SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chłopu załatwili wstrząs mózgu a Lahoz ani kartki ani faulu ;)
0
Gdzie znow zniknął Pedri ? Do najbliższego to nawet Mateusz Fernandesz potrafiłby zagrać ;)
0
Mingueze odcina tak samo jak swojego sobowtóra z Madrytu...
Niech jeszcze tak w polu karnym złapie gościa, no dramat
0
@FafitFCB opcja ignoruj i po sprawie, nikt Cie nie zmusza do czytania
1
Grają na 2 napastnikow, akcje rozgrywa Leo z boku a Grizz leci nie wiem gdzie i po co a z przodu nie ma nikogo :/ ten gość nie wie co ma grać w tym klubie
1
Jedna akcja i pol sety Atletico
1
Eh jakby tylko miał z kim grać Dest na stronie... byłaby miazga
Czemu Grizz mu nie odegrał cos kombinacyjnie
Musimy wrócić do 433 albo 4231 i miec skrzydłowych z krwi i kości
0
Stepel na Descie i bez kartki a da za jakies byle gowno
3
Jak mnie wkurzają te nasze rozne... nic zupełnie nie daja
Miec Araujo i Pique i w ogole z tego nie korzystac ehh
1
Do boju ! Kurde pokażcie ze wam zalezy...
Smiesznie będzie jak ktorys sobie pomyli i poda do Suareza
0
Uparł sie na tego Mingueze... jak mu znow spieprzy mecz to Koeman poleci, chociaz taki plus za te jego wybory. Całe szczescie ze Roberto mu sie nie zachciało jak w 1 meczu co zrobili cyrk z Pique
0
@JohnnyBarca nie dziwie sie ;) tyle kasy wpompowane a tu nawet kolejne pol miliarda byłoby mało zeby wygrać LM ;)
1
@amanter juz chyba nawet grał z kontuzja
0
Jak Roma jest juz teraz tak nudna to nawet nie chce myslec co będzie jak obejmie ich Mułek ;)
21
https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/1390053059254968323
Pewnie już było ale to nie może przejść bez echa...
0
I za wygranie LM i LE jest gwarantowane miejsce w LM ? A moga byc dwa angielskie zespoły na szczycie
To moze pomoc LFC w dostaniu sie do pucharów...
1
@amanter Stegen tez by bronił jakby strzelali wprost w niego, w co najmniej 3 sytuacjach było tylko pytanie do bramkarza gdzie chce dostać
16
Szkoda, ze im nie zapakowali z 6...
0
Jest ! Jest ! Jest ! Sevillo musisz !
0
@sebo939 Manita to mało
0
Żiru dawaj jakas przewrotkę
6
Niech Barca patrzy jak sie dowozi wynik
Nieraz nam sie nie udało dowieźć
2
Powinien wywalić Valverde w ogole nie zainteresowany piłka
3
Jest jest jest !!!!
2
Jesli Chelsea to dowiezie to chyba kibicuje im w finale. Co za praca zespołowa
3
Real nawet wrzucic nie moze
Tuchel pięknie ich odciął
4
Co za wymiennosc pozycji w Chelsea
Real probuje ich rozmontować i za kazdym razem pojawia sie ktos nastepny do asekuracji
1
Chelsea nie graj na czas tylko zamknij ten mecz żebyście nie żałowali
0
No ileż mozna przeklinać podczas meczu
Skale wywaliło
1
@Avernand Dembele identyczne marnował z PSG