SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Czuje sie jakby mi ktos dał w pysk... znow sie nabrałem na to, ze maja chęci
Wyfrajerzylismy sie jak zwykle
2
Impotencja w ataku (2 dobre okazje Grizza na wprost bramki), krycie na radar (Pique przy 2 bramce) i indywidualne bledy (Mingueza) i cały obraz Barcy...
0
Pedri poda cos raz do przodu czy wszystko do De Jonga ?
0
Niech chociaz raz Dembele sie do czegos przyda i wywali sie w polu karnym...
1
Brawo Koeman
Dest na ławce, Araujo na ławce
4
Prosze Leo daj tego wolnego teraz...
3
Nie moge patrzeć juz na Roberto...
0
Ehh jedna wykorzystana okazja Grizza i by to wygladalo inaczej...
3
Wpuszczaj tego Desta i dawaj Araujo !
0
Brawo ;) Gratulacje
15
Daj juz tego Desta, po co marnować takie pasy Busiego
1
Franek co rośnie. W Ajaxie defensywny pomocnik czesto wchodzący w linie obrony a teraz raz po raz szturmuje pole karne rywala
0
@FCB24 mam takie samo zdanie
Roberto to pamietam z 2 asyst z Realem do Suareza bodaj w 2016 i a gola z PSG a od tego czasu rzadki jak cholera
0
@Firestone jednak to nie Grizz konczyl z ostrego kata
A Grizz miał 2 sytuacje nawprost bramki i nie ma jeszcze gola
0
No i Busi ma wolnego Moribe to gra do Leo otoczonego 3 rywalami na stratę
2
@NoziX1 dzięki Messiemu mamy na razie 3 pkt
2
No i 2 sytuacja Grizza zmarnowana
0
Ta tabela live to cos niesamowitego ;) 4 pkt różnicy między 4 zespołami
W tym sezonie sie moze wydarzyć wszystko
0
Pasowałaby ta 2 do przerwy... obyśmy wyszli na druga rowniez z powerem a nie jak ostatnio
0
Busi wszystko fajnie tylko ze nie widzi nikogo poza Leo...
1
Jak to nie weszło ? Juz krzyczałem ze siedzi ! Ehh
Ale wiecie ze taki Leo z 2012 to z zamkniętymi oczami by przedziurkował tego bramkarza
1
Piękna akcja Roberto szkoda ze do nikogo
3
Infantino zapomniał kartek ? W drugiej będzie rzeź jak nie utemperuje bydła
21
Prosze daj Desta na druga. Przeciez on tam kocioł zrobi z Frankiem i Messim na swojej stronie
0
Umtiti cień piłkarza. Przykro sie na to patrzy. Był moim ulubionym stoperem.
Cos ty chłopie ze soba zrobił...
Było isc na operacje a potem probowac wrócić na szczyt.
4
Jezus Maria Grizz przedryblował rywala ! Chyba pierwszy raz widze to w Barcy
Trzeba zapisać
3
Roberto jest rzadki juz od 3 lat
1
Mingueza chciał zagrać piękny kryminał
A zaczelo sie od Pique... jak bramkarz wychodzi i krzyczy moja to zawsze jest jego
No i Griz zaczyna koncert zmarnowanych okazji
0
Wkurza mnie jak Busi widzi tylko Leo... po co ruszyc akcje do przodu jak trzeba zatrzymać...
2
Moribka moze byc kiedys bardzo dobry ;) ma ten luz ;)