SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kimbappe zmasci
0
Co ciekawostkę odpalili podczas karnych
0
Jest i kolka w ruchu a CeErek niech nadal wode pije w domu ;)
0
O Jezu juz lepiej było wrzucać na aferę…
0
Patrz Wojtek i sie ucz
5
Co to za sędzia ? Chyba Top dzisiaj
1
Zegarki juz sie ledwo na nogach trzymają a mimo to gonią, szacun
0
Szwajcarzy boja sie odkryć, chcą dociągnąć do karnych
0
@ShinobiQWE Sommer tez jest dobry w karne
1
@masq mamy juz Comana w domu…
0
Prosze wstrzymajcie do tych karnych
Ale będą emocje
Ymbappe co pudłuje
1
Zauważcie jak pięknie Szwajcaria gra piłkami między liniami. Tam nie ma do boku. Pila w przód i zagrożenie. Chciałbym to widzieć w Barcy od nowego sezonu
1
@kamiVeB stary to nie Fifa ;)
1
@kaamil1910 za stary juz jestem zeby byc z tego dumny ;) to po prostu doswiadczenie życiowe i znajomość poszczególnych piłkarzy ;)
A karne to mysle, ze jak w LE, na bramkarzach sie zakończy ;)
4
Haha mowilem, ze będzie hat trick w szklankach na tym turnieju ;)
1
Nie tym razem Pavard, jeden strzał zycia Ci wystarczy
4
Ja tam jestem za Szwajcarami. Wygrali dzisiaj moje serce ;)
0
No niestety Coman tym razem nie zostaniesz bohaterem
0
Jezus piłkę meczowa miał
4
@dv_7 i siadać na słoik ;)
0
A te bramki to nie w tych samych minutach co Chorwaci ładowali ?
0
Ja pdl ale mecze dzis
3
Jezu minimalnie
0
Czekam jak jeszcze Comanowi cos strzeli i będziemy mieli hat trick połamańców na Euro ;) Dembele - Hazard - Coman ;)
0
Będą jeszcze emocje
Ale meczycha dzisiaj
1
Wszystko fajnie ale jemu sie chce tylko w kadrze ;)
3
Shaq dałbyś teraz jakas przewrotkę… z nami musiałeś k***a wsadzić a tu co ?
0
Shaq O’neal graj tam cos
0
Jakie były najwyższe kursy live na Francuzow ? Sprawdzał ktos ?
3
Patrz Robercik jak sie uderza pod ladę głowa