecz bo szkoda moich nerwów. Sprawdze wynik pozniej.
Mam nadzieje, ze Bilbao wytrzyma
0
@Janas11224 jak zdarzysz złapać bilety w 15 min ;)