SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A co jak CVC przejdzie albo uda sie zejść z płacy gamoni do końca sierpnia ? Laporta zostanie frajerem ? Mogl poprosić Leo zeby wstrzymał sie z szukaniem innego klubu do końca sierpnia. I tak moze podpisać kontrakt w dowolnym czasie.
Gdyby rzeczywiście sie nie udało… a tak wyglada jakby po prostu nic nie zrobił
Nawet oatatnio sie pojawiały informacje ze zabierają sie za rozmowy o obniżki. Czemu tak pozno. Sezon sie juz dawno skończył
1
Gdyby Leo chciał to zarejestrowaliby go w Barcy B z minimalna pensja ale przynajmniej grałby w 1 zespole dopoki sytuacja ekeonomiczna by nie ruszyła.
Niestety chodzi o kase i o to ze nie sprowadzili mu Neymara a przyszedł Grizz w sensie ze gdyby 120 mln + dołożyć kogos to Neymar by wrocil i ogolnie słaba kadra od paru lat. Wiec odchodzi.
Niestety czasy Tottiego sie skończyły. Romantyzm w futbolu to juz chyba tylko UEFA broni xD
Barca potrzebuje Messiego tak jak Leo potrzebował Barce na samym poczatku.
Strasznie sie zawiodłem.
5
Jeszcze na to wszystko moj schorowany ojciec dowiedział sie ze Leo odchodzi.
A dla niego Barca to Messi a Messi to Barca. Obiecałem mu, ze jak dadzą sobie spokoj z ta cała pandemia i wszystko wroci do normalności to pojedziemy na dluzej do Barcelony. Wczesniej rzadko mieliśmy czas na cos razem ale przewaznie mecz udawało nam sie obejrzec wspólnie. Nie wiem co mam mu powiedzieć. Siedze i szlocham razem z nim.
Czuje, ze wlasnie pękło jedno z jego marzen, które utrzymywało go w optymizmie.
Wczorajsza datę zapamiętam na długo… nie wiem jak teraz bede postrzegał pilke w nowym sezonie. Dopiero co cieszylem sie, ze odżyłem podczas Euro i Copa. A teraz znow czuje pustkę i futbol znow będzie mi obojętny.
Wiele razy myslalem o tym dniu i jak on będzie wyglądał ale jak widać nie jestem na niego gotowy. Najchętniej chcialbym usnąć i obudzić sie za jakis czas poczym stwierdzić ze to był tylko zły sen…
0
@goldmetaxa z kim do cholery zrobi ta SL ? Z Juve i Realem
7
Nie k***a to sie nie dzieje…
Laporta dla mnie jestes skończony, cała twoja kampania to było to, ze wiesz jak zatrzymać Leo.
0
@KimBassinger1 co ty cpiesz
3
Nawet moj kolega kibic Realu powiedział mi dzisiaj ze on na miejscu Leo to dla Barcy by grał za darmo ostatni kontrakt bo chciałby zostać legenda piłki po wszystkie czasy u wszystkich nie tylko tych co wspierają ale tez u hejterow
Twierdzi ze sytuacja z Ronaldo była inna bo on jakby nie patrzyć był najemnikiem który przyszedł za kase i odszedł za kase. A ze w przypadku Leo tyle lat w jednym klubie i pójście do PSG to tak jakby nasrac sobie w życiorys. Szczegolnie ze kasy mu raczej nigdy w zyciu nie braknie i to na kilka pokoleń. A razem z Barca ma to wszystko.
Pierwszy raz sie chyba zgadzam z kibicem Realu…
3
Leo prosze badz jak Totti… ostatni kontrakt za darmo dla ukochanej…
0
BarcaInfo dawał jakis komentarz od ojca Leo czy mi sie wydawało. Bo patrzyłem w pracy ale musiałem potem sie oderwać od tel a teraz juz tego nie ma
0
@Kamiloza91 przeciez juz chcieli namieszać tylko cos ucichło
2
Tak jak pisałem wczesniej. Brak apetytu, ból brzucha, skręt kiszek i bezsenna noc… to czeka wielu kibiców Barcy.
Chce usnąć chociaż na chwile by obudzić sie i stwierdzić ze to był tylko zly sen…
4
O jakich zasłonach dymnych czy grach pieprzycie.
To koniec. Leo nie wroci.
Gdyby chcieli zagrać na nosie Tebasowi to by podpisali umowę jak Kuba z Wisła na 500 zł i heja a po pol roku jakas podwyżka.
Myślicie ze Leo pozwoliłby wykorzystac swoj wizerunek do brudnych gierek z Tebasem ?
No nic pozostaje czekać na wyjaśnienia Laporty.
A nam no coz, mnie czeka nieprzespana noc + brak apetytu od skrętu kiszek z nerwów :/
Do tego eryczek juz pisze ze Leo negocjuje z PSG…
0
@domin682 ale wolnego zawodnika nie zarejestrujesz do LM
0
A temu co, pan Amor sie załączył ?
8
Umtiti nie przekonuje Koemana ale Lenglet juz tak…
0
Oni cos biegali na tym obozie ? Rywal przejmuje piłkę i wjeżdża jak TGV a nasi nawet nie maja podjazdu do niego
5
Depay przyszedł zeby zrobic krok do przodu a my słabsi niz Lyon ;)
Rywal w polu karnym a nasi wylew i trzęsące sie gacie. Nic tylko im podłożyć melodie z Benny Hilla jak próbują wybijać rozpaczliwie spod bramki
3
@NaFazieHitman w punkt
1
Dobra szkoda meczyc oczy. Człowiek zapieprza zeby zdarzyć na mecz a potem jak zwykle widzi Albę, Lengleta i Busiego. Jeszcze w drugiej pewnie Pique za Araujo wejdzie i Roberto za Desta.
Boże daj zdrowia Araujo i Garcii przypływ top formy bo inaczej czarno to widze w tej defensywie.
0
@Gaucho Moze jeszcze jeden sezon kompromitacji juz na serio otworzy oczy zarządowi
Zawiodłem sie na Laporcie, byłem przekonany, ze Alba, Lenglet i Busi poleca po wyborach
0
@ElKamil jak nie rozumiesz nagonki na Albę to lepiej sprawdz czy ty na pewno Barce ogladasz
1
@adi7adi8 czyli standard, oby nie podporządkował sie reszcie tylko nadal był Depayem z Lyonu który ma ciąg na bramkę
0
@Kacper1432 on w każdym meczu notuje podania miny do kolegow i groźne straty ale tylko Puigowi sie wypomina jak straci
3
@BaroPodertos niemozliwe przeciez tylko Puig ma straty !!!!!
1
@Coutinho007 czyli cała obrona z blamaży ostatnich lat
0
@Kacper1432 na samym poczatku juz podawał miny do kolegow przed własnym polem karnym
11
Alba buhaha, ale przeciez to Puig sprawia zagrożenia dla drużyny !!!!
Alba, Busi, Lenglet na was juz czas
0
@kiper09 ich czas juz nadszedł szkoda ze nikt z zarządu tego nie widzi
2
Jpdl niech sypie im te kartki bo zaraz Busiemu noge złamią. To tylko sparing nie finał LM
5
Alba i Lenglet juz gacie pełne
A Busi to wcale na miny nie wrzuca przeciez tylko straty Puiga to samobójstwo dla drużyny