0

Mur i krokodyl a mnie sie wydawało ze wpadnie ;)

0

Ale mu wyskoczył zza pleców…

1

Czemu Hiszpania nie gra z kontry ? Wychodzili z piłka i zatrzymali cała akcje, jak Barca

0

Ajaj jakby to nie był Alba to Robert by go minal. Brakuje mu dryblingu. Gdyby go miał to zatrzymał by sie i ośmieszył Albę

0

@norbi77 No ze uderzy jak w koncu spadnie ta piłka ;)

2

@DejMian111 moze po prostu reklamują po polsku bo gra nasza reprezentacja i ta firma jest w Polsce ;)

2

@norbi77 tez o tym pomyslalem ze uderzy

0

@DejMian111 ktora ?

1

Czyżby dzisiaj jakis rekord posiadania i podan Hiszpanii ?

1

Ajaj Clichy przymierzył ale niestety

22

Przeciez to karny jest

1

Widac po oczach ze bardzo by chcieli ale wszyscy wiemy jak moze byc.
Niech pokażą chociaz troche charakteru… tyle i az tyle.

0

Włączyłem z opóźnieniem i dopiero teraz zauważyłem główna gwiazdę spotkania… Mateu Chaos ;)

0

Maja Anglicy pecha do tych słupków na początku meczu ;)

2

Pogoda iście wyspiarska ;)

0

Przynajmniej remis Anglików i szczurki Chorwackie do domu bo czuje ze będą lepsi z lucky losers ;)

0

No i dał piłeczkę Depay ;)

1

Szkoda, ze nie ma Jaspera i VVD :/

1

@taris wyciagneli go z szafy i odkurzyli i nawet ładnie wyglada ;)

5

Widze Alabe i juz go nie lubie. Ile zmienia transfer do Realu ;)

Cola de Ligt dawaj do Barcy...

0

@DonMatteo901 ta Hiszpania to z jakich lat ?

2

Co do Włochów. Tez jestem nimi zachwycony ale poczekajmy jeszcze. Zobaczymy co zagrają w fazie pucharowej.
Jak widać Turcja to mem a nie czarny koń a ze Szwajcaria to i my potrafiliśmy grać jak równy z równym i ich przejsc

0

@chroma93 wiesz o co mi chodzi
Neymar gra kiedy chce to on tez moglby ;)

1

A co jakby Ramos przeszedł teraz do Atletico albo Barcy ? Jego rodzina będzie chciała zostać w Hiszpanii ;)
Będzie przylatywał jetem z Paryża na weekend ? ;)

0

Tego Barelle to od dluzszego czasu obserwuje
Fajny pomocnik, szkoda, ze nie mamy kasy

0

@PatrykJoki jak najbardziej, jeszcze jak...

1

Co sie Włosi rzucili do blokowania. Teraz przypomnijmy sobie te wszystkie interwencje Klementynki ;)

0

Kto tam był blisko po niego ? Juve czy PSG bo ostatnio gdzies mi mignęło. Po tym meczu dojdzie im paru chętnych do walki

1

Pędzę do domu na mecz, Włosi wyszli takim samym składem jak w 1 meczu ?

3

Turcja czarny koń Euro buhaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?