SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby taka walka była do końca. Popychają sie ale nikt nie płacze o faul tylko wstaje i chce sie zrewanżować
0
W tej fazie LM jest jeden czy dwumecz ?
1
Największym wygranym tego Euro jest Gikiewicz ;) co gość zrobił karierę w tych studiach ;)
4
Mysle ze to juz będzie po Moracie. Powolny zjazd i sie juz nie odbuduje. Media go zjedzą
0
Biorą Makarony !
0
Hahah dawac Makarony !
0
Musiał to Locatelli z****
0
Dollar bronisz a potem twoi strzelają
0
K*** Dollar miałeś na ręce
0
Dawac jeszcze Albę to będzie drugie okienko ;)
0
Łatwiej sie nie dało Locatelli ?
A Simon wyszedł z linii
0
@masq ja bym nie dał rady grać przeciwko Albie, od razu chcialbym mu dac w mordę za pajacerke. Wspolczuje rywalom ze musza to znosić
0
Makarony dawac złotego gola
1
Na miejscu Hiszpanii to nie stawiałbym wszystkiego na karne
2
Ehh Berardi wiecej setek niz cały przód Hiszpanii razem wzięty od 2 połowy…
0
Co oni kombinują. Jak najprostsza akcje zrobic i forza Italia
0
@Octane przecież miał szanse Berardi, szkoda ze jest cienki jak sik pająka
0
Niestety ale zmiennicy Hiszpanii lepsi niz Włoscy…
Ciezko grać cokolwiek Włochom bez Lorenzo, Verrattiego czy Barelli
0
Chiesa po co wszystko sam…
0
No i sety Berardiego sie zemściły
0
Gdzie Locatelli ?
0
Berardi cieniutki… tam powinna pójść pila na 2-0
0
@4drian0 oj przydałoby sie w szatni Barcy
1
No daj tego Traore !
0
Jak Berardi tego nie zmieścił ehh
1
Forza Italia ! Niektorzy to maja tak noge ustawiona. Strzał ala Henry.
JesCze niedawno go obserwowałem i mowie eee słabszy od starego ;)
Zamyka mi usta tym turniejem
0
Ale to wsadził Chiesa !
0
Jak na razie jedyny minus Garcii to wzrost…
5
Busiego juz smialo moglby nie byc na boisku ;)
0
Emerson odstaje jak cholera…