0

Oby taka walka była do końca. Popychają sie ale nikt nie płacze o faul tylko wstaje i chce sie zrewanżować

0

W tej fazie LM jest jeden czy dwumecz ?

1

Największym wygranym tego Euro jest Gikiewicz ;) co gość zrobił karierę w tych studiach ;)

4

Mysle ze to juz będzie po Moracie. Powolny zjazd i sie juz nie odbuduje. Media go zjedzą

0

Biorą Makarony !

0

Hahah dawac Makarony !

0

Musiał to Locatelli z****

0

Dollar bronisz a potem twoi strzelają

0

K*** Dollar miałeś na ręce

0

Dawac jeszcze Albę to będzie drugie okienko ;)

0

Łatwiej sie nie dało Locatelli ?
A Simon wyszedł z linii

0

@masq ja bym nie dał rady grać przeciwko Albie, od razu chcialbym mu dac w mordę za pajacerke. Wspolczuje rywalom ze musza to znosić

0

Makarony dawac złotego gola

1

Na miejscu Hiszpanii to nie stawiałbym wszystkiego na karne

2

Ehh Berardi wiecej setek niz cały przód Hiszpanii razem wzięty od 2 połowy…

0

Co oni kombinują. Jak najprostsza akcje zrobic i forza Italia

0

@Octane przecież miał szanse Berardi, szkoda ze jest cienki jak sik pająka

0

Niestety ale zmiennicy Hiszpanii lepsi niz Włoscy…
Ciezko grać cokolwiek Włochom bez Lorenzo, Verrattiego czy Barelli

0

Chiesa po co wszystko sam…

0

No i sety Berardiego sie zemściły

0

Gdzie Locatelli ?

0

Berardi cieniutki… tam powinna pójść pila na 2-0

0

@4drian0 oj przydałoby sie w szatni Barcy

1

No daj tego Traore !

0

Jak Berardi tego nie zmieścił ehh

1

Forza Italia ! Niektorzy to maja tak noge ustawiona. Strzał ala Henry.
JesCze niedawno go obserwowałem i mowie eee słabszy od starego ;)
Zamyka mi usta tym turniejem

0

Ale to wsadził Chiesa !

0

Jak na razie jedyny minus Garcii to wzrost…

5

Busiego juz smialo moglby nie byc na boisku ;)

0

Emerson odstaje jak cholera…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?