SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 ty lepiej jedz na rowerze po tego Depaya...
0
@mkord wiem wlasnie i odkad sie to pojawiło to sie nad czyms takim zastanawiałem ;)
2
@socha fajnie by było jakby Argentyna sie przełamała ale cos czuje, ze wygra Urugwaj.
Chile powoli konczy to swoje złote pokolenie, które wygrywało bedac wiekowo w swoich najlepszych latach dla piłkarzy ;)
0
@Encore Hakan wolny, Lapcio wiesz co robic ;)
3
@Dominik1511 petarda ;)
2
@Huck ja bardziej myslalem o jakiejś aplikacji dla potwierdzonych ludzi ktorzy wpłacili zeby mogli głosować lub wybierać na co zostaną przekazane pieniedze zeby to było mega przejrzyste
Wiadomo ze wszystkim nie dogodzisz ale wtedy np Ci ktorzy chcieli by tylko transfery mogliby przestać wpłacać
1
@kamilop raczej watpie
3
Pytanie z czystej ciekawości i jak to wyglada z punktu prawnego. Czy Laporta mógłby odpalić jakąś internetowa zbiórkę np. na pokrycie długów/transferów/remont stadionu ?
Przecież wtedy chyba każdy kibic Barcy by sie zmobilizował zeby miec jakis udział w odbudowie klubu i wtedy władza na prawde należałaby do kibiców.
Czesto bywam na LR ale nie spotkałem sie jeszcze z takim pytaniem.
1
@Fenelon moga mu jeszcze podrzeć ta umowę ?
1
@DaPidejpi obawiam sie, ze Juve moze sypnąć tygodniówkę i juz przestanie sie namyślac :/ ale wtedy po prostu u nim zapomne i zacznę bardziej szanować Aguero za to ze chciał tu przyjąć i jeszcze obniżył kase
0
@AmigoBlancos juz dawno Cie miałem o to zapytac i zawsze jakos wylatuje z głowy. Czy u białych jest jakis tamtejszy „BarcaInfo” ? Czasem warto wiedziec co w obozie rywala slychac.
0
@jacobFCB to chyba nasza koszulka tak działa bo Suarez tez był hamburger a w materacach nagle alvaro
1
Oj Lapcio, obyś tak Depaya zbajerował jak Aguero tym tangiem. Tylko pytanie jakie rapsy puścić Memphisowi ?
2
@ranger3120 ja czekam na mutacje rosyjska ;) przynajmniej kazdy będzie chodził nietrzeźwy
1
@Vempers https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1399378303375613965
7
@kuz ze geniusz bARTO na to nie wpadł ;)
2
A co jeśli Leo odchodzi a Kun ma go zastąpić i dostać „10” ? Pomyślał ktoś o takim scenariuszu ? ;)
6
Fajnie, szkoda tylko, że kilka lat za późno ;) IMO zdrowy jest dużo bardziej ruchliwszy niz Suarez i przede wszystkim ma wiecej bramek w LM ale pytanie czy będzie zdrowy...
1
@Nano22 pamietam jakby to było wczoraj, piękne czasu
0
@ZiX i wtedy szach mat Yaya ;)
30
Mam nadzieje, ze Depay nie będzie długo zwlekał z podjęciem decyzji. Mogłoby to juz ruszyc.
Jedyny transfer na który czekam w tym okienku.
Nie oszukujmy sie:
Aguero targany kontuzjami
Garcia jest jeszcze nieopierzony
A Wijnalduma to Klopp juz wycisnął jak cytrynę w tym LFC
5
Cou + Lenglet i brac De Ligta
0
@xVENUMx okład z młodej piersi zastosuj ;)
1
@PatrychoO „9” Alexisa z tego czarnego drugiego kompletu z sezonu 2011/12
Do tej pory moja najbardziej ulubiona koszulka ;)
1
De Gea placek ;)
2
De Gea zmasci ;)
0
Co pakują skubani
7
Rulli miał juz 2 piłki na ręce
4
Co pakują, Leo mam nadzieje ze ogladasz
0
Bramkarze to zakończą ;)