2

Brawo Grzesiu ;) mam nadzieje, ze to twoj koniec w kadrze

6

Rozegrali krotko tego rożnego jak Barca, zero zagrożenia jak zwykle ;)

4

Sousa dawaj tego Modera za Karola... niech huknie cos

0

Jaki był kurs na Polaków live na fortunie w przerwie ? Miałem sprawdzic i zapomniałem

0

Co za placek, przyjąć i huknąć. Narobione maja w gacie

0

Założył koszulkę Bayernu ? Bo nie widziałem czy cos przebija przez białe

4

Gdzie ten najlepszy piłkarz na swiecie ? Chyba to nie ten co nie potrafi przyjąć piłki ani minąć chociaz jednego rywala dryblingiem.
Dobrze, ze gra w słabej Bundeslidze w klubie, który finansowo zdominował te rozgrywki i daja mu karne oraz podają na dokładanie nogi bo w fizyczności Anglii czy autobusach dołu Hiszpanii to gość by nie istniał

1

Dobry Boże, sam stary Hamsik po kontuzji wyglada lepiej nic cały nasz przód.
Przeciez Lewy w Anglii albo Hiszpanii przy autobusach to by zniknął

1

@Regios przeciez widzielismy jakie mieli zgrupowanie
Naszym moze pomoc tylko solidny wycisk i gra na ambicji ale tylko w 2016 sie to udało

1

@FCBKasza szkoła Rakiticia ;)

0

Piotrek po co od razu ? Zrobic krok i pieprznac jak Jarmolenko wczoraj...

2

Rywal goni jak oszalały a my wóz z węglem.
U nas to żadna taktyka nie pomoze tylko powinni miec porządny wycisk kondycyjny zeby nauczyli sie gonić i nadrabiać ambicja jak rywale

0

Ehh Rybus placku...

0

Teraz obrona Częstochowy rywala i jeszcze szybsze kontry. Juz nie będzie miejsca. Była okazja, Zielu ładnie tam dał Lewemu ale no coz tylko w Bayernie takie wykorzystuje

2

Ehhh
Jeden gościu na nas wystarczy
We 2 byli, Glik na radar zamiast doskoczyć od razu a potem słupek pechowy

9

Kontry rywala będą groźne. Szybcy sa i szybko grają a nasi w obronie niestety wóz z węglem

0

Rybus co poleciał z pięściami na Superman ;)
To dośrodkowanie powinno lecieć ba głowę naszego na 5 metrze ale Jozwiak zepsuł wrzutkę

0

Rywal chyba chce żebyśmy sie wyszumieli nieco na poczatku

1

Ale zjazd Krychowiaka, kiedys czyścił bez faulu Leo a teraz 2 minuta i bandycka wycinka bezradności, ma fart ze bez kartki

4

Ale meczycho, mozemy pomarzyć o takim występie naszych przeciwko Holandii

0

Tak w ogole co z Jasperem ? Czemu nie broni ?

0

@Yosemite a gdzie drugi Neymar na skrzydle ? Tylko 9 city ?

0

@Tomek54321 nawet bym nie spojrzał na Paryż
Przereklamowane miasto i masa emigrantów
Ludzie oni sa bogaci, nie musza wykarmić rodziny (No moze poza T. Silva).
A na emeryturę piłkarska sie idzie do USA albo Kataru

0

Co wchodzą w pole karne Ukraińcy. Tylko czekałem kiedy mu piłkę pięta wyłoży. Az sie prosiło ;)
Czekam na takie akcje Zielińskiego i Lewego...

4

@CatalanDream raczej pieniadze od szejka wziąć musze ;)

3

Ale Depay mu wyłożył... przeciez tu było tylko głowę dołożyć i skontrować kierunek

1

@Firestone tiki-take to ty miałeś w ostatnim sezonie z Pepem
A odkad odszedł Lucho i rozbiło sie MSN to gramy kupa-take

22

Jakby Polska grała z przodu z takim luzem jak Ukraińcy... u nas kazdy wyglada jakby miał narobione w gacie i patrzy tylko gdzie Robert

0

Odpaliłem dopiero w 8 minucie, Depay cos pokazał ?

1

Gdzie jest Jacek ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?