SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mur i krokodyl a mnie sie wydawało ze wpadnie ;)
0
Ale mu wyskoczył zza pleców…
1
Czemu Hiszpania nie gra z kontry ? Wychodzili z piłka i zatrzymali cała akcje, jak Barca
0
Ajaj jakby to nie był Alba to Robert by go minal. Brakuje mu dryblingu. Gdyby go miał to zatrzymał by sie i ośmieszył Albę
0
@norbi77 No ze uderzy jak w koncu spadnie ta piłka ;)
2
@DejMian111 moze po prostu reklamują po polsku bo gra nasza reprezentacja i ta firma jest w Polsce ;)
2
@norbi77 tez o tym pomyslalem ze uderzy
0
@DejMian111 ktora ?
1
Czyżby dzisiaj jakis rekord posiadania i podan Hiszpanii ?
1
Ajaj Clichy przymierzył ale niestety
22
Przeciez to karny jest
1
Widac po oczach ze bardzo by chcieli ale wszyscy wiemy jak moze byc.
Niech pokażą chociaz troche charakteru… tyle i az tyle.
0
Włączyłem z opóźnieniem i dopiero teraz zauważyłem główna gwiazdę spotkania… Mateu Chaos ;)
0
Maja Anglicy pecha do tych słupków na początku meczu ;)
2
Pogoda iście wyspiarska ;)
0
Przynajmniej remis Anglików i szczurki Chorwackie do domu bo czuje ze będą lepsi z lucky losers ;)
0
No i dał piłeczkę Depay ;)
1
Szkoda, ze nie ma Jaspera i VVD :/
1
@taris wyciagneli go z szafy i odkurzyli i nawet ładnie wyglada ;)
5
Widze Alabe i juz go nie lubie. Ile zmienia transfer do Realu ;)
Cola de Ligt dawaj do Barcy...
0
@DonMatteo901 ta Hiszpania to z jakich lat ?
2
Co do Włochów. Tez jestem nimi zachwycony ale poczekajmy jeszcze. Zobaczymy co zagrają w fazie pucharowej.
Jak widać Turcja to mem a nie czarny koń a ze Szwajcaria to i my potrafiliśmy grać jak równy z równym i ich przejsc
0
@chroma93 wiesz o co mi chodzi
Neymar gra kiedy chce to on tez moglby ;)
1
A co jakby Ramos przeszedł teraz do Atletico albo Barcy ? Jego rodzina będzie chciała zostać w Hiszpanii ;)
Będzie przylatywał jetem z Paryża na weekend ? ;)
0
Tego Barelle to od dluzszego czasu obserwuje
Fajny pomocnik, szkoda, ze nie mamy kasy
0
@PatrykJoki jak najbardziej, jeszcze jak...
1
Co sie Włosi rzucili do blokowania. Teraz przypomnijmy sobie te wszystkie interwencje Klementynki ;)
0
Kto tam był blisko po niego ? Juve czy PSG bo ostatnio gdzies mi mignęło. Po tym meczu dojdzie im paru chętnych do walki
1
Pędzę do domu na mecz, Włosi wyszli takim samym składem jak w 1 meczu ?
3
Turcja czarny koń Euro buhaha