8

Czuje sie jakby mi ktos dał w pysk... znow sie nabrałem na to, ze maja chęci
Wyfrajerzylismy sie jak zwykle

2

Impotencja w ataku (2 dobre okazje Grizza na wprost bramki), krycie na radar (Pique przy 2 bramce) i indywidualne bledy (Mingueza) i cały obraz Barcy...

0

Pedri poda cos raz do przodu czy wszystko do De Jonga ?

0

Niech chociaz raz Dembele sie do czegos przyda i wywali sie w polu karnym...

1

Brawo Koeman
Dest na ławce, Araujo na ławce

4

Prosze Leo daj tego wolnego teraz...

3

Nie moge patrzeć juz na Roberto...

0

Ehh jedna wykorzystana okazja Grizza i by to wygladalo inaczej...

3

Wpuszczaj tego Desta i dawaj Araujo !

0

Brawo ;) Gratulacje

15

Daj juz tego Desta, po co marnować takie pasy Busiego

1

Franek co rośnie. W Ajaxie defensywny pomocnik czesto wchodzący w linie obrony a teraz raz po raz szturmuje pole karne rywala

0

@FCB24 mam takie samo zdanie
Roberto to pamietam z 2 asyst z Realem do Suareza bodaj w 2016 i a gola z PSG a od tego czasu rzadki jak cholera

0

@Firestone jednak to nie Grizz konczyl z ostrego kata
A Grizz miał 2 sytuacje nawprost bramki i nie ma jeszcze gola

0

No i Busi ma wolnego Moribe to gra do Leo otoczonego 3 rywalami na stratę

2

@NoziX1 dzięki Messiemu mamy na razie 3 pkt

2

No i 2 sytuacja Grizza zmarnowana

0

Ta tabela live to cos niesamowitego ;) 4 pkt różnicy między 4 zespołami
W tym sezonie sie moze wydarzyć wszystko

0

Pasowałaby ta 2 do przerwy... obyśmy wyszli na druga rowniez z powerem a nie jak ostatnio

0

Busi wszystko fajnie tylko ze nie widzi nikogo poza Leo...

1

Jak to nie weszło ? Juz krzyczałem ze siedzi ! Ehh
Ale wiecie ze taki Leo z 2012 to z zamkniętymi oczami by przedziurkował tego bramkarza

1

Piękna akcja Roberto szkoda ze do nikogo

3

Infantino zapomniał kartek ? W drugiej będzie rzeź jak nie utemperuje bydła

21

Prosze daj Desta na druga. Przeciez on tam kocioł zrobi z Frankiem i Messim na swojej stronie

0

Umtiti cień piłkarza. Przykro sie na to patrzy. Był moim ulubionym stoperem.
Cos ty chłopie ze soba zrobił...
Było isc na operacje a potem probowac wrócić na szczyt.

4

Jezus Maria Grizz przedryblował rywala ! Chyba pierwszy raz widze to w Barcy
Trzeba zapisać

3

Roberto jest rzadki juz od 3 lat

1

Mingueza chciał zagrać piękny kryminał
A zaczelo sie od Pique... jak bramkarz wychodzi i krzyczy moja to zawsze jest jego

No i Griz zaczyna koncert zmarnowanych okazji

0

Wkurza mnie jak Busi widzi tylko Leo... po co ruszyc akcje do przodu jak trzeba zatrzymać...

2

Moribka moze byc kiedys bardzo dobry ;) ma ten luz ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?