1

Islandia nas bierze sama ambicja ;) o jakim wyjściu z grupy myślimy ;)

2

Nie było spalonego ;)
Ja wiem ze to dopiero poczatek ale na nas wystarczy troche ambicji rywala zeby wbić nam gola...

0

Dawać już to fisiado Depaya i czas brać się za sprzedaże chociaż niestety wiele klubów będzie czekało na jakieś objawienia turniejowe.

0

Idealny następca jest znow w Valencii ;) szkoda, ze jesteśmy słabi w transferowe klocki przez Barto bo dawno juz tu powinien byc.
Obawiam sie ze Simeone go capnie chociaz do ich stylu lepszy byłby Cucu

1

@kkbarca Riki Woods prosi o koszulkę z nr 6 w nowym sezonie ;)

1

@BoRoWieC na IG idzie znaleźć chociażby teksty, ze odchodząc z LFC myśleli ze będzie szukał wyzwań sportowych a nie pieniężnych i ze w LFC tez by nie został przez kase a nie spodziewali sie tego po nim ;)

3

Nawet kibice LFC cisną moneynaldumowi na jego portalach społecznościowych ;) piekny koniec sobie sprawił.

Mam nadzieje, ze Depay wybierze Barce bo bardzo na niego czekam...

0

Ehh Sharletto miał juz 3 co tam sie stanęło ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dawaj Sharletto jeszcze o podium

4

Haha ! Zayebiscie

0

@PatrychoO jak Was jarają jęki na korcie to zawsze możecie sobie pornola odpalić ;)

5

Jpdl czemu Max... znow chyba lewa tylna tak jak u Strolla
Niech zmienia juz tego cholernego dostawce opon...
Taa i teraz czerwona flaga serek zmieni opony i jeszcze Pereza objedzie...

0

Ehh i Sharletto długo sie nie utrzymał na prowadzeniu :/

0

@Uukasz_93 jeszcze z 10 lat bez LM i ktos im ze 2 razy jeszcze zgarnie L1 to sobie odpuszcza. Ileż mozna pakować w cos kasy ;)

2

Araujo-Garcia-Laporte-De Ligt ehh pomarzyć można ;)

2

Rudy nawet w golfa przedyndolił z Pepem :/

10

Oj tam, Inter jeszcze 40 melonów wisi Realowi ;)

2

***** P$G !!! ehhh niech dalej zbierają piłkarzy bez ładu i składu to na pewno ugrają LM po kilkunastu latach

0

@myscooter dlatego tez siedzą cicho i do oficjalnego protestu w Baku podpuszcza Astona albo Mclarena jako ze dostarczają im silniki ;)

2

Niech leczy obojczyk bo na głowę juz za późno ;)

1

@barcamember Kalisz gejm czeńdżer ;)

1

@betonito Aguero jest niższy ale z baniaka tez potrafi załadować

0

@Janiama przecież mamy opcje pierwokupu, a przy Albie i tak by sobie nie pograł. Jesli wystrzeli z forma to niestety okaze sie ze popełniliśmy błąd i trzeba będzie zapłacić zeby wrocil a jezeli nie a Betis jakims cudem go sprzeda to zawsze cos wpadnie.
Jednak obie drogi zaczynaja sie od tego, ze chłopak musi grać

A Ty kogo bys widział na LO w przyszłym sezonie ? Ja bym podziękował Albie, sprzedał najlepiej za granice zeby nie powtórzyć sytuacji Suareza i postawił na kupon Gayi z VCF

0

Jakieś konkretniejsze informacje gdzie trafi Conte juz sa ?

2

@kibicsportu jak wyrzuca ta 3 to mam nadzieje ze ktos w koncu głośno powie o egzekwowaniu przez ta mafie FFP wobec PSG i City ;)

1

Witaj w domu Eric ;) Zbawieniem nie będziesz ale obyś był wartością dodaną w aktualnej kadrze ;)

0

@Matte34 Suarez w Atletico poleciał na ambicji go chciał cos udowodnić. Mysle ze u nas byłby coraz mniej ruchliwy.
IMO Aguero zdrowy jest duzo bardziej ruchliwszy niz Suarez tez zdrowy i w formie.

0

@Mizander No szkoda stracic ciepła posadkę za gruby hajs

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?