SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Brawo Grzesiu ;) mam nadzieje, ze to twoj koniec w kadrze
6
Rozegrali krotko tego rożnego jak Barca, zero zagrożenia jak zwykle ;)
4
Sousa dawaj tego Modera za Karola... niech huknie cos
0
Jaki był kurs na Polaków live na fortunie w przerwie ? Miałem sprawdzic i zapomniałem
0
Co za placek, przyjąć i huknąć. Narobione maja w gacie
0
Założył koszulkę Bayernu ? Bo nie widziałem czy cos przebija przez białe
4
Gdzie ten najlepszy piłkarz na swiecie ? Chyba to nie ten co nie potrafi przyjąć piłki ani minąć chociaz jednego rywala dryblingiem.
Dobrze, ze gra w słabej Bundeslidze w klubie, który finansowo zdominował te rozgrywki i daja mu karne oraz podają na dokładanie nogi bo w fizyczności Anglii czy autobusach dołu Hiszpanii to gość by nie istniał
1
Dobry Boże, sam stary Hamsik po kontuzji wyglada lepiej nic cały nasz przód.
Przeciez Lewy w Anglii albo Hiszpanii przy autobusach to by zniknął
1
@Regios przeciez widzielismy jakie mieli zgrupowanie
Naszym moze pomoc tylko solidny wycisk i gra na ambicji ale tylko w 2016 sie to udało
1
@FCBKasza szkoła Rakiticia ;)
0
Piotrek po co od razu ? Zrobic krok i pieprznac jak Jarmolenko wczoraj...
2
Rywal goni jak oszalały a my wóz z węglem.
U nas to żadna taktyka nie pomoze tylko powinni miec porządny wycisk kondycyjny zeby nauczyli sie gonić i nadrabiać ambicja jak rywale
0
Ehh Rybus placku...
0
Teraz obrona Częstochowy rywala i jeszcze szybsze kontry. Juz nie będzie miejsca. Była okazja, Zielu ładnie tam dał Lewemu ale no coz tylko w Bayernie takie wykorzystuje
2
Ehhh
Jeden gościu na nas wystarczy
We 2 byli, Glik na radar zamiast doskoczyć od razu a potem słupek pechowy
9
Kontry rywala będą groźne. Szybcy sa i szybko grają a nasi w obronie niestety wóz z węglem
0
Rybus co poleciał z pięściami na Superman ;)
To dośrodkowanie powinno lecieć ba głowę naszego na 5 metrze ale Jozwiak zepsuł wrzutkę
0
Rywal chyba chce żebyśmy sie wyszumieli nieco na poczatku
1
Ale zjazd Krychowiaka, kiedys czyścił bez faulu Leo a teraz 2 minuta i bandycka wycinka bezradności, ma fart ze bez kartki
4
Ale meczycho, mozemy pomarzyć o takim występie naszych przeciwko Holandii
0
Tak w ogole co z Jasperem ? Czemu nie broni ?
0
@Yosemite a gdzie drugi Neymar na skrzydle ? Tylko 9 city ?
0
@Tomek54321 nawet bym nie spojrzał na Paryż
Przereklamowane miasto i masa emigrantów
Ludzie oni sa bogaci, nie musza wykarmić rodziny (No moze poza T. Silva).
A na emeryturę piłkarska sie idzie do USA albo Kataru
0
Co wchodzą w pole karne Ukraińcy. Tylko czekałem kiedy mu piłkę pięta wyłoży. Az sie prosiło ;)
Czekam na takie akcje Zielińskiego i Lewego...
4
@CatalanDream raczej pieniadze od szejka wziąć musze ;)
3
Ale Depay mu wyłożył... przeciez tu było tylko głowę dołożyć i skontrować kierunek
1
@Firestone tiki-take to ty miałeś w ostatnim sezonie z Pepem
A odkad odszedł Lucho i rozbiło sie MSN to gramy kupa-take
22
Jakby Polska grała z przodu z takim luzem jak Ukraińcy... u nas kazdy wyglada jakby miał narobione w gacie i patrzy tylko gdzie Robert
0
Odpaliłem dopiero w 8 minucie, Depay cos pokazał ?
1
Gdzie jest Jacek ?