SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Islandia nas bierze sama ambicja ;) o jakim wyjściu z grupy myślimy ;)
2
Nie było spalonego ;)
Ja wiem ze to dopiero poczatek ale na nas wystarczy troche ambicji rywala zeby wbić nam gola...
0
Dawać już to fisiado Depaya i czas brać się za sprzedaże chociaż niestety wiele klubów będzie czekało na jakieś objawienia turniejowe.
0
Idealny następca jest znow w Valencii ;) szkoda, ze jesteśmy słabi w transferowe klocki przez Barto bo dawno juz tu powinien byc.
Obawiam sie ze Simeone go capnie chociaz do ich stylu lepszy byłby Cucu
1
@kkbarca Riki Woods prosi o koszulkę z nr 6 w nowym sezonie ;)
1
@BoRoWieC na IG idzie znaleźć chociażby teksty, ze odchodząc z LFC myśleli ze będzie szukał wyzwań sportowych a nie pieniężnych i ze w LFC tez by nie został przez kase a nie spodziewali sie tego po nim ;)
3
Nawet kibice LFC cisną moneynaldumowi na jego portalach społecznościowych ;) piekny koniec sobie sprawił.
Mam nadzieje, ze Depay wybierze Barce bo bardzo na niego czekam...
0
Ehh Sharletto miał juz 3 co tam sie stanęło ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dawaj Sharletto jeszcze o podium
4
Haha ! Zayebiscie
0
@PatrychoO jak Was jarają jęki na korcie to zawsze możecie sobie pornola odpalić ;)
5
Jpdl czemu Max... znow chyba lewa tylna tak jak u Strolla
Niech zmienia juz tego cholernego dostawce opon...
Taa i teraz czerwona flaga serek zmieni opony i jeszcze Pereza objedzie...
0
Ehh i Sharletto długo sie nie utrzymał na prowadzeniu :/
0
@Uukasz_93 jeszcze z 10 lat bez LM i ktos im ze 2 razy jeszcze zgarnie L1 to sobie odpuszcza. Ileż mozna pakować w cos kasy ;)
2
Araujo-Garcia-Laporte-De Ligt ehh pomarzyć można ;)
2
Rudy nawet w golfa przedyndolił z Pepem :/
10
Oj tam, Inter jeszcze 40 melonów wisi Realowi ;)
2
***** P$G !!! ehhh niech dalej zbierają piłkarzy bez ładu i składu to na pewno ugrają LM po kilkunastu latach
0
@myscooter dlatego tez siedzą cicho i do oficjalnego protestu w Baku podpuszcza Astona albo Mclarena jako ze dostarczają im silniki ;)
2
Niech leczy obojczyk bo na głowę juz za późno ;)
1
@barcamember Kalisz gejm czeńdżer ;)
1
@betonito Aguero jest niższy ale z baniaka tez potrafi załadować
0
@Janiama przecież mamy opcje pierwokupu, a przy Albie i tak by sobie nie pograł. Jesli wystrzeli z forma to niestety okaze sie ze popełniliśmy błąd i trzeba będzie zapłacić zeby wrocil a jezeli nie a Betis jakims cudem go sprzeda to zawsze cos wpadnie.
Jednak obie drogi zaczynaja sie od tego, ze chłopak musi grać
A Ty kogo bys widział na LO w przyszłym sezonie ? Ja bym podziękował Albie, sprzedał najlepiej za granice zeby nie powtórzyć sytuacji Suareza i postawił na kupon Gayi z VCF
0
Jakieś konkretniejsze informacje gdzie trafi Conte juz sa ?
2
@kibicsportu jak wyrzuca ta 3 to mam nadzieje ze ktos w koncu głośno powie o egzekwowaniu przez ta mafie FFP wobec PSG i City ;)
1
Witaj w domu Eric ;) Zbawieniem nie będziesz ale obyś był wartością dodaną w aktualnej kadrze ;)
0
@Matte34 Suarez w Atletico poleciał na ambicji go chciał cos udowodnić. Mysle ze u nas byłby coraz mniej ruchliwy.
IMO Aguero zdrowy jest duzo bardziej ruchliwszy niz Suarez tez zdrowy i w formie.
0
@kkbarca
Ciekawe, ciekawe...
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1399378303375613965
0
@Mizander No szkoda stracic ciepła posadkę za gruby hajs