2

Lukaku zmeczony to nie ten sam piłkarz co wypoczęty

1

@zTx jak przeważnie utożsamiam Brysia z kiepskim sędziowaniem

1

Dalej Belgio ! Musicie !

11

Nie dość ze gość chamsko noga kopie to jeszcze łokciem na twarz idzie
Niech wy**** z tego boiska

1

Jaka żółta niech wy**** z boiska dzban

3

Gdyby nie kontuzje to Verma byłby top topów przez wiele lat. Mimo, iz wszyscy sie z niego nabijali w Barcy to jakos go lubiłem a gdy wchodził nawet po długiej absencji to wyglądał jakby nigdy nie tracił rytmu meczowego

1

Miałem dzis drobna rodzinna imprezę i na ten upał troszke wczas zjechałem do bazy. Przebudziłem sie na mecz Belgów i całkiem zapomniałem, ze był tez mecz o 18… dopiero sprawdziłem. Jezus Maria co ci Holendrzy odwalili ?

0

Co odrabiają Polacy

3

Teraz to juz w upe wsadźcie sobie tego gola

1

Makaronskie łamagi teraz to juz możecie nawet odpaść… ehh

1

Zamiast przyjąć i huknąć to sie chciał popisac a wyszedł na błazna ;)

0

Makarony ruszac sie…

2

Gwiazda Verratti wrocil i Locatelli stracił miejsce a Włochom nie idzie. Co ten Mancini zgłupiał ? Zwycięskiego składu sie nie zmienia

0

Rakitic, Paulinho, Busi > Xavi, Iniesta, Busi ;)

1

Ehh odpadli ale wygrali nasze serca… Yogi niech dalej pudruje trupa. Mam nadzieje, ze w dalszej fazie ich ktos rozjedzie za Brazylie ;)

3

Jazda Węgry ! Po chwale

2

Węgrzy nie cofajcie. Jazda na nich po chwale

0

Semedo wywalone jaja i juz lezy, Rabiot wszedł w drugiej i tez juz zmeczony siada na piłce ;)

5

Pomyslec, ze niedawno remisowaliśmy z potężnymi Wegrami ;)

0

Rui Patricio x2 parady

3

Ale odpowiedz Wegrow ! Dalej bracia !

0

@Pawelsky i 1 patelnia z 3 metra ;)

5

Standardowy Ronaldo, karny i patelnia to jego druga nazwa ;)

1

Ronaldo przy Lahozie zostanie królem strzelców…

1

@Kz1234 Węgrzy musza utrzymac zwycięstwo

4

Karim Benzema ! Kaaaaarim Benzema !


0

@priest9999 z tego co pamietam to Suarez z PSG dostał w szyje i z kolana a tutaj Mbappe po prostu odbił sie od Semedo bo chciał wpasc na niego w tym polu karnym chociaz Nelson tez troche tam machnął ręka

2

@Nazio87 jak wybierać między dżuma a cholera :/ najlepiej jakby wyszła Francja i Węgry no ale niestety

1

I cyk Ymbappe drugi raz probowal. Będzie idealny dla Realu. Dziedzictwo Ronaldo i monsunów w polu karnym będzie kontynuowane ;)

0

Ymbappe jak Ronaldo w prime ;) wbiec w pole karne, zrobic kontakt z rywalem i sie przewrócić
Cris sie poczuje jak rywale wielokrotnie w historii ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?