SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Lukaku zmeczony to nie ten sam piłkarz co wypoczęty
1
@zTx jak przeważnie utożsamiam Brysia z kiepskim sędziowaniem
1
Dalej Belgio ! Musicie !
11
Nie dość ze gość chamsko noga kopie to jeszcze łokciem na twarz idzie
Niech wy**** z tego boiska
1
Jaka żółta niech wy**** z boiska dzban
3
Gdyby nie kontuzje to Verma byłby top topów przez wiele lat. Mimo, iz wszyscy sie z niego nabijali w Barcy to jakos go lubiłem a gdy wchodził nawet po długiej absencji to wyglądał jakby nigdy nie tracił rytmu meczowego
1
Miałem dzis drobna rodzinna imprezę i na ten upał troszke wczas zjechałem do bazy. Przebudziłem sie na mecz Belgów i całkiem zapomniałem, ze był tez mecz o 18… dopiero sprawdziłem. Jezus Maria co ci Holendrzy odwalili ?
0
Co odrabiają Polacy
3
Teraz to juz w upe wsadźcie sobie tego gola
1
Makaronskie łamagi teraz to juz możecie nawet odpaść… ehh
1
Zamiast przyjąć i huknąć to sie chciał popisac a wyszedł na błazna ;)
0
Makarony ruszac sie…
2
Gwiazda Verratti wrocil i Locatelli stracił miejsce a Włochom nie idzie. Co ten Mancini zgłupiał ? Zwycięskiego składu sie nie zmienia
0
Rakitic, Paulinho, Busi > Xavi, Iniesta, Busi ;)
1
Ehh odpadli ale wygrali nasze serca… Yogi niech dalej pudruje trupa. Mam nadzieje, ze w dalszej fazie ich ktos rozjedzie za Brazylie ;)
3
Jazda Węgry ! Po chwale
2
Węgrzy nie cofajcie. Jazda na nich po chwale
0
Semedo wywalone jaja i juz lezy, Rabiot wszedł w drugiej i tez juz zmeczony siada na piłce ;)
5
Pomyslec, ze niedawno remisowaliśmy z potężnymi Wegrami ;)
0
Rui Patricio x2 parady
3
Ale odpowiedz Wegrow ! Dalej bracia !
0
@Pawelsky i 1 patelnia z 3 metra ;)
5
Standardowy Ronaldo, karny i patelnia to jego druga nazwa ;)
1
Ronaldo przy Lahozie zostanie królem strzelców…
1
@Kz1234 Węgrzy musza utrzymac zwycięstwo
4
Karim Benzema ! Kaaaaarim Benzema !
0
@priest9999 z tego co pamietam to Suarez z PSG dostał w szyje i z kolana a tutaj Mbappe po prostu odbił sie od Semedo bo chciał wpasc na niego w tym polu karnym chociaz Nelson tez troche tam machnął ręka
2
@Nazio87 jak wybierać między dżuma a cholera :/ najlepiej jakby wyszła Francja i Węgry no ale niestety
1
I cyk Ymbappe drugi raz probowal. Będzie idealny dla Realu. Dziedzictwo Ronaldo i monsunów w polu karnym będzie kontynuowane ;)
0
Ymbappe jak Ronaldo w prime ;) wbiec w pole karne, zrobic kontakt z rywalem i sie przewrócić
Cris sie poczuje jak rywale wielokrotnie w historii ;)