SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kręciło drugi mecz dzis komentuje ?
9
Cholerne rzezniki, ilość fauli od tylu w nogi to masakra a oni dalej w 11
0
Ehh ostatni raz Ekstraklapa… Pogoń uwala
2
Ty juz nie całuj. Ciebie juz dawno tutaj nie powinno byc
0
Sędzia utrzymuje RSSS przy zyciu. Tyle fauli a rzezniki dalej w 11
0
No i raz zaspalismy i wystarczyło, jednak łatwo nam gola strzelić
2
Wszystko szło fajnie 3-0, 65’ zeby młodzi mogli sobie rzeczywiście pograc no to musiał Koeman rozwalić humory
0
Cholerne bydło. Chcą zniszczyć fizycznie Depaya
0
Nauczy sie w koncu strzelać ?
1
Jezus Maria jeszcze Roberto, zaraz mnie zemdli. Gavi, Nico, Riki a ten wypalenca
4
Zmiany, zmiany !!!
1
No i dobra 3-0 Koeman dawaj zmiany
0
Who needs Messi ? Nazario x2
1
Rudy dawaj zmiany. Nie czekaj do 85 bo potem będzie płacz ze starzy zajechani a młodzi nie ograni
0
Jakiegos 3 ruchliwego pomocnika za Busiego i będzie dobrze ;) zamiast teraz od razu doskoczyć i skasować to sie zastanawia a rywal oddaje strzał
Alba na razie budzi wątpliwości tez w defensywie
0
Eric jazda chłopie !
0
Aj minimalnie nie w tempo :/
0
Depay jest niemiłosiernie faulowany
3
Who needs Messi ? Nazario !
0
Na Depayu faul jak byk
1
C*uj z tymi twoimi babolami, kochamy Cie Geri !
2
Zamiast tego Nazario to na skrzydle tam powinen Demir latać albo Collado a ten na trybunach
0
Juz cie kocham Memphis ;)
1
@MeMyselfAndI za machanie łapami nad głowa i zablokowanie nimi piłki ;)
4
@Bykunn standardowo sędzia pomaga ;)
14
Jedziemy dalej, Casemiro nie trafia w piłkę a faulu nie ma a za sekundę Alaves trafia w piłkę i wolny dla prześcieradeł. Ależ to będzie piękny sezon w Hiszpanii ;)
5
How was Spain ? Zaczynamy od kontrowersji juz w 1 kolejce .
Nacho mogl juz miec mocny pomarańcz i przy następnym wylot z boiska a biega z czystym kontem.
A teraz Cieniasquez gra w siatkówkę w polu karnym i nic ;)
2
Wnioski po pierwszych minutach Realu w nowym sezonie.
Sylwetka Hazarda z Chelsea a w Realu to niebo a ziemia. Oby nigdy nie odpalił juz w La Liga to przynajmniej będzie 1-1 u nas z Dembele.
Bale probuje brac ciężar na siebie, bombarduje bramkę ale te strzały mega smiesznie słabe.
Nacho godnie zastąpi Ramosa. Juz moglby miec pomarańcz i jeszcze sie wykłóca.
Niestety ale taktyka tysiąca wrzutek odeszła razem z Zizou. Carlo będzie niestety probowal cos pograc ładnie i juz od poczatku pare fajnych akcji środkiem mieli a co gorsza dzięki temu dostawali sie pod bramkę rywala.
2
Moje futbolowe serce pękło i już nigdy nie będzie całe.
Nie chce ogladac Barcy bez Messiego i nie chce ogladac PSG z Messim.
Jak mam teraz spojrzeć na ta reszte patalachow ktorzy nie zasługują zeby byc w tym klubie.
Zaden nie mogl zejść chociaz o procent ? Szczegolnie ze Pique, Busi i napewno ktos jeszcze moga zejść jeszcze bardziej.
Mysle, ze gdyby obie strony serio chciały to by znaleźli rozwiązanie. Teraz za darmo ale jak sytuacja by sie poprawiła to jako działacz rowniez otrzymywałby wynagrodzenie. Totti mógł, Kuba również, szkoda ze Leo nie jest nastepny.
Tak jak pisała Julia, rowniez nie znam Barcy bez Leo. Zaczynałem kibicować w 2003 ale jako dziecko nie rozumiałem futbolu, cieszylem sie uśmiechem Ronaldinho i jego sztuczkami. Ale w międzyczasie do drużyny wchodził Leo. Okres gdy najbardziej interesowałem sie piłka przypadł wlasnie na złote lata Pepa i Leo. I wtedy zakochałem sie na maxa, ale nie dlatego ze wygrywali tylko po prostu dlatego jak grali, widowiskowo, ofensywnie. Od tego czasu nie uznaje innej piłki. Wszelkie autobusy czy 1-0 Simeone dla mnie to nie piłka.
Człowiek tyle lat robił wszystko zeby moc obejrzec mecz. Spóźniał sie na imprezy bo mecz w weekend, zwalniał z pracy zeby obejrzec, nawet na ślubie kuzyna całe wesele zostało zatrzymane bo oglądaliśmy Barce. A w tej chwili futbol dla mnie umarł. Chyba czas troche odpoczac. Wroce razem z Fatim bo w kim pokładać nadzieje na lepsze czasy ?
Dzięki za wszystko Leo. Obejrzymy Cie jeszcze raz na zywo gdziekolwiek bedziesz bo obiecałem to schorowanemu ojcu ale moje serce pękło. Do końca wierzyłem, że będziesz chociażby jak Totti czy Kuba. Przykro mi, że sie zawiodłem.
1
3500 dni w serwisie (a więcej jeszcze bez konta) przypada akurat w taki dzień :(
Człowiek do końca ma nadzieje, ze wyjdzie i powie ze chce byc jak Totti. Skoro kocha i chciał zostać to nie zostawia sie ukochanej w potrzebie…
Talent talentem ale klub dla niego wiele zrobił, począwszy od samego początku…
Niestety czasy romantyzmu w piłce juz chyba na dobre minęły.
Skoro nawet mój kumpel fan Realu mówił, ze on na miejscu Leo dla Barcy grałby nawet za darmo…
Jak myślicie, co powie ? Ja mysle ze po prostu nie chce odchodzić ale odchodzi bo nie moze byc ciężarem dla klubu, nie chce zeby klub dalej sie zadluzal po fatalnych latach Bartomeu. Ze musi zarabiać by utrzymac wszystkie projekty, fundacje i pracowników.
Tylko ze Barca go potrzebuje, nie teraz i nie w taki sposob odchodzić. Po tylu latach narobić w życiorys i isc do szejków ?
Dziękuje za wszystko bo to jest nie do opisania ale mimo wszystko na sam koniec sie zawiodłem. A z ojcem od zawsze byliśmy wielkimi fanami i obrońcami Leo.
Od zawsze myslalem ze na koniec zrobi szach mat wszystkim swoim hejterom i zostanie taka klubowa legenda jak Totti.
A teraz nadal będą mówić ze gdyby nie kasa to nie grałby tyle lat w Barcy, ze fajnie sie tylko doiło klub jak barto podstawiał i jak go potrzebują to odchodzi.