SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Hosh poczekajmy jak zbadają przednie skrzydło Mercedesa ;)
0
@Encore ja mam nadzieje ze to Mazespin i to przed dublującym go Serkiem Hamiltonem ;)
2
Za chwile ktos lepiej sie otrze o ta bandę i będziecie miec swoje emocje ;)
1
@TridenteMSN Pau Torres
1
@BartqRKO z jakim sosem wariacie ? ;)
0
Ajaj jakby Perez wyskoczył na 3 miejsce to by były jaja
5
Hahahahah Mercedes, szkoda, ze to nie Serek Hamilton
0
@Nieznajomy w taki, ze nie ma miejsca na błąd i rozluźnienie
Robert słabym Renault sie tu bił o PP i podium
0
@mkord Driver Błyskawica by go z jedna ręka pokonał w takim aucie ;)
4
@kiper09 taki ze najmniejszy błąd moze cie wywalić z rywalizacji jak Leclerca
Wsiądź do dobrego symulatora i przejedz sie po tym torze to zrozumiesz ;)
2
@Rust_Cohle Chile ;)
1
@alianta2 przychodzi 9 i pol 9 to po co chcesz ściągać jeszcze jedna i jaka w ogole ? Na EH nas nie stac w tej chwili.
Moze za rok z ta klauzula ale będziemy miec pol Europy rywali.
Uzupełnić braki czyli 9, jakis sensowny skrzydłowy (moze Depay tez na skrzydełku by pokręcił) drugim oby był zdrowy Fati
A reszte pakować w obronę. Zespół buduje sie od tylu.
Na PO jeszcze dałbym szanse Destowi i Emersonowi bo sa młodzi niech sie rozwijają i rywalizują ale LO i SO na juz do zmiany
0
Dobra Max odjeżdżaj szybko bo za chwile czekają inne zajecia
1
@MesQueUnClub96 moze sobie odpalił zeszłoroczna edycje ;)
1
@Arkon wiele pisano o możliwej promocji i kwocie 15 mln
2
@Arkon tylko Gaya a jak nie to Grimaldo
0
I uj bombki strzelił :/ Sharletto moze nawet nie wystartować.
Miałem ogladac dla Leclerca pomimo ze sa inne zajecia a teraz chyba zobaczę tylko start i oby Max odjechał na poczatku bardzo szybko
8
Czemu kazdy musi byc lepszy niz Dembele. Nawet Coman ma wiecej w głowie...
Genialnie zastąpiliśmy Neymara...
1
No jak w jednym jedynym meczu Bayernu kibicuje Lewemu to nie strzela :/
7
Eh zazdrość patrzeć jak Bayern jest napalony na zmiażdżenie rywala. My kiedys tez tacy byliśmy.
Lewy tez widać chce, przed strzałem „Kimisia” krzyczał i pokazywał zeby mu zagrywał
5
Laporta prezydentem, chęć wyrzucenia Holenderskiego trenera po jednym z najgorszych sezonów od lat, stare gwiazdy u schyłku kariery, nowa młoda wschodząca gwiazda drużyny czyli Fati (Jezu oby wrocil po tej kontuzji taki jaki był przed nia), powrót wychowanka stopera z Manchesteru, chęć postawienia na trenera bliskiemu DNA Barcy (Pimienta, Xavi), duzo młodych talentów w szkółce (kolejne fajne pokolenie) + nieuchronnie zbliżające sie wietrzenie szatni (które co prawda zapowiadane jest od Romy).
Czy my to juz skądś nie znamy ? Oby efekt był podobny tak jak wtedy ;)
1
@fart Alexis tez był nie na sprzedaż...
2
Z jednej strony bywają przyspawani do ławki ale z drugiej to oni wcale nie daja argumentów do częstszej gry.
Taki Trincao co ostatnio wchodził w drugiej połowie to zamiast biegać jak oszalały w pressingu bo był pełen sił i sytuacja wymagała zeby sie pokazac ze mu zalezy to plątał sie gdzies tam na boisku obrażony.
Gdyby ktokolwiek dał za niego chociaz polowe zeby cokolwiek odzyskac to z pocałowaniem reki go oddac.
Mysle ze Collado czy Konrad wcale by nie byli gorsi a do tego gryźli by trawe zeby pokazac ze im zalezy na szansie.
Mam nadzieje ze znow sie znajdzie jakis naiwny Zenit z workiem pieniedzy i weźmie sobie np taki zestawik Trincao + Umtiti za 50 mln
1
@maniak33333 barca nie miała kontuzji ? Gdyby Fati czy Cou grali na pewno mogłoby to inaczej wyglądać
1
Lapcio prosze, na Pepa nie ma raczej szans ale Ten Hag i wietrz ta szatnie tylko ze to znow oznacza sezon „przejściowy”.
Koniec z tymi Francuzami, Nazario, Pjaniciem, Roberto, Pique i Trincao co jak wchodzi pod koniec to obrażony i nawet biegać mu sie nie chce a powinien za*** jak dziki.
A Leo no coz niech decyduje. Czy będzie chciał byc mentorem dla młodych gniewnych czy chce isc na ostatnie lata do gotowego zespołu.
Mysle ze taki Collado czy Konrad nie byliby gorsi od Dembele czy Trincao.
Potrzebujemy kasy zeby splacic długi, wiec sprzedaż bezużytecznych gwiazdeczek.
Redukcja drabinki płacowej a przyszłe transfery maja byc dokładnie sprawdzone pod względem wydajności fizycznej bo to nie moze tak byc zeby grać jakis stojanow od 4 lat i zeby przychodziły tu żółwie pokroju Pjanicia.
Jakos Ajax potrafił piknie grać dopoki go nie rozkupili wiec i my damy rady grać młodymi gniewnymi.
A na koniec niech kazdy wieczorem pomodli sie o zdrowie dla Fatiego bo to na nim powinien sie opierać nowy projekt sportowy.
6
To przykre ze rywal potrafi zrobic sobie cos z niczego nawet głupim centro strzałem a my mamy jeden schemat do Alby którego nie potrafią wykorzystac
3
Dlaczego rywal potrafi zrobic cos z niczego a my tylko mamy jeden schemat do Alby ?
0
Trincao wchodzi pełen sił i zamiast zap**** to sie przygląda
Weźcie go w cholere po sezonie
2
K***a !!! Nie moze chociaz raz na bramkę uderzyć
5
Dembele tez cudowny. Busi wykłada pile a ten nie wie co sie dzieje i nie przyjmuje.
Laporta prosze, wymień wszystkich Francuzow na piłkarzy ktorzy tu będą pasować