SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Uukasz_93 No debil ale coz ;) oby sie na tym przejechał
1
Saka blyat haha ;)
0
@Michvl gola ma na koncie ;)
3
Jacek „piękna łydka” na boisku ;)
1
@Oskar00 ale Ciro tez dzis parodysta a Insignie jeszcze słabszy
Szkoda tej kontuzji Chiesy
0
@udarpawarotam juz z Hiszpania dał show marnowania okazji
5
Gdzie zniknął Kane ?
Mam nadzieje ze trener Anglików przejedzie sie na tej murarce.
Ja majac na ławce Sancho, Jacka i Rashforda rzuciłbym ich juz w 2 połowie do walki
Kielini co poszedł jak czołg, mega
0
@WiernyKibic111 ja za kazdym razem w takiej sytuacji to widze Bartre
0
1 celny strzał Anglików za to 10 nurow Sterlinga.
Obawiam sie ze Włosi nie dadzą rady w dogrywce
3
Tak powinien zrobic Bartra z Balem…
0
@kaamil1910 bo biega jak ciota
0
Włosi nie ugrają dogrywki. Za słaba ławka.
Anglia wpuści Jacka, Rashforda i Sancho i ich rozjadą na szybkości.
Włosi musza sie rzucic teraz na bramkę
2
Ehh liczylem na gola Chiesy w samej końcówce.
Italia dawaj na 2-1 !
3
Chiesa poszedł jak dzik ;)
0
Berardi zaczyna marnowanie set jak z Hiszpania.
0
Opel Insignia dzisiaj cienki
Mogl teraz uruchomić kolege to traci głupio
4
Jazda Italia !!!
1
@masq Masq Coelho ;)
10
Chiesa co dzis sam targa na plecach atak Włoch
0
Nie no gdzie Locatelli i Belotti ? A ten wpuszcza Berardiego co tyle setek z Hiszpania zmarnował
0
@Comfortable_ Neymar przy nim to twardziel. A Sterling sam wystawia ręce i nogi zeby tylko wpasc na rywala.
0
@geass Anglicy za to ewidentnie maja Puchacza na wahadle ;)
2
@barcanawieki odkad pamietam to nim był
25
Ależ oni musza miec psyche, ja bym od razu trzasnął w pysk ta płetwę za takie symulki.
0
Dawaj Chiesa dalej solo bo Opel Insignia schowany dzisiaj do kieszeni…
1
Aj blisko Chiesa…
2
@Abominacja buhaha i tyle w temacie
Ale biega jak ciota to pewnie go docenia za te symulki
1
Na pol stojanowa to autobusu Anglii nie rozbija.
1
@sokot Kaziu Węgrzyn
1
@kaamil1910 po takim Euro na pewno